Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Sooviksime leida autofanaatikud

Honda-Club'i üritused, kommentaarid, fotod, videod...
VirginCars
Stock user
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Juul 2015 21:44

Sooviksime leida autofanaatikud

PostitusPostitas VirginCars » 19 Juul 2015 21:45

Meelelahutusasutus kavatseb korraldada aasta jooksul igal teisipäeval eriürituse autoomanikele.

Teisipäeviti toimuvad väljakuulutatud nädala automargi omanikele auhinnalised konkursid asutuse parklas nagu nt. ilusama auto, tuunituima auto, stiilseima autoomaniku jms. valimised, mida saadavad nt. Illusionistide, tulezonglööride jms esinemised

Pühapäeval kuulutatakse välja nädala võitjad ning nad saavad kätte korraldajafirma ja sponsorite poolt väljakuulutatud auhinnad.

Ürituste sari, kus peategelaseks oleks nn. nädala auto, mis tähendab, et just selle automargi omanikele on tasuta sissepääs ja drink ning võimalus võita nädala auhind. Väiksemad auhinnad on korraldaja ja sponsorite poolt. nt. ( alkoholitootjad, alkomeetrite müüjad/ maaletoojad, õlide jm. autode kulutarvikute müüjad, autoteenindused, autode ostu-müügi portaalid, loodame taha saada ka mõne tanklaketi, jm.

Teispäevase õhtu kasumist vähemalt 50% kulutada heategevusele. Keda toetatakse, selle otsustab nädala võitja ( nt, Vähifond, Loomade varjupaik, Tallinna lastehaigla toetusfond, SOS lasteküla jms.)Otsime: tegusaid ja erinevate oskuste/annetega autohuvilisi, kes on valmis üritustesarja õnnestumiseks käed külge lööma.

Super oleks, kui abikäed lisaksid organisaatori-, fotograafi-, disaineri-, filmimis-jms. oskustega inimesed. Ideed on samuti teretulnud.


Oleks super, kui keegi sooviks olla lisasponsoriks ja panna välja omapoolseid auhindu.

Mida rohkem ja erinevaid, seda põnevam ka osalistele. Sponsoritele jääks ka sõnaõigus, milliese kategoorias nad oma auhinna välja annaksid.


Projekti reklaamitakse erinevates autofoorumites, FB autohuviliste gruppides, ajalehtedes (TM, TopGear, Autoleht, Auto24), ideaalis oleks reklaamid kõikides Tallinna autoteenindustes jms.)

Huvilised, palun võtke meiega ühendust emailil: autofanaatikud@gmail.com