Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

HTG CustomShow 2015@Võru Spordikeskus - 02.05 - 03.05.2015

Honda-Club'i üritused, kommentaarid, fotod, videod...
Kasutaja avatar
laqkaraza
#Honda-Club Member
Postitusi: 3328
Liitunud: 18 Nov 2002 10:59
Asukoht: Tartu
Telefon: +3725043028
Kontakt:

HTG CustomShow 2015@Võru Spordikeskus - 02.05 - 03.05.2015

PostitusPostitas laqkaraza » 01 Apr 2015 12:59

Pilt

HTG CustomShow 2015 – midagi enamat kui lihtsalt autode näitus!


Võrus, Võru Spordikeskuses toimub 02. – 03. mail 2015 juba kuuendat korda suurejooneline harrastusautode näitus ja võistlus HTG CustomShow 2015.

Laupäeval 02. mail kell 10.00 avanevad külastajatele Võru Spordikeskuse uksed, kuhu kogunevad harrastusautode ja –mootorrataste entusiastid Rootsist, Soomest, Lätist, Leedust ja Eestist. Näha võib kõige erinevaimaid sõidukeid käsitsi valmistatud mootorratastest kuni show' autodeni.

Show’d ja mootorratastel hulljulgeid trikke teevad Stunt-Team liikmed. Puudu ei ole ka üllatused.

Laupäeval toimub ka HTG & NOOR TEHNIK SOUND COMPETITION ehk autode helirõhu ja helikvaliteedi hindamine.

SPL (SOUND PRESSURE LEVEL) võistlus on üritus, kus osalejad püüavad saavutada bassikõlaritega võimalikult suurt helirõhku ning SQ (SOUND QUALITY) võistlus, kus võistlejad püüavad saavutada võimalikult puhast heli mida hindavad oma ala eksperdid. Autode helisüsteemidel on tihti võimsust rohkem kui nii mõnelgi kontserdil mis on vaatamist väärt. Saavutatakse ekstreemseid tulemusi mis panevad ka autodel klaasid värisema.

Lisaks autodele ja mootorratastele lahutavad külastajate meelt, erinevad proovisõidud lastele ja noortele ning tantsutüdrukud.

Avatud on kauplused ja töötoad, kus jagatakse, müüakse ja tutvustatakse messihinnaga alaga seotud tooteid ja teenuseid.


Laupäeval toimub samal ajal kohe meie kõrval Võru Õige Romu Ring 2015, kuhu pääsevad külastajad uudistama ja kaasaelama HTG CustomShow 2015 piletit ettenäidates soodushinnaga.

Ka sellel aastal saavad kõik osta meie ülimenukat õnneloosi ”Iga pilet võidab”, kus auhindadeks on taas hulga väärtuslikku kraami kõlaritest, autokeemia ja erinevate reklaamtoodeteni.

Laupäeva õhtu jätkub AfterParty‘ga Club Tartus, kust ei puudu ka muusikalised esinejad.

Pühapäeval lõpetame pidulikult ürituse suure autasustamise tseremooniaga.

HTG CustomShow 2015 üritusele on võimalik soodsamaid pileteid osta eelmüügist Piletilevi kodulehelt ja müügipunktidest üle Eesti. Eelmüügist ostetud piletite vahel loositakse välja sissepääs ürituse VIP alale ja väärtuslik kingikott koostööpartnerite poolt. Tavahinnaga pileteid on võimalik osta kohapeal.

HTG CustomShow on autotehnika entusiastide poolt korraldatav näitus/ võistlus, mille eesmärk on ühendada auto- ja motohuvilisi nii Eestist kui ka naaberriikidest. Oma tegevusega soovime innustada antud huviala harrastajaid ning pakkuda inspiratsiooni ja võimalust saada kogemusi ja tunnustust eriala parimatelt tegijatelt Euroopas. Ühtlasi loodame julgustada noori leidma oma motorhuvile sotsiaalselt aktsepteeritavat ja tunnustust pakkuvat väljundit.

Teostame ja näitame ka praktiliselt, et autode/mootorrataste tuunimine on ainulaadne ja spetsiifiline käsitöö, mis võib pakkuda kunstielamust ning ühtlasi rakendab taaskasutuse mõtet.

Jääge meiega. Võrus kohtume!
Pilt

Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member
Postitusi: 8138
Liitunud: 12 Veebr 2003 14:46
Asukoht: Tänassilma küla

Re: HTG CustomShow 2015@Võru Spordikeskus - 02.05 - 03.05.2015

PostitusPostitas Tanel » 06 Apr 2015 08:40

Kas eesriiet (piltide näol) eelnevalt ka tiba kergitatakse?
-------------------------------------------------------------------------
Kaia ja Leia on minu sõbrad.