Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Pärnu Staap

Honda-Club'i üritused, kommentaarid, fotod, videod...
Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

Pärnu Staap

PostitusPostitas Ralf » 10 Aug 2006 03:54

Nonii, üritaks siis teha ühe sellise teadetetahvli Pärnuraffale, mis ära ei kao, eelmist ma hetkel ülesse ei leidnudki, kuid vaadake mis kell ma seda ka otsisin :D.
Teeks siis nii, et see reede, 11 August kell 2000 saaks aga jälle Port2 taga väikses parklas kokku ja tsekiks üle, kes tulevad Raplasse, kes mitte ja kes saavad abiks olla. Loodan et ikka jõuan õigeks ajaks. Loodan et kõik ikka arusaid ja näeme siis reedel, ootan teid![/img]
Tegelen motoriseeritud 2-3 rattalistega. Punnvõrr on abimootoriga jalgratas, motikas on retro ja bike on midagi pedaalidega. kaasaegselt õige termin on mootorratas. :D Hooldus ja lihtsam remont. kindlustuslaksud ja kohandamine sõltuvalt tingimustest ja võimalustest kuhu iganes.

Kasutaja avatar
eeestlane
Honda Lover

PostitusPostitas eeestlane » 10 Aug 2006 11:41

:100: nдeme siis

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 10 Aug 2006 18:09

Moded vхiks selle teema stickyks teha et Ralf jдrgmine kord ьlesse leiaks :biggrin: . Mina ei tule seekord Raplasse kuna vaja autot teha ja pesta eriti :frown: .
On pakkuda 1978 a 1 gen civikutele varuosi !!!!

Kasutaja avatar
Anna
#Juhatuse liige

heia heia

PostitusPostitas Anna » 11 Aug 2006 12:37

porta juures nдeb siis :lady:

Kasutaja avatar
Bobec
Honda Paranoic

PostitusPostitas Bobec » 12 Aug 2006 11:53

kahjuks pean tööl olema, viimasel ajal kõik nädalavahetused tööl :frown:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 06 Sept 2006 11:03

Üritaks siis reedel 08.09.2006 teha koosviibimise Port 2 väikeses parklas ja arutaks teemat Rapla kardirajale sõit ja samuti on oodatud uued liikmed kes avaldasid soovi liituda meie klubiga. Hetkel siis kanditaate on kolm. Loodame et nad siis ka kohale tulevad.
Seega kui vihma ja lund ei saja, siis üritaks Reedel 08.09. kell 1900 Port 2 taga väikeses parklas kokkusaada. Tänan teid!
Tegelen motoriseeritud 2-3 rattalistega. Punnvõrr on abimootoriga jalgratas, motikas on retro ja bike on midagi pedaalidega. kaasaegselt õige termin on mootorratas. :D Hooldus ja lihtsam remont. kindlustuslaksud ja kohandamine sõltuvalt tingimustest ja võimalustest kuhu iganes.

Kasutaja avatar
Anna
#Juhatuse liige

PostitusPostitas Anna » 07 Sept 2006 17:48

me so coming:) :applaus:

Tukat
Honda Paranoic

PostitusPostitas Tukat » 08 Sept 2006 09:12

olen kll foorumi kasutaja kuid tuleks ka vaatama mis rahvas rддgib :) loodan et keegi nдkku ei lхх :) :no:
Aitan teid kьtteseadmetega...

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 16 Okt 2006 22:45

Nonii Pärnu rahvas. Teeks siis see neljapäeval, 19.10. kell 1900 Port Artur 2 taga parklas. Vaatame siis palju meid seekord kokku tuleb ja võiks vaikselt arutama hakkata teemat et kus meil Pärnus oleks selliseid kohti et ka talvel oleks mõnus kokku saada ja soojas istuda kui juhuslikult Tallinnasse ei tee meid vii? Samuti arutaks teemat laupäev ja Tallinnas autasustamine ning sinna kulgemine. Loodan siis tõsist koosviibimist ja peamine, loodan et ilm peab seekord. Eelminekord oli kahjuks ilm vihmane ja sellepärast ka kohale jõutsid ainult mõned ja seda ka mitte kauaks. Sellegi pooles oli patrioote.
Samas härrased ka teadaanne, kes soovisid klubiga liituda ja said enda kätte lepingupooled, palun täita need ära ja mõlemad pooled kaasa võtta, et saaks need allkirjastada ja siis edasi Tallinnasse saata. Edasist infot saab siis neljapäeval kohapeal. Tervitades Ralf!

Kasutaja avatar
fungus
Honda Paranoic

PostitusPostitas fungus » 16 Okt 2006 22:49

Ma alles 27.ndal kahjuks koju :frown:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 16 Okt 2006 23:01

Pagan sind ja sinu tööd. Alati siis kui teid vaja on teid pole, no see on lihtsalt ebaõiglane. Mario ikka tuleb või on koos sinuga?

Kasutaja avatar
Anna
#Juhatuse liige

:)

PostitusPostitas Anna » 17 Okt 2006 13:29

selge, graafikusse mдrgitud, tulen:) :lady: :076: :lady:

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 17 Okt 2006 14:42

mina ei tule tlna vist kui ei teatata midagi mulle ьhe inimese poolt. Ja ma vхin ka Ralfile helistada pдrast дkki saan ta auto peale vхi kellegi teise kui ikkagi tulen tlna.
KOkkusaamisele ei tule kuna Hondake tahab remonti ja raha saab aint tццd tehes.

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 17 Okt 2006 14:42

mina ei tule tlna vist kui ei teatata midagi mulle ьhe inimese poolt. Ja ma vхin ka Ralfile helistada pдrast дkki saan ta auto peale vхi kellegi teise kui ikkagi tulen tlna.
KOkkusaamisele ei tule kuna Hondake tahab remonti ja raha saab aint tццd tehes.

Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Tanel » 17 Okt 2006 15:04

xeniit kirjutas:mina ei tule tlna vist kui ei teatata midagi mulle ühe inimese poolt.

Eks Ralf teeb sulle eraldi kutse õhtul. Kuid laupäeval oled oodatud! Ka kõik teised on oodatud.

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 17 Okt 2006 16:57

Noh sellepärast tulemata tallinnasse kellelgi ei jää et raha pole või auto katki. Kindlasti tulge kes saab ja alati on mingi auto tühi. Miul on kindlasti kaks kohta vabad, kuigi tegelikult põrutan Tallinnasse juba varem, sest mul sõber haiglas ja tõsiselt. Seega kui kedagi ei häiri et varem liikuma hakkab, siis olen alati nõus kellegi peale võtma. Mispärast varem mõni küsib. Teema lihtsalt ka selles, et kes ei taha kauemaks jääda kui autasustamine ja kardisõit, siis saab minuga koju ka kuna ise põrutan edasi kohe KilingiNõmme kus mind oodatakse sünnipäevale. Seega järjekortselt kiire- kiire! Aga kindlasti autasustamisele peaks kohale tulema, see on ju ikkagi poolehoid ja klubiline kokkuhoid mis peab olema tugev et edasi areneda. Kui kõigil oleks savi, siis hakkab ka klubi maine alla jääma. Tuleks ikka suursponsorile näidata et klubi on aedsiviiv jõud ni neile kui ka meile endile!

Kasutaja avatar
eeestlane
Honda Lover

PostitusPostitas eeestlane » 18 Okt 2006 00:16

:frown: sry ma ka eemal ja enne novembrit ei tule!

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 18 Okt 2006 02:15

Selge, raskekahurvägi on siis eemal jah? Heakene küll. Sellisel juhul kes meil soovisid endale nr. aluseid, need antku teada. Neid aluseid saavad ainlt need kes on klubi liikmed ja maksavad 120.- komplekt.

Kasutaja avatar
Bobec
Honda Paranoic

PostitusPostitas Bobec » 18 Okt 2006 12:13

tallinnasse kahjuks jälle vist tulla ei saa, kuna olen kella kaheni tööl, muidugi oleks ka võimalus peale kahte tln. poole sõitma hakata, aga eks paistab... neljapäeval püüan ikka kohal olla, isegi kui vihma veits tibab.
Ralf, kui sul on veel neid lepingupooli alles ehk saad jälle kaasa võtta , ise loll olin et eelmine kord ei küsind. ehk siis saaks isegi liikmeks ja kunagi need nr. alusedki osta :076:

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 18 Okt 2006 14:25

ralf kirjutas:Selge, raskekahurvдgi on siis eemal jah? Heakene kьll. Sellisel juhul kes meil soovisid endale nr. aluseid, need antku teada. Neid aluseid saavad ainlt need kes on klubi liikmed ja maksavad 120.- komplekt.

Vхlgu annad need numbrialused palgapдevani? Maksaks mingi 10 nov дra sulle.

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 18 Okt 2006 19:06

Noh, kuidas nüüd võtta, hea meelega ei tahaks anda kuna pole ju oma vara, kuid kui sa lubad et laupäeval tallinnasse tuled siis isegi annaks :D siis saad need kohe.

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 18 Okt 2006 20:15

ralf kirjutas:Noh, kuidas nььd vхtta, hea meelega ei tahaks anda kuna pole ju oma vara, kuid kui sa lubad et laupдeval tallinnasse tuled siis isegi annaks :D siis saad need kohe.

Eks ma tule siis . EI tahaks jдlle numbri laudadest ilma jддda oota juba aasta otsa. Liikmekaardiga on ka sama jama just nььd kui vaja lдheb teist . Aga хnneks on japanpartsis norm mььa kes lubas teha ale.

Eks ma homme tulen ja siis rддgib .

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 18 Okt 2006 20:16

Ps. SUl on need viimased Rapla pildid cd-l mis Tanel plaadile pani ? Kui on ole hea vхtta kaasa emme tahab mul хe lapse pilte nдha mis seal tehti.

Kasutaja avatar
fungus
Honda Paranoic

PostitusPostitas fungus » 18 Okt 2006 22:22

Telt on mul ka ьhed numbri aalused pakkuda. Ьks oli hдsti tiba kriibitud. Kui kellegil soovi siis saaks need vдhe odavamalt kui tutikad. Lihtsalt niisama seisnud kuna pole viitsind kьlge keerata :spy: . Ja nььd plaan numbrialused ьldse autolt minema visata nii et jддvad kaedasoidi seisma.

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 19 Okt 2006 04:55

fungus kirjutas:Telt on mul ka ьhed numbri aalused pakkuda. Ьks oli hдsti tiba kriibitud. Kui kellegil soovi siis saaks need vдhe odavamalt kui tutikad. Lihtsalt niisama seisnud kuna pole viitsind kьlge keerata :spy: . Ja nььd plaan numbrialused ьldse autolt minema visata nii et jддvad kaedasoidi seisma.

Vдike nelipakk дkki vхi kaks ? :006: . Vхta kaasa ja vaatame.

Kasutaja avatar
Bobec
Honda Paranoic

PostitusPostitas Bobec » 20 Okt 2006 14:06

nüüd siis nii palju selge, et laupäeval olen kella 11-ni tööl ja püüan siis poole 12-ks päral olla parklas, st. et ikkagi tulen tln. ja saan ka kellegi enda auto peale võtta... :100:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 20 Okt 2006 19:26

No tore et tuled, ainuke asion see et Vziky abikassa ei saa ka tulla ja seega on meil hunik autosid ja vähe rahvast. Vaadake hoolikalt kui laupäeval kokku saate, kas on mõttet kõigil oma autoga tulla. Muidugi mugavus see on, aga kas on mõttet??? Ise ootan teid siis kohapeal, loodan et jõuan õigeks ajaks. Olge tublid. Aa, üks kõne on tulemata. Loodan sealtpoolt ka vastust saada.

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 25 Okt 2006 18:20

Nonii, vaikselt nädalavahetus läheneb. Üritan siis uuesti see reede rahvast kokku tirida ja loodan et ka kaugenurga mehad koju tulevad, lõpetage see jõlkumine :D
See reede siis27.10.06. kell 1900 teeks vanas kohas, Port 2 taga platsil kokkusaamise.
Ootan huvitavaid mõtteid varjualustest kus talvel kokkusaada, samas on veel paar ülesannet mis tuleks lahendada seoses jõuluteemaga mis ka juba koputab uksele. Pange pead tööle ja kui kokkusaame siis hakkame arutama teemasi.
Tänud tähelepanu eest!

Kasutaja avatar
fungus
Honda Paranoic

PostitusPostitas fungus » 25 Okt 2006 22:03

:applaus: annan endast parima.......

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 26 Okt 2006 00:51

Tore. Mario niikuinii ei jõue- enne nov. nagu ta kirjutas, kuid arvestame ka temaga. Lisaks on mul üks idee! Kuid sellest kohapeal ... :D

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 26 Okt 2006 07:32

ralf kirjutas:Nonii, vaikselt nдdalavahetus lдheneb. Ьritan siis uuesti see reede rahvast kokku tirida ja loodan et ka kaugenurga mehad koju tulevad, lхpetage see jхlkumine :D
See reede siis27.10.06. kell 1900 teeks vanas kohas, Port 2 taga platsil kokkusaamise.
Ootan huvitavaid mхtteid varjualustest kus talvel kokkusaada, samas on veel paar ьlesannet mis tuleks lahendada seoses jхuluteemaga mis ka juba koputab uksele. Pange pead tццle ja kui kokkusaame siis hakkame arutama teemasi.
Tдnud tдhelepanu eest!

nujah mina pean tццl kьkitama oleks kella 18.00 saaksin tulla oma lхunast. :spy:

Kasutaja avatar
Anna
#Juhatuse liige

PostitusPostitas Anna » 26 Okt 2006 08:00

mina kaaa kohal!.... nagu ikka :076:

Kasutaja avatar
Anna
#Juhatuse liige

et siis vabandust

PostitusPostitas Anna » 27 Okt 2006 08:03

kle kle sellise VДGA mдrja ilmaga ei tahaks kьll vдljas olla..... lдheks kusagile kuivasse kohta... villem? city? postipoiss? mis arvate? :076:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 27 Okt 2006 18:36

Saame kokku, siis mõtleme, samas saab sinna samasele kohvikusse ka minna esialgu! Port2 kohvikusse, all esimesel korrusel.

Kasutaja avatar
fungus
Honda Paranoic

PostitusPostitas fungus » 28 Okt 2006 16:39

Krt kьll. Kuna lennuk millega tulema pidin andis saba siis kahjuks jхudsin alles kell 12 ццsel Pдrnusse :cranky: . Vдga paha tuju on mul selle pдrast et tulla ei saanud :frown: .Niigi enam ajast tцц jalus ees kuid nььd kui vхimalus siis muud jamad, nii ei saa ju rallit sхita :frown: :012:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 28 Okt 2006 22:17

Ära pabista, järgmine nädal kolmapäeval kell 1900 teeme jälle kokkusaamise ja seekord juba esialgu väljavalitud kokkusaamis kohas Pangalos mis asub Lihula poole väljasõidul paremat kätt viimase majana enne linnapiiri. Seal üritaks siis kokku saada ja üritada leida endale meeldiv koht olemiseks ja lume tulekule vastu minna sirge seljaga :)

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 29 Okt 2006 18:17

ralf kirjutas:Дra pabista, jдrgmine nдdal kolmapдeval kell 1900 teeme jдlle kokkusaamise ja seekord juba esialgu vдljavalitud kokkusaamis kohas Pangalos mis asub Lihula poole vдljasхidul paremat kдtt viimase majana enne linnapiiri. Seal ьritaks siis kokku saada ja ьritada leida endale meeldiv koht olemiseks ja lume tulekule vastu minna sirge seljaga :)

vдgev saab хlut libistada meeldivas seltskonnas ei ole kaugele komberdada. :006:

Kasutaja avatar
Andu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Andu » 30 Okt 2006 12:35

Millal jдrgmine kogunemine on....lццks ka kampa :100:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 30 Okt 2006 19:10

Et siis kes veel ei tea. Kolmapäeval 01.11.2006. toimub Hondaklubi Pärnu kokkusaamine kell 1900 Pärnust Lihulapoole väljasõidul parematkätt asuvas Bangalos mis on seal ka viimane maja paremat kätt. Kes kohal see paadis ja siis läheb paat põhja :D
Loodan et kõik ikka teavad kus see söögikoht asub?

Kasutaja avatar
Andu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Andu » 30 Okt 2006 19:16

Bangalo....kus see veel asub :003:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 30 Okt 2006 19:20

Pärnust Lihulapoole väljasõidul parematkätt asuvas Bangalos mis on seal ka viimane maja paremat kätt

Kasutaja avatar
Andu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Andu » 30 Okt 2006 19:24

see siis vana-pдrnu lхpus :umnik: siis isegi tean :100:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 30 Okt 2006 19:25

Tubli, hakkama saime! Tule, tule!

Kasutaja avatar
Andu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Andu » 02 Nov 2006 08:39

Nu kuidas kokku tulek lдks? Kahjuks ei saanud tulla kuna haigused kimbutavad :frown: Ja mis on see kхige kurvem uudis...lumi on maha tulnud see tдhendab seda et Prelude lдheb talve puhkusele :003:

Kasutaja avatar
JanCoy
HCoE läbukõlar
Telefon: 5163497
Kontakt:

PostitusPostitas JanCoy » 02 Nov 2006 12:58

Andu kirjutas:...lumi on maha tulnud see tähendab seda et Prelude läheb talve puhkusele :003:
mul juba seisab oktoobri algusest :frown: sry OT

Kasutaja avatar
Andu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Andu » 02 Nov 2006 20:26

JanCoy kirjutas:
Andu kirjutas:...lumi on maha tulnud see tдhendab seda et Prelude lдheb talve puhkusele :003:
mul juba seisab oktoobri algusest :frown: sry OT

eheeee sport auto mхnud :gigi:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 03 Dets 2006 22:52

Nonii, mina siis puhkuselt tagasi ja saabumas on jõulupeo nädalavahetus ja siin mõningastel klubilistel oli probleeme mida mul polnud aega lahendada, et siis katsuks need likvideerida. Näiteks Xeniit, sinu manuaal on lõikamisel. Timik ja Vziky said juba oma särgid kätte.
Kui oleks võimalik, siis teeks see kolmapäev kolmapäeval 06.12. kell 1930 Bangalos jälle väikese kokkusaamise, et siis arutada et kes ja palju tulevad jõulupeole ja kas kellelgi klubilistest on veel särgi soovi. Hetkel on siis meeste särgid M-L suurus ja naistesärgid M-L suurused olemas. Samuti tahaks arutada ikkagi teemat, kas keegi team mõnda lastege tegelevat vaeshooldekeskust, kuhu teha annetus mis ei ole küll suur, kuid meil tuleb midagi välja mõelda. Seega ma palun tõesti, kes saavad ja on huvitatud meie klubi tegemistgega koostööst ja tahavad aidata, palun tulge kohale, sest ma ei taha üksinda kõike paika panna. Lihtsalt tundub et enamus on vimas et Pärnu mingite koertega mässab ja ma ei taha et meie peale viltu vaadatakse, ja samas ma ei taha ka seda et läbijoostavad kohad saaksid seda, mida vajavad need kes seda tõesti vajavad, kuid kahjuks mina üksi ei jõua iga põõsa alla vaadata et kas seal on just see õige lastega tegelev keskus kes ei jõua lapsi toita ja neid kasida ja riidesse panna.
Kui keegi minu arvamus teada tahab, siis koerad koerteks, kuid isiklikult oma raha annetaksin tuleviku alla, et teistel kelledel võimalus on antud, oleks tulevikus võimalik enda peresse terve laps sünnitada!

xeniit
Honda Paranoic

PostitusPostitas xeniit » 04 Dets 2006 06:44

Vдga hea et manuaal lхikamisel .Katsun kohale tulla. Ja L- suurust sдrki tahaks kьll aga peale palgapдeva. :biggrin: .

Kasutaja avatar
Bobec
Honda Paranoic

PostitusPostitas Bobec » 06 Dets 2006 15:56

oleks isegi särgist huvitatud, aga siiamaani veel nime juures "honda lover", st. ei ole veel päris klubiline... leping allkirjastatud ja mingi summakenegi saadetud, kuid... `tea äkki olen mingi vingi vea kuskil teind(ülekandega nt.)

see muidugi ei sega õhtul Bangalosse tulemist :applaus:

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 07 Dets 2006 18:24

Nii Pärnu raffas. Seose klubi jõulupeoga Rummussaares, palun neil kellel nüüd makstud ja kohale tulemas, pange tähele. Laupäeval, 09.12. kell 1445 paluks koguneda Port Artur 2 tagumisse parklasse. Väljasõit 1515. Loodan et kõigil õnnestub tulla kelledega räägitud on. kui mingid tõrked tulevad ette, siis palun sellest teatada mulle 5230807 või Tanelile 5641919. Kaasa tuleks siis võtta lisatekk kui on külmaverelisi- isiklikult meil ei läinud vaja. Teiseks õhtul tarbitav alko. jook + segumaterjal ja kindlasti hommikusöögiks vajalik toiduvaru. Lõpus tuju, Pärnakate huumorimeel ja sarkasm on niikuinii kaasas. Kirved ja telgid võib seekord koju jätta. Lõkematerjal on kohapeal olemas. Samas rääkides telkidest, alati võib magamiskoti kaasa võtta ja autos ööbida :D:D:D.
Selge siis, loodan et sai kõik misa vaja kirja. Kui mingeid küsimusi on, siis helistage julgesti.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline