Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Jutud ---> Huumor

Naljakad pildid,videod,muusika ja kõik muud failid seotud eluga või/ja Honda'ga
Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member

Jutud ---> Huumor

PostitusPostitas Tanel » 21 Veebr 2005 09:25

Tegelased : Klient, Klienditeenindaja

Klient : "Hallo, tere. Ma ei saa enam sõita."
Klienditeenindaja : "Milles asi?"
K : "Ma vajutan, aga auto ei liigu. Eile veel liikus."
T : "Kuhu Te vajutate?"
K : "Noh, sinna kaasile või mis ta oli."
T : "Kas mootor töötab?"
K : "Kuidas ma seda teada saan?"
T : "Mida tahhomeeter näitab?"
K : "Mis see on?"
T : "See on...Hea küll. Teeme teistmoodi. Kas Teil autoraadio on?"
K : "Seda peaksite Te ise ju teadma, kui Te selle auto meile müüsite."
T : "Kas Te muusikat kuulete?"
K : "Ei."
T : "Aga uudiseid või ilmateadet?"
K : "Ilmateadet kuulen. Just teatati, et vesi randades on ikka külm."
T : "Selge. Tuhatoosist ülalpool on kandiline raam. See on raadio. Raadio üleval paremas servas on ümmargune nupp. Keerake seda kellaosuti liikumise vastassuunas. Kas nüüd kuulete veel uudiseid?
K : "Oodake...nii...tuhatoos...nupp...nii...Nüüd hakkas muusika mängima ja hästi valjult.
T : "Hmmm...Keerake seda nuppu teisele poole."
K : "Nüüd jäi muusika vaikseks."
T : "Raadio saime vaikseks. Kas Te mootori surisemist kuulete?"
K : "Ei surise siin midagi."
T : "Selge, mootor ei tööta. Kas Te mootori käivitamist oskate?"
K : "Ma ei tea, kus see mootor on. Kuidas teda käivitatakse?"
T : "Kas Teil süütevõti ikka on? See näeb välja peaaegu nagu tavaline võti, tavaliselt on üks karbike rõngaga võtme küljes.
K : "Üks võti on mul siin küll. Siia on kirjutatud...oodake... sitro on...sitroeen...noh, midagi taolist...umbes sidrun. Esimene S on suurelt, ülejäänud väikselt. Ja lõpus on mingi viga, e peal on täpid.
T : "Väga hea. Pistke võti süütelukku. Teate, kus süütelukk asub?"
K : "Mis nendest täppidest saab? Paistab, et see on viga. Kas seda ära parandada saab?
T : "Saab. Otsime nüüd süütelukku."
K : "Kumbal pool see asub?"
T : "See on tavaliselt paremal pool, niisugune ümmargune rõngas ja pilu sees. Sinna pilusse pistke võti sisse.
K : "Oodake ...nii...võti on sees. Mis edasi saab?"
T : "Keerake võtit kellaosuti liikumise suunas 90 kraadi, see on raadionupuga vastassuunas. Rohkem ärge esialgu midagi tehke.
K : "Oodake...Kui ma nüüd mäletaks, mis suunas ma raadiot keerasin...Jah, keerasin. Mingi sahtel kukkus lahti. Sahtlis on pabereid, kilekotte, parkimistalonge.
T : "Mis sahtel??Mis parkimistalongid??Aa, Te avasite kindasahtli. Lükake see uuesti kinni, seda pole meil vaja. Võtke võti jälle välja.
K : "Oodake...T a ei jää kinni."
T : "Hea küll, jäägu sahtel lahti. Otsime süüteluku yles. Süütelukk asub roolisamba küljes.
K : "Kas sahtel võib lahti jääda? äkki selles ongi asi, et sõita ei saa?"
T : "Ei, sahtlis pole asi. Leidsite süüteluku?"
K : "Oodake...Süütelukk...Roolisamba küljes...Kas roolisammas on sama mis rool?"
T : "Mmmm...ei, rool on see ümmargune ratas otse Teie ees. Rooli abil saab auto liikumissuunda muuta. Roolisammas yhendab autot ja rooli.
K : "Oodake...Otse ees pole mul siin midagi. Rool on ju vasakul pool."
T : "Mis vasakul? Kus Te siis istute? Kas Te istute paremal või vasakul pool?"
K : "Mina istun paremal pool. Ma olen alati paremal pool istunud. Ise Te ütlesite, et pean paremal pool istuma.
T : " Jah, paremal pool siis, kui keegi teine juhib. Istuge paremale, ei, vabandust, vasakule poole ümber.
K : "Oodake...sahtel on ees...Kas ma kindasahtli võin kinni panna?"
T : "No pange sahtel kinni."
K : "Oodake...nii...nüüd istun ma vasakul pool, aga auto ei liigu ikka."
T : "Isute Te ikka esiistmel? Kas Te roolist ulatute kinni võtma?"
K : "Ulatun küll. Kas võtan kinni?"
T : "Ei. Otsige nüüd süütelukk üles. Roolisamba paremal küljel, ümmargune rõngas, pilu sees.
K : "Ka s nüüd võib roolist lahti lasta?"
T : "Jah, laske lahti ja vaadake, kas leiate süüteluku."
K : "Oodake...Vist leidsin. Kas panen võtme sisse?"
T : "Pange ja keerake kellaosuti suunas veerand täispööret. Siis ärge enam midagi tehke.
K : "Oodake...Keerasin. Kas rohkem ei pea keerama?"
T : "Ei. Kas midagi muutus? Kas mingid tulekesed armatuurlaual hakkasid põlema?
K : "Mingid tuled läksid põlema jah."
T : "See tähendab, et süüde on olemas. Vajutage nüüd sidur alla. ärge midagi rohkem tehke.
K : "Kas sidur või pidur? Ma tean, et pidur on Teie autol ka olemas."
T : "Sidur, ikka sidur. S-iga nagu...samba."
K : "Kus see samba asub?"
T : "Eee...Jutt on sidurist. Teie jalgade juures on kolm pedaali. Oodake! Ega Teil äkki automaatkäigukasti pole?
K : "Seda Te peaksite ju ise teadma."
T : "Kas on kolm pedaali või on ainult kaks?"
K : "Oodake...Paistab, et on kolm pedaali. Kas üks tuleb ära võtta?"
T : "Ei. Sidur on neist kolmest pedaalist kõ ige vasakpoolsem. Vajutage sidurile.
K : "Oodake...nii...ma vajutan, aga ta liigub ainult natukene. Hästi tugevalt peab vajutama. Väga vaevaline on Teil see värk siin.
T : "Mmmm...vajutage tugevamini."
K : "Miks ta nii raskelt käib? Kas ma midagi katki ei tee, kui ma täiest jõust vajutan? Kas õigem on vajutada vasaku või parema käega?
T : "?! Seda et...Jah...Vajutage jalaga ja nimelt vasaku jalaga."
K : "Vajutasin. Nüüd liikus küll kergemini."
T : "Vajutage pedaal põhja ."
K : "Vajutasin. Aga ikka ei liigu."
T : "Mis ei liigu? Aa, auto ei liigu. Veel ei peagi liikuma. Nüüd tuleb mootor käima panna. Selleks keerake süütev6tit veel natuke paremale ehk kellaosuti suunas. Kui mootor hakkab tööle, laske võti l ihtsalt lahti. Ja sidurit hoidke kogu aeg all.
K : "Miks nii keeruliselt peab tegema? Kas kuidagi lihtsamalt ei saa?"
T : "Noh...vist ei saa. Keerake nüüd võtit."
K : "Oodake...Nüüd hakkas midagi urisema. Vist on ikka midagi tõsisemat häda. Kas Te siia tulla ei saaks?"
T : "Saaks, aga...proovime ikka veel telefoni teel. Kas tahhomeeter...või ei. Kas käik on sees?
K : "Ei ole mingit käiku. Auto seisab ikka."
T : "Pange esimene käik sisse. Selleks viige käigukang alguses neutraalasendise ja siis vasakule ja siis ettepoole.
K : "Oodake...Kus see käigukang asub?"
T : "Käigukang on kahe istme vahel, aga veidi eespool; see pulk, mis on otse
üles.
K : "Oodake...siin on mul kaks pulka. Üks on pikali ja teine on tõesti otse üles. Mis ma teen temaga?
T : "Pikali on käsipidur, seda meil tarvis pole. Või oodake. Ega käsipidur peal ei ole?
K : "Kas mu käsi peab piduri peal olema? Jalg on juba ees, ma ei ulata."
T : "Jalg on Teil siduril. Ma küsin, kas käsipidur on peal, st kas see pikali pulk on täitsa pikali või on ta esimene ots ülespoole?
K : "Oodake...jah, see on ikka täitsa pikali. Mina teda pole puutunud, ta on algusest peale nii olnud.
T : "Väga hea. Võtke käigukangist kinni."
K : "Võtsin."
T : "Viige ta vasakule poole, st. enda poole ja hoidke nii."
K : "Oodake...nii, hoian."
T : "Viige ta ettepoole ja võtke käsi ära. Käigukang peab niisugusse asendisse jäämagi.
K : "Oodake...Raskelt läheb...Läks! Kas panen nüüd mootori seisma?"
T : "Ei. Kuulake nüüd tähelepanelikult. Pange parem jalg gaasipedaalile, aga õrnalt. Vajutage hästi tasakesi.
K : "Oodake...nii...vajutasin ja surin läks valjemaks. Kas selles ongi viga? Need mootorid pidid kahjulikud olema, kõiksugu heitgaasid ja lärm ja puha."
T : "Jah. Ei. Nüüd laske sidurit tasakesti järele, st. tõstke vasakut jalga pedaalilt ära. Auto peaks liikuma hakkama. Kui pöörded langevad st. mootori surin läheb vaiksemaks, siis vajutage gaasile tugevamini.
K : "Oodake...siin on mingi koer mul otse ees. Kas ta läheb ise automaatselt ära?
T : "Loodame. Igaks juhuks andke signaali : vajutage roolirattal olevale...noh paneelile...no signaalile ühesõnaga.
K : "Oodake...jah, ma vajutasin roolile, aga koer on ikka seal. Ei liigu siin ei koer ega ka auto.
T : "Vajutage rooli keskele, sellele plaadile noh, mis seal keskel on."
K : "Keskele? Plaadile? Oih, mingi imelik hääl tuli. Enne pole ta nii teinud. Aga koer läks ära.
T : "Väga hea. Laske nüüd sidurit veidi järgi ja vajutage gaasile."
K : "Oodake...sidur oli see...jah, liigub tõepoolest.. Kuidas ma siit nüüd Pärnusse saan sõita?
T : "Te peate kiiruse tõstes käiku vahet...Või ei, sõitke kogu aeg esimese käiguga. Laske tasapisi sidurit ikka lahti ja gaasi pange tasakesti juurde.Kui auto on saavutanud kiiruse 15 km tunnis, võtke vasak jalg sidurilt ära. Kui tahate kuhugi pöörata, siis keerake rooli. Kui vihma hakkab
sada ma, pange kojamehed tööle. Pööretel näidake suunda.
K : "Oodake, ma ei jõua kõike korraga meelde jätta. Mis ma kojameestega pean tegema? Meil polegi kojamehi, ainult koristaja käib kaks korda nädalas.
T : "Jah. Kui tahate autot seisma jätta, v ajutage jälle vasaku jalaga sidurile ja parema jalaga pidurile. Pidur on see keskmine pedaal. Kui maanteele jõuate, helistage tagasi, siis ma juhendan edasi.
K : "Kas ma pean Pärnus ise auto seisma panema? Kas ta ise ei jää automaatselt seisma? Mul on tarvis seal Rannahotelli minna."
T : "Ei. Auto ei tea ju, et Te nimelt Pärnusse tahate sõita."
K : "Kas ma ei saa talle kuidagi õelda, et ma Pärnusse tahan? Ta võiks ju siis ise sõita.
T : "Ütelda just ei saa, aga kui Te auto Pärnusse roolite, siis on ju korras.
K : "Mina tahan ainult Pärnusse ja tagasi sõita. Kas Te ei saaks nii teha, et ta ise sõidaks ja Rannahotelli juures ise kinni peaks? Kui me Teilt selle auto ostsime, ei rääkinud keegi, et see kõik nii keeruline on. Mul on praegu tarvis ainult Pärnusse ja tagasi."
T : "Te saate selle autoga sõita igale poole, kuhu aga tahate. Ainult Pärnusse sõitmise autot ei ole mõtet teha."
K : "Ahah. Kas Tartusse ka saab sõita? Vahetevahel on mul Tartusse ka tarvis."
T : "Saab ikka. Kuidas sõit läheb? Kas tee peal mingeid takistusi pole?"
K : "Ei, praegu pole mingeid takistusi. üks sein on. Kas nüüd ongi see 15 kilo tunnis?
T : "Mis sein? Kui kaugel see sein on?"
K : "See on siin kohe auto ees. Vahepeal, kui me rääkisime, käis mingi mütakas ja auto jäi jälle seisma.
T : "Kas Te sõitsite vastu seina? Te oleks pidanud rooli pöörama!"
K : "Aga Te ei õelnud ju! Mina ei teinud midagi.. Ta ise sõitis. Kas ta ise automaatselt ei pööra?
T : "Ei, rooli peate ikka ise pöörama."
K : "Mis nüüd edasi saab? Kas seda seina eest ära ei saaks? Kas see polnud auto hinna sees? Muidu tuleb ju välja, et ma pean veel juurde maksma. See on varjatud hinnalisa!
T : "Ei. Te maksite meile ainult auto eest. Autoõpetuse, bensiini ja muud kulud peate ikka ise katma.
K : "Sooh. Sellest ostmise ajal küll ei räägitud. Ma eeldasin, et ma maksan auto kinni ja sellega on kõik. Edasi muudkui sõidan.
T : "Ei, nii see ei ole. Auto liikumapanemiseks on tarvis bensiini. Bensiin toidab mootorit ja see lükkab auto käima.
K : "Ma ütlesin kohe, et see mootor pole õige asi. Kas ma saan õigesti aru, et just mootor kulutab enamuse pensiinist?
T : "Jah, nii see on."
K : "Ma olen küll autode kohalt võhik, aga kas oleks võimalik äkki mootorist loobuda? Siis pole vaja ka bensiini juurde osta.
T : "Mootor on auto süda. Ilma mootorita auto pole auto. Kui mootor bensiini ei saa, ei saa ka auto sõita. See on võimatu.
K : "Ma vaatan, et kogu see asi läheb mulle väga kalliks maksma. Kas me ei saaks kompromissile jõuda, et Te ostate meilt mootori tagasi, aga auto sõidaks ikka? Mootorit meil tegelikult tarvis ei ole. Saaks kasvõi Pärnusse ja tagasi, eks me Tartusse võime ka bussiga minna."
T : "Ei, mootorit on ikka tarvis. Ilma mootorita auto ei liigu."
K : "Mis me siis teeme? Nüüd on ees mingid klaasid ka purud, klaasikilde kõik kohad täis.
Olete meile müünud katkise auto. Teie auto töökindlus ei kannata mingit kriitikat - näete ise: piisab ühestainsast seinast, et auto jääks seisma. Auto käimapanemine on üle mõistuse keeruline, mul kulus selleks oma veerand tundi. Kas nüüd hakkabki nii olema, et kui sõita tahan, siis ripu aga
telefoni otsas. Kas Te ei saaks siia tulla ja need asjad korda teha?
T : "Nojah, auto on või vähemalt oli tehniliselt ju korras. Te ise sõitsite vastu seina?
K : "Mina ei sõi tunud siin midagi, ta ise sõitis vastu seina. Te oleksite pidanud hoiatama, et kui sein tuleb ette, siis jääb auto jälle seisma. Nüüd hakka jälle otsast peale. Mingit automaatikat pole, kõike peab ise tegema. Mingid käigukastid, sidurid, pidurid, kaasid, pensiinid. Mina tahan ainult sõita. Ja isegi seda ma saa. Tagatipuks tuleb veel välja, et see auto on nii aeglane, et temaga ei saa mitte kuhugi sõita. Ometi on mul tarvis ainult Pärnusse, see on ju elementaarne. Ma saaks aru, kui Rio de Janeirosse, aga Pärnusse! Kas tõesti kuidagi ei saa?
T : "No tegelikult ikka saab ju küll. Ei saa kümne minutiga, aga pooleteise tunniga saab vabalt. Kui Te olete autojuhikursused läbi teinud, siis läheb ka sõitmine libedamalt.
K : "Ma vaatan, et Teile on peaasi auto maha müüa. Kuidas see auto ennast õigustab, pole Teie mure. See, kui auto valesti sõidab, ei liiguta Teid põrmugi. Selle asemel, et siin rääkida pensiinist ja kursustest, väiksite need vead ise ära parandada. Ma küll autodest midagi ei tea, aga iga
normaalse autoga peaks olema võimalik vähemalt Pärnussegi s6ita. Aga siin ma nüüd istun selles kallist hinda maksnud autos, selle asemel et ammu Pärnus olla.
T : "Ma arvan, et autol pole häda midagi. Pärast kokkupõrget seinaga on tuled küll katki, aga valges sõitmist see ei takista.
K : "Kuidas, kas pimedas sõitmiseks on veel midagi tarvis? Kas pensiinist ei piisagi?
T : "Ei. Jah. Tuled on igal autol. Muidu Te ju ei näe pimedas sõita .. Aga tuled on nüüd katki.
K : "See et tuled katki on, peab garantii alla kuuluma. Mina pole neid katki teinud. Kas Te saate mulle uued tuled sisse panna?
T : "Olgu, paneme."
K : "Ja need täpid tuleks ka ära võtta. Mul ei ole neid täppe siin vaja."
T : "Mis täppe?"
K : "Noh need täpid võtme peal. E peal ei käi täppe."
T : "Olgu, võtame täpid ära."
K : "Kas ma saan remondi ajaks endale asendusauto? Mul on seda autot iga päev tarvis.
T : "Olgu, saate."

Kahjuks ei tea autorit, kuid austus selle jutu eest!!
Viimati muutis Tanel, 24 Sept 2009 10:47, muudetud 2 korda kokku.
-------------------------------------------------------------------------
Kaia ja Leia on minu sõbrad.

Kasutaja avatar
krx
Honda Paranoic

PostitusPostitas krx » 21 Veebr 2005 12:23

:applaus:
krx@tццtab helpdeskis :biggrin:
хnneks suhtlen yhtede-samade inimestega iga pдev ja tдnu jumalale on neile mхistust siiski antud
0-100: 7,1 sek (G-tech)

Kasutaja avatar
Peeter82
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Peeter82 » 21 Veebr 2005 12:39

Jutt vist SR foorumist ka läbi käind kui ei eksi?? :no: Aga igati bro asi :biggrin:
Civic HB 4WD DOHC '89 Ainuke AMETLIKULT ise 4 veoliseks ehitatud luukpära siinpool Koiva jõge :biggrin:
+ Projekt "Petsi ja Mihkli kiirestisõitmise pill" Civic HB taaskord ise 4wd-ks ehitatud '91 a.k.a. Porgand
+ Civic Shuttle 4WD '93
+ Jazz '15
+ CBR 900 RR '93 kah veel igaks kahesajaks juhuks...:biggrin:

Kasutaja avatar
Reixx
Honda Paranoic

PostitusPostitas Reixx » 21 Veebr 2005 16:58

irww, vдga koom ikka.... kas see tхsijutt ka ikka ve? vхi vдljamхeldis?

Kasutaja avatar
Ralf
#Honda-Club Member
Kontakt:

PostitusPostitas Ralf » 21 Veebr 2005 18:47

Nojah, ei oska selle kohta nagu midagi muud öelda, et selliseid inimesi peab ju ka olema, muidu on teistel igav! tore, jutt oli igaljuhul hea! 5+ :061: :061: :061: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Tegelen motoriseeritud 2-3 rattalistega. Punnvõrr on abimootoriga jalgratas, motikas on retro ja bike on midagi pedaalidega. kaasaegselt õige termin on mootorratas. :D Hooldus ja lihtsam remont. kindlustuslaksud ja kohandamine sõltuvalt tingimustest ja võimalustest kuhu iganes.

Raske Paremjalg
Honda Guru
Kontakt:

PostitusPostitas Raske Paremjalg » 22 Veebr 2005 00:25

Vдljavхtted Harju Politseisse laekunud seletuskirjadest:
* * * Koju tulles sхitsin oma autoga vale maja juurde ja pхrkasin kokku puuga, mida minu aias pole.
* * * Teine auto pхrkus minu omaga, andmata enne oma kavatsusest mдrku.
* * * Ma arvasin, et kьlgaken on lahti, kuid leidsin selle olevat kinni, kui ma pea aknast vдlja pistsin.
* * * Ma olin juba nelikьmmend aastat sхitnud, enne kui roolis magama jдin ja kraavi sхitsin.
* * * Ma olin enda tagumise otsa probleemidega teel arsti juurde, kui mu ьldventiil ьhtдkki jдrele andis ja pхhjustas minu sattumise liiklusхnnetusse.

* * * Ristmikule jхudes ilmus дkitselt stoppmдrk sellisesse kohta, kus ma teda oodata ei vхinud.
* * * Ma ei olnud enam vхimeline autot peatama ja pхrkasin teise autoga kokku.
* * * Kдrbse tapmise eesmдrgil rammisin telefoniposti.
* * * Vдltimaks kokkupхrget eespool liikuva auto kaitserauaga pхrkusin ma jalakдijaga.
* * * Nдhtamatu auto ilmus eikusagilt, pхrkas vastu minu autot ja haihtus.
* * * Ьtlesin politseile, et mul polnud hдda midagi, kuid hiljem eemaldades kaabu oma peast avastasin purustatud kolju.
* * * Otsene хnnetuse pхhjus oli suure suuga pisike mees vдikses autos.
* * * Ma lendasin autost vдlja siis, kui see lahkus teelt. Hiljem leiti mind ьhe vдga tхsise lehma jдlje seest.
olin siin .... varsti tulen jдlle

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 22 Veebr 2005 00:59

irw..neid seletuskirju ei või öösel lugeda :biggrin: ...uni läks ära ja kõht kõveras :biggrin: :biggrin: :gigi:
FASTIME.EE - KÕIK VAJALIK KIIREKS SÕIDUKS (kirjuta mulle, kui midagi vaja :) )
RACE.EE - Hondale LSD, Peaülekanded, Sünkronisaatorid ja palju muud.
Pilt

Raske Paremjalg
Honda Guru
Kontakt:

PostitusPostitas Raske Paremjalg » 22 Veebr 2005 01:10

F1 KOMMENTAARE

* Schumacher pedaalis Benettoni taas esimeseks.
* Michael Schumacher asub tegelikult vдga heal sitsioonil, kuigi on viimane.
* Kas mu silmad petavad vхi teeb Senna Lotus tхesti rikkis hддlt?
* Nelson Piquet vхib seal kiivri sees olla enesega rahul.
* Seis on tдpselt samasugune, kui eelmisel ringil, ainult mehed on vahetanud omavahel kohad.
* Ta ei suuda otsustada, kas kiivri klaas peab olema pooleldi kinni vхi pooleldi lahti. Arrows tuleb boksi. Mehhaanikud rьndavad autot.
* Ta kaotas mхlemad paremad esirattad.
* Nььd on saapad teise Schumacheri jalas.
* Vahe on 10 sekundit ehk jдmedalt цeldes 9,7 sekundit.
* Ta on tдnavune maailmameister ja seega tдhelepanuvддrne mees, sest igal aastal saab maailmameistriks tulla vaid ьks sхitja.
* Mхlemad on parimad startijad, kuid Hдkkinen on parimatest startijatest parim.
* Sel mehel on kogu tulevik seljataga."
* Дrge arvake, et tegu on kriketiga, sest see pole kriket, vaid autosport.
* Kujutan ette, et tingimused kokpitis on ettekujutamatud.
* Хhkkond on nii pingeline, et vхid seda kriketikurikaga tampida.
* Edson Arantes di Nascimento, keda paremini tuntakse Pelena ulatab auhinna Damon Hillile, keda paremini tuntakse... Damon Hillina.
* Kui auto ei seisa, siis ta sхidab.
* Pдrast viit hooaega vormeliroolis on David Coulthard ikka neli aastat noorem kui Damon Hill.
* Viis esimest kohta kuuluvad viiele erinevale autole.
* Autoga pole midagi erilist lahti, ta lihtsalt pхleb.
* See on Ralf Schumacher - loomulikult kahekordse maailmameistri Michael Schumacheri poeg.
* Siit tuleb Damon Hilli Williams, unikaalne auto, kui mitte arvestada talle jдrgnevat teist tдpselt samasugust masinat.
* Ralf juhib ja see Ralf on loomulikult Schumacher.
* See on Williamsi esimene vхit pдrast Williamsi eelmist vхitu.
* McLareni piloodid on nii tulised, nagu oleks kaks praetud vдhki hхbedased kuued selga tхmmanud.
* 58 ringist on sхidetud 26, mis tдhendab, kui ma rдngalt ei eksi, et lдbitud on pool vхistlusmaad.
* Eurooplased on selle ringrajaga suurepдraselt kohanenud - eriti Paul Radisich, uusmeremaalane.
* Mul pole vдhimatki aimu, mis kдsu meeskond Eddie Irvineґile andis, kuid ta tдidab seda erakordselt tдpselt.
* Kьsisin Barrichellolt eile, kuidas tal vхib minna homme, mis tдna on tдna.
* Jean Alesi on neljandal ja viiendal kohal.
* Ja just see tхestab, kui vajalik on auto vormel 1 vхidusхidul.
* McLareni Achilleuse kand pole tegelikult kand, vaid kдigukast.
* Lafitte on Surerile sama lдhedal kui Surer Lafitteґile.
* Nigel Mansell vхtab asja rahulikult, vдhendab kiirust... ja sхidab ringirekordi.
* See on vдga omapдrane ringrada, sest tee ei tхuse ainult ьles, vaid laskub ka alla.

:pilot:

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 22 Veebr 2005 16:40

* Ta kaotas mõlemad paremad esirattad.
see on tõene lause, kuan varem sõitsid särased renault masinad millel oli 6 ratast millest esimesed 4 olid pisemad kui tavaliselt ning mõlemad pöörasid, hiljem keelati asi ära
1 rool, 2 paaki, 3 kojameest, 4 ratast, 5 uust, 6 silindrit, 7 istet, 8 topsihoidjat Pilt

Kasutaja avatar
Peeter82
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Peeter82 » 22 Veebr 2005 22:22

Siinkohal öeldut TULEB arvestades linnapilti TÕEPÄHE VÕTTA :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Auto modifitseerimine ja selle kasutegur:

1. Spetskleepsud: juba vanast ajast on teada et vastavad kleepsud teevad auto kiiremaks. Näiteks eriti hästi mõjuvad "Turbo", "Rally", "4WD" ja "M3" kirjadega kleepsud. Kuigi neid kleepse on eri suursutes ja eri värvi, on kõigi puhul tegu kõrgelt kompetentsete teadus-kooperatiivide ja -artellide hig-tech saavutustega mis optimiseerivad kõrgsageduslike turbulentside liikumist ümber auto ja seega vähendavad summaarset tuuletakistust. Efekt töötab samadel alustel nagu delfiini nahk - teadlased on välja arvutanud et oma lihasjõuga peaks delfiin ujuma 7 kmh, mitte 50 kmh - saladus on vee turbulentsidele adapteeruvas naha "lainetes" mille tõttu delfiinile ei rakendu tavalisele siledapinnalisele ja jäigale kehale arvestatav takistus. Kleepsud teevad sama asja ainult et autoga.

2. Põhja alla paigutatav valgustus. Iga lapski teab et valgus on tegelikult energia. Auto põhja alla suunatud valgusvood tekitavad suunatud vastumõju autole, kergitades teda pisut ja vähendades niimoodi veeretakistust.

3. Rehvid - mõni amatöör väidab et 315/35 rehv on 3 seeria bemule liiast. Mitte mingil juhul. Mida rohkem, seda uhkem. On ju elementaarne et lai kumm teeb auto kiireks, miks siis vormelid nii kiired on? Väidetakse küll et suur kumm on suurema veeretakistusetga aga see on jabur. Jagades auto raskus suuremale kontaktpinnale on igale ruutsentimeetrile mass palju väiksem kui mingi kitsa kummiga ja seetõttu ka minek palju ladusam.

4. Tume klaas - Mida tumedam, seda parem. Kaasa arvatud esiklaas. Nagu me eespool mainisime on valgus ju energia. Kujutage ette et see valgus saab igast suunast autosse sisse ja põrkab siis seal ringi. Siis on auto selle energia suhtes nagu igas küljest avatud puri, aerodünaamikat (või peaks ütlema energodünaamikat) mitte mingisugust. Seega klaas mustaks, siis hakkab alles auto kuju õieti tööle.

Arvutiabi -

- Arvutiabi, tere päevast, kuidas ma saan teid aidata?

- Jah, teate mul on probleeme WordPerfectiga

- Mis laadi probleeme?

- Ma sisestasin parajasti teksti, kui korraga kõik sõnad läksid ära.

- Läksid ära?

- Jah, nad kadusid

- Hmmm. Mida te praegu ekraanil näete?

- Mitte midagi.

- Mitte midagi?

- See on tühi; see ei reageeri üldse, kui ma mõnele klahvile vajutan.

- Olete te ikka WordPerfectis, või läksite sealt juba välja?

- Kuidas ma seda teada saan?

- [oehhh. okey, proovime siiski] Kas te näete C: viipa ekraanil?

- Mis asi on tsee viip?

- [krt... seda ma arvasin, proovime teist taktikat] Ok, unustage see. Kas te saate kursorit ekraanil ringi liigutada?

- Siin ei ole kursorit. Ma ju ütlesin, et ta ei reageeri millelegi.

- [huhhh, vähemalt ta teab, mis asi on kursor. Tundub, nagu olex tegu

rauaprobleemiga. Võib-olla on ta lihtsalt kogemata oma monitori välja

lülitanud?] Kas te näete oma monitori küljes üht väikest põlevat

tulukest?

- Mis asi on monitor?

- See on see ekraaniga riistapuu teie ees laual, näeb välja nagu telekas. Kas te näete selle küljes väikes põlevad indikaatorit?

- Ma ei tea.

- Ok, vaadake monitori tagaküljele ja leidke see koht, kus voolukaabel

on. Kas te näete seda?

- [kuuldub ebamäärast müra ja mingite asjade kukkumist] [summutatult]

Jah, vist leidsin.

- Suurepärane, nüüd vaadake, kas selle kaabli teine ots on ilusti

seinakontaktis

- [paus] jah, on kyll.

- [hmmmm, see on imelik. Vaevalt ta selle kogemata välja lülitas ja ma ei tahax teda ka voolulülitit otsima saata, sest ma ei tea, mis tüüpi

monitor tal on, võimalik, et seal on rohkem, kui üx lüliti. Äkki on lihtsalt videokaabel lahti?] Kui te olite monitori taga, kas te panite tähele, et seal on tegelikult kaks kaablit, mite üks?

- Ei

- Aga seal *on* neid 2. Minge vaadake, kas te teise ka üles leiate.

- [summutatult] ok, siin ta on.

- Nüüd vaadake, kas selle kaabli teine ots läheb arvuti külge?

- [endiselt summutatult] ma ei ulatu...

- hmm, aga kas te näete, kas see läheb?

- Ei

- Kas siis mitte, kui te laua peale roniksite?

- Ahei, mitte sellepärast, et ma ei ulatu, vaid sellepärast et siin toas on pime.

- Pime?

- Jah, tuled ei põle ja ainus valgust tuleb aknast.

- Ok, pange siis tuled põlema!

- Ma ei saa

- Ei saa? Miks?

- Sest meil pole siin voolu.

- Voolu ei .... !?! [krt VÕTAX] Nii et voolu ei ole. ahhaaa... kehvad

lood siis teie jaoks, Kas teil on ikka need manuaalid ja karbid mille

sees te arvuti saite, alles?

- Jah, nad on siinsamas kapis.

- Hästi! Minge otsige nad välja, võtke oma arvuti koost lahti ja pakkige ta ära nii nagu ta oli, kui te ta ostsite. Siis viige ta tagasi sinna poodi, kust te ta otsite.

- Tõesti? Kas nii hull olukord on?

- Jah, ma kardan, et on küll

- Okey, küllap vist. Mida ma neile ütlen?

- Öelge, et te olete LIIGA LOLL SELLEKS, ET KASUTADA ARVUTIT!!!

[klõps piip piip piip piip]

Loogika!

Ah. et teie tahate palka juurde?

Kas teil üldse häbi ei ole?

Ma kohe selgitan teile, kui vähe te tegelikult tööd teete!!!

Aastas on teatavasti 365 ööpäeva - ei rohkem ega vähem. Neist magatakse 8 tundi ööpäeva, see teeb 122 päeva aastas.

Järgi jääb 234 ööpäeva.

Neist 8 tundi on vaba aega, see teeb teised 122 päeva.

Jääb järgi 121 ööpäeva.

Aastas on 52 pühapäeva - kõik vabad päevad - jääb järele ainult 69 ööpäeva.

JÕUAB PÄRALE!!!

Reede õhtupoolikutel teatavasti te tööd teha ei viitsi ja joote õlut - see teeb 52 poolikut päeva, s.t 26 ööpäeva.

Lisaks kasutatakse iga päev pool tundi söömiseks, siis 8 päeva aastas lihtsalt SÖÖMISEKS!

Palju jääb järele - 35 päeva!

Puhkus on 22 päeva.

Jääb järele veel 13 ja aastas on 12 püha!

Mis siis järele jääb?

1 päev !!!

ja see on Maipüha, mis on ka vaba!!!

JA TEIE TAHATE VEEL PALKA JUURDE!!!

Aastaid tagasi, kui olin 23-aastane, abiellusin piltilusa lesknaisega. Lesel oli punaste juustega täiskasvanud tütar. Minu isa armus kõrvuni sellesse punapäisesse tüdrukusse ja peagi nad ka abiellusid. Seeläbi sai isast minu väimees ja kõik mu senised sugulussidemed muutusid põhjalikult. Minu tütrest oli saanud mu ema, kuna ta oli mu isa naine.
Peagi sünnitas mu abikaasa pisipoisi. Mu vastsündinud poeg on minu isa naisevend ja seega minu onu. Asjade selline käik ei valmista mulle rõõmu, sest poeg on ühtlasi ka mu naise täiskasvanud tütre vend, kes teadagi on mu kasuema. Isa noor kaasa sünnitas varsti poja, kelle üle neil mõlemal oli väga hea meel. Kuid samas on poiss ka minu lapselaps, kuna on mu tütre poeg. Nüüd on mu naine minu ema ja see kurvastab mind. Sest kuigi ta on mu naine, on ta samal ajal ka mu vanaema. Kuna mu naine on minu vanaema, olen mina tema lapselaps.
Sellele mõtlemine ajab mind hulluks. Sest minust on saanud veidraim juhtum, keda iial nähtud: oma vanaema abikaasana olen iseenda vanaisa!

Need lood pärid audiclubi kasutaja Mairo sulest kuid lugedes jäi kõht kõveraks ja mõtlesin et vahendan neid siingi :biggrin:
Civic HB 4WD DOHC '89 Ainuke AMETLIKULT ise 4 veoliseks ehitatud luukpära siinpool Koiva jõge :biggrin:
+ Projekt "Petsi ja Mihkli kiirestisõitmise pill" Civic HB taaskord ise 4wd-ks ehitatud '91 a.k.a. Porgand
+ Civic Shuttle 4WD '93
+ Jazz '15
+ CBR 900 RR '93 kah veel igaks kahesajaks juhuks...:biggrin:

Sumps

PostitusPostitas Sumps » 22 Veebr 2005 23:21

Ütlesin ükspäev vanaemale, et mulle meeldib väga vormel 1. "Kas sa tahad olla nagu Gilles Villeneuve'iks või?" päris vanaema.
"Ei... "
Peale seda läks mul tuju millegipärast halvaks. Marko Märtinist ma ei hakanud vanaemale üldse rääkimagi. Veetsin pika õhtupooliku raamatukogus ja selgitasin välja, et Gilles Villeneuve on juba ammu surnud.
See ainult süvendas minus veendumust, et vanaema on loll.

Tänu naabrivalvele tabasime ükskord ühe varganäo. Otsustasime ilma politseid kutsumata tõpra üle omakohut pidada, sest see peaks talle aru valusamalt pähe panema. Määrasime talle kolm aastat tingimisi kaheaastase katseajaga.
“Kuradi mölakas!” karjusime veel tükk aega.

Ühel õhtul jalutasin väljas ja juhtusin nägema, kuidas tänaval inimest peksti. Hoidusin nurga taha ja kui huligaanid minema läksid, kiirustasin kannatanu juurde.
Mida need lurjused küll temaga teinud olid? Mis naudingut see neile küll pakkus?
Lõin maaslebajale paar korda jalaga kõhtu, aga mingit naudingut ma sellest küll ei tundnud. Või krt seda teab.

Ostsin endale ka tõukeratta, mis sel aastal on väga moodne. Ratas on seni näidanud ennast väga heast küljest. Ühe väikese puuduse ma siiski leidsin. Saunas laval olles läks rattaraam väga tuliseks, nii et ma oma näpu ära kõrvetasin. Kui see väike viga kõrvaldada, siis võib konstruktoritele igal juhul õnne soovida. Küll poolakad ikka oskavad!

Pohmelli definitsioonid:
Tuhkatriinu joove - saabud koju ühe kingaga
Lumivalgukese pohmell - ärkad hommikul seitsme mehe kõrvalt
Punamütsikese pohmell - ärkad hommikul vanaema voodist
Okasroosikese joove - oled mälus järgmised 100 aastat
Pohmell "Keisri uued riided" - ärkad hommikul alasti tänavalt
Väikese Merineitsi joove - jalad ei irdu teineteisest ning lõhnad heeringa järgi
Pohmell "Inetu Pardipoeg" - hommikul on voodis valed munad
Winnie Puhhi pohmell - oled hommikul nii kange, et ei suuda sõrmedega
varbaid puudutada ning hambaid katab paks veniv kiht, nagu oleksid neid meega pesnud
Piilupart Roberti pohmell - oled suutnud hankida ilma püksata suure hunniku raha
Kurja Hundi pohmell - hingeõhk haiseb nii pahasti, et välja hingates kukuks põrsakeste kivimaja pikali
Miki-Hiire pohmell - kõrvad on paistes kui pallid ning kätes on valged kindad, kuid frakist ei ole haisugi
Christoph Kolumbuse joove - ei ole teada, kuhu oled teel ega kohale jõudes ei ole aimugi, kus oled,
kuid kogu reis on riigi poolt finantseeritud
Muumi-trolli pohmell - hommikul oled valge ja paistes
Kass Garfieldi pohmell - hommikul käid kõigile närvidele, sul on vastupandamatu soov pahandust teha
ning haruldane isu lasanje järele

Autorid teadmata...

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 22 Veebr 2005 23:32

Jutt pärit audiclub'ist ja nimelt naljanurgast:

Lisan gaasi. Kas jõuan? No peaks ikka jõudma küll. Vahetan kiiresti rida. Fooris hakkab roheline vilkuma. Noh, semud anname nüüd talda. Vahetan veelkord rida. Noh, gaasi, gaasi, mees. Mingi taksojobu venib ekstra aeglaselt. Ei no muidugi. Ja lasebki rohelise käest. Seisan selle piduri taga, trummeldan räpi rütmis roolirattale. Le-gen-daarne, le-le-gendaar-ne. Vahin tuimalt foori. Kohe peaks süttima roheline. Vajutan gaasi. Mida? Ei no see mees magab, konkreetselt. Roheline on juba tükk aega peal. Lõpuks leiab oma käigukangi üles. No on tigu, ma ütlen. Rida ka vahetada ei saa – kõrval käib ilgelt tihe sebimine. No ja see venib täpselt mu ees. Gaasipedaal on paremalt esimene, mees. Mis nüüd? Jälle see meeldetuletus. Kolmas kord juba täna. Ei no peab ikka tanklas ära käima. Nõme oleks tühja paagiga seisma tuksuda. Näe statikas on siinsamas, peaks mingi snäki ka võtma. Rahustab närve. Nii, lõpuks saab sellest taksost mööda. Äkiline gaasivajutus tõmbab külje ägedalt ette. Ikkagi kolmeliitrine turboga diisel. Sakslaste viimane sõna. Mõnusa mörina saatel jõuan veel taksistile nägusid teha. Nii, kus see diisli kolonka on? Poe esiküljel paistavad ainult bensu omad. Kuradi ahistajad, ma ütlen. Diisel on jälle maja taha topitud. No egas midagi. Vajutan gaasi, et efektselt ümber nurga keerata. No krt, mida ma näen. Taksojuht, va tropp, on minust ette jõudnud. Sätib, raisk, juba toruotsa paaki. Jään teisele poole kolonkat seisma ja kostitan teda nihhujaa sjebe pilguga. Vend on sissesõidu keelu märgi alt lõdva randmega läbi veerenud. Või kohe selline pohhuist, vaata aga vaata. Ilm on sitaks tatine, seega istun autos ja heidan sapiseid pilke takso suunas. Tüübil on parem käsi kipsis. Ei tea, kas lõi vastu käigukangi sodiks. Kuradi tropp. No nii, hakkab vist lõpetama. Ronin väärika aeglusega autost välja. Taksopede tilgutab viimast. Võid peldikus oma peenikest pigistada. Aitab juba, mees. Saabki oma viimase pisara lõpuks kätte. Raksatan püstoli lõpuni sisse ja vaatan pead vangutades lahkuvat taksojuhti. Nii, nüüd läheb väheke aega. Paak on üsna tühi, siia mahub oma seitsekend litra sisse. Jalutan ümber auto. Äkki peaks vingemad veljed ostma. Vaatan teise nurga alt. Ei, need on ikka täitsa ðefid, las olla. Vaatan jooksvaid numbreid kolonkal. Täpselt nagu kasiinos. Seisan auto taga. Panen tähele, et ümmargune logo pagasiluugil koosneb meie koduvabariigi kolmest rahvusvärvist. Muigan. Korraga lendab nurga tagant välja mingi hõbehall mersu. Tuleb sellise hooga, et hetkeks kardan end murtud sääreluudega kahe auto vahele jäävat. Paar tolli enne mind saab siiski pidurite vilinal seisma. Tõbras. Ma ei vaata tema poole. Paak saab täis. Rahulikult astun ligi. Võtan püstoli pooleldi välja ja ootan kuni viimnegi piisk paagisuhu sulpsab. Tunnetan mersus teatud rahutut nihelemist. Lükkan püstoli selleks ettenähtud kohta. Keeran korgi kinni ja sulgen luugi. Tõmban pool rulli paberit ja nühin põhjalikult oma käsi, justkui ajades iga viimast kui bakteripoju taga. Aeg luubis heidan paberi hooletu kaarega prügiurni ja keeran poe poole minema. Nii aeglaselt, kui vähegi suudan. Äkki kostub kolm nõudlikku signaali. Mine fekaalilõikur, mees! Ta suhtleb minuga signaalitades! Seisatan käed taskus, vaatan tema poole ükskõikse pilguga. See värdjas vehib aktiivselt kätega, annab mõista, et ma autot edasi nihutaks, et ta tankida saaks. Pilk millega teda kostitan muutub seepeale eriti ükskõikseks. Keeran minema. Sell rapsib ja laseb uue signaali valangu. Näitan talle käigu pealt, et varsti tuleb taksojuht ja ta võib tolle kohalt imeda palju süda lustib. Astun minema jättes tõpra punase näoga mulle järele vahtima. Poes on palju rahvast. Faking tipptund. Bensuostjaid on diislimeestest kordades rohkem. krt, diislimeestel võiks oma kassa olla. Kolonka on eraldi, siis võiks kassa kah olla. Võtan sappa. Vaatan huviga ringi, et kus siis kipskäsi kah on. Ei näe kusagil. Minust eespool olev tädi hakkab liikluskindlustust tegema. Jee. Nad võiksid siin veel pesumasinaid ka hakata müüma. Siis oleks ikka täielik tase. Sada vihast autojuhti ootamas, kuni müüjaonu mõnele tädikesele Zanussi viimaseid vigureid ette näitab. Sihukest zanussi tahaks ikka näha küll, raisk, ma ütlen. Arvuti jookseb kinni. Kindlustusega on sitad lood. Nagu ka kõigi sabas seisjatega. Vaikset mõminat on kuulda, kuid muidu on kõik tropid üsna viisaka olemisega. Harjunud kannatama, värdjad voonakesed. Restart, uus andmete sisestamine ja närvilised naeratused võtavad oma aja. Möödub terve aasta. Lõpuks saab tädi oma paberi ja ta lahkub silmad häbist põrandal. Õige kah, krt. Üks korralik mutt oleks kindlustuse lasknud oma kindlustusmaakleril ära õiendada. No vähemalt ei tellinud ta hot dogi. Selle oleks mõni karmim rekkamees talle küll kannikate vahele susanud. Sinep ja tðillikaste libestusaine asemel. Nii, minu kord lõpuks ometi. Nimetan tankuri numbri ja annan kaardi. Küsib koodi. Sisestan. Ootan. Müüjaonu palub enteri nuppu vajutada. fekaalilõikur, nad ise ei oska vajutada või. Vajutan enteri nuppu. Kas midagi veel, küsib. Tellin närvide rahustuseks ühe kõige suurema kuuma võileiva. Pesto või singiga? ****, mis vahet seal on, peaasi, et kuum ja suur. Singiga. Sellega läheb aega. Teame, pasapeetrid, teame. Astun haigutades ajakirjade leti äärde. Võtan Kroonika. Samal ajal kostub peldikust teate küll, mis hääl ja arvake ära, kes sealt välja astub? Õige! Tundub, et kipskäel on ka miskit muud kipsis. Teistmoodi seda sitamaja maratoni seletada ei oska. Või oli äkki triatlon? Mehike näeb tõesti kuidagi räsitud välja, nagu oleks just Pariis – Dakari rallilt naasnud. Pikalt siiski tema junniseiklustele mõelda ei viitsi – mulle tehakse ju võileiba. Vana võtab sappa, millest järeldan, et häda pidi ikka põrgulik olema, kui isegi raha ei jõudnud maksta. Meenub tige mersumees. Tuju läheb vaikselt paremaks. Lappan Kroonikat. Väga vähe tisse seekord. Pikk halav lugu luuserist poliitiku magamistoast. Mõttetu leht. Täispask. Haaran Õhtulehe. Nii, kus siin koomiksid on. Ahah. Ernie ja muud saurused. Muigan mõnuga. Kipskäsi on oma diisli- ja pasaarved ära klaarinud ning loivab välja. Saadan teda üleolevalt kaastundliku pilguga. Loen nalju. Kolmanda klassi anekdoodid. Tuju need paremaks ei tee. Suskan lehe tagasi riiulisse. Võtaks Äripäeva. Ei viitsi. Keda see äripask huvitab. Ärimehed! Imege üks, teate küll, misasi. krt, igav on. Kus mu võileib on. Müüja märkab mu uudistavat ilmet. Keerab rösteri poole. Vist hakkabki okas saama. Suur singi sändvitð, hüüab. Teeb otsivat nägu, nagu ei teaks, kes tellis. Tulen, tulen, persevest. Trügin kassa juurde, mutid ja onklid tõmbavad koomale. Sirutan näljase kämbla välja ning kuulen kuidas poekese uks lahti paisatakse ja mingi pühvel hingeldab üle kõigi teiste letti, otse minu selja taha. No nii, Night Rider on saabunud. Viiesajase nutsakas lendab üle mu õla letile. Müüjale möiratakse, et paarkend liitrit diislit, tagasiraha võib püksi pista. Mida üks Jakobson teise mehe püksis küll teeb, mõtlen. Pedede imbumine ühiksonda ületab piirid, raisk. Sell keerab ringi ja marsib korisedes ära. Müüja silmad pilguvad kortsus viiesajasel, nagu närvihaigel neitsil. Ametijuhendis sellist olukorda ei kirjeldata. Nüüd on küll lühis. Põgeneval mersutüübil on jalad nii harkis, et kahtlustan mingit munandite traumat. Nojah. Haaran oma kuuma võileiva. See polegi enam nii kuum. A pohhui, parem ongi. Keeran ringi. Saba mu selja taga on viisakalt kahte leeri lahku löönud. Eest ära, Mooses tuleb. Nokitsen paberit lahti. lille küll, nad on selle hermeetiliselt kinni keevitanud. krt, kas ma olen mingi Gagarini nägu või? Rebin hammastega krabisevast paberist tüki, edasi läheb libedamalt. Shutup sandwitch! Head isu, gängster! Sammun auto poole ja nosin singisaia. Taksojuht on läinud. Adjöö, invaliid. Mersu pervo nõksutab naaberristmikul rohelist oodates. Mölakas. Avan puldist uksed. Vaatan veel kord velgi. krt, kusagil oleks nagu vingemaid näinud. Peab vähe meenutama. Istun sisse, käivitan. ****, mõnus hääl on, midagi pole teha, vee kuus on vee kuus. Mis **** see siis on? Kojamehe all on mingi paberilipakas. Haukan mehise suutäie ja astun välja. Sikutan papri välja. Loen: [Censored] YOU! ja selle all mobla number. Mine lille küll mees! Vangutan etteheitvalt pead. Pole ilus, raisk. No ei ole ilus, ma ütlen. Langetan käed ja otsin taevast abi. Mõtlen. Helistan kõneposti ja loen sisse uue tervitussõnumi. Te ei taha seda kuulda. Haukan uue suutäie. Mälun. Siis toksin valmis sõnumi, mille saadan oma uuele fännile. Avan siis peopesa, et sõber tuul saaks paberilipaka minema lennutada. Mälun ja jälgin taevast. Pilved ajavad üksteist taga. Nende liikumises on lapsikut hasarti. Aga pointi ei ole. Telefon heliseb. Seiran tuttavat numbrit. Lasen tükk aega heliseda. Hammustan, mälun, heliseb. Hammustan, mälun, heliseb. Lõpuks tirin lõpeb. Tere tulemast postkasti! Minu võit, [Censored].
1 rool, 2 paaki, 3 kojameest, 4 ratast, 5 uust, 6 silindrit, 7 istet, 8 topsihoidjat Pilt

Raske Paremjalg
Honda Guru
Kontakt:

Midagi offroadi meeste kodulehelt

PostitusPostitas Raske Paremjalg » 22 Veebr 2005 23:41

:gigi:
pдrineb rubriigist, kus mehed koostavad andmebaasi nendest liikmetest, kes on nхus hдdalisi aitma (juhul kui keegi kuskil soos upub vms. :gigi: )
LUGU:

Nojah, eks ma hoidnud mokka maas kьll...aga kui juba jutuks tuli siis vдike ьlevaade sellest mis toimus...

Ьrituse vхiks nimetada:

KAHE (enamvдhem originaal) PATROLI SAFARI PAUKJДRVE KANDIS EHK "Don't try this yourself"

Oli laupдeva хhtu millalgi jaanuari esimesel poolel (vist oli nдdal enne Lumetormi), olin just jхudnud koju, et maitsta koos sхbraga Ungarist toodud maitsvaid punaveine. Lauale olid asetatud juust pдhklid ja muu asjasse puutuv, ьhes kдes oli veinipudel teises korgitser... siis helises telefon. Vaatan Aleks helistab, mis ikka veinipudel lauale ja telefon kдtte...

Aleks teatas, et klubikaaslane Ermi on oma Patroliga kusagil '99 aasta sьgissхidu 14. punkti kandis kinni (vanemad tegijad ehk mдletavad seda vaimustavat metsateekest...) Vints koolnud ja nina jддaugus, et ega ma дkki Loksa lдhedal maal pole, no ma polnd, aga sain aru, et ega eriti kedagi teist ka vдhegi adekvaatse autoga ligemal pole. Mis seal's ikka laigulised selga, sхber (kelle off-road kogemus piirdus '99 aasta suvel vana Land-Roveriga UUNOga ьmber Eesti sхidult ) ja koer kaasa ja metsa... Sхbrale ьtlesin, et lдhme teeme vдikse tiiru ja pдrast jдtkame veel mittealanud veinijoomist...

Kuusalus kohtusime Aleksiga, kes teatas, et Ermi on koos naise ja lastega ja nad olla Metsajдrvele uisutama sхitnud. Noh ostsin lastele mхned pirukad ja coca ja metsa. Tдnu Aleksi osavale teejuhatusele leidsime хige teeotsa kдpelt kдtte ja peagi kohtasime Ermit, kes oli meile vastu jalutanud. Kell oli umbes 9 хhtul ja kхik tundus sujuvat...sьda veel halba ei aimanud, koer ka mitte...

No jхudsime esimese sirge lхpus oleva ojani (sinna kust tee jдrsult peal oja ьletust vasakule keerab). Sхitsin ees, vajusin tiba lдbi jдд, kuid ei midagi hirmsat. Aleksi auto otsustasime siia ootama jдtta, et seda mitte vхsas eriti kriimustada kuigi milleks see maastur siis mхeldud on...

Noh paari vintsimisega jхudsime Ermi autoni mis oli suhteliselt sьgavalt ninapidi augus lдbi jдд vajunud... Jдrgnes vдike tццkoosolek, et kummale poole minna: kas tagasi vхi edasi... kuna mina polnud edasimineku optsioonidega tuttav, soovitasin minna tagasi, see oleks vхtnud kхige rohkem tunni ja paar vintsimist ja me oleks kхval pinnal tagasi olnud. Ermi oli eespool luurel kдinud ja ьtles, et edasi on enne jхe lдbimist vaid paar auku ja siis on OK, et vхiks ikka edasi minna, ka Aleks agiteeris millegipдrast edasiminema, ta teadvat salateed... Noh, olin ilmselgelt vдhemuses ja leppisin saatusega. Kuna ma oma pхkaga Ermist mццda ei saanud hakkasime tagant lдbi ploki Ermi autot edasi vintsima...paar tundi vintsimist ja high-liftiga nokitsemist ja olime kahest (vхi kolmest)esimesest august lдbi...tee (хigemini jдд mis kattis pхhjatut mьlgast) aga ei tahtnud kuidagi raskeid patroleid kanda. Tekkis otsus ьletada vintsi abil teeддrne kraav (loe pхhjatu mьlgas ja meenuta, et tegemist on ORIGINAAL rahvamajadega), noh veel paar tundi ja olimegi suhteliselt kхval raiesmikul, sest Aleksi sхnul, olid nad viimati spetsi mainatega sхitnud mitte mццda teed (loe: pхhjatute mьlgaste ja mahalangenud puude katkematu jada) vaid just raiesmikul. Siin said mu jalad mдrjaks... OK, liikuda sai, koahti oli pimedas vahel isegi midagi jдlgede moodi aimata. Ragistasime raiesmikul mahalangenud puude ja kдndude vahel tubli paar tundi (siin tagurdasin mingi kдnnu otsa ja sain lahti poolest ьhe tagatule klaasist ja mingi kдndude vahe oli liiga kitsas ja vasakule esitiivale tekkis kerge lohuke) jхudsime edasi tubli mхnisada meetrit ja teele tagasi kхvemas kohas... Teele tagasisхidul kraavi jдд kandis, yesss polnudki tarvis vintsida. Jхudsime ьsna libedalt kohani,kus tee lдbi suurema kraavi lдks (vahepeal olin mina ettepoole asunud) ja kui kraav oli juba silme ees, selleni oli vдhem kui 10 meetrit kдis дkki vдga suur ragin ja auto nina vajus rohkem kui pool meetrit madalamale... Nььd hakkas mu sьda halba aimama. Siin said mu jalad VДGA MДRJAKS. Ermi oli lдbi poorse jдд vajunud veel kьmmekond meetrit minust tagapool... Хnneks oli kohe ees tugev vintsimispuu, tross kinni ja vintsima - ei muhvigi, pхka mehhaniline vints ei jхudnud lдbi ploki tхmmata, mootor kippus дra kustuma, gaasi ka ei julenud anda, et kes sinna jддpankade vahele ikka vintsi tihvti vahetama lдheb. Noh raiusime siis kirve ja hi-lifti sabaga jддd, kiskusime kдsitsi auto eest panku vдlja, ikka ei muhviga, raiusime veel ja kдtte saime.... aga Ermi oli ikka veel EELMISES augus kinni. Ok, ьletasime pooledukalt koolmekoha (seetдhendas, et vastaskaldast ьlesvintsimine oli ka paras k_pp, aga ьles me ta sealt saime. Nььd nina ringi, kхied-paelad vдlja, minu pхka sabapidi puudekьlge ja hakkasime Ermit sikutama. Lapsed ja koer magasid sel ajal juba хigalse und...

Ermi auto plekk sai selles suures jддaugus tхsiselt kannatada - mingi jддtьkk oli kiilunud end esiratta ja poritiiva vahele ja tiiva nurga nii kortsu muljunud, et parem esiuks enam lahti ei kдinud...

Хues hakkas juba valgeks minema, otsas oli kaks pudelit "Starterit" ja purk "Battery't", rohkem meil midagi polnud...

Kell oli umbes 9 hommikul kui saime Ermi auto kraavi teisele kaldale, kцied-trossid kokkulapatud ja minekule asutatud... Olin siiralt VEENDUNUD, et nььd on kхik - varsti saab koju sooja dьshi alla, head kohvi ja pannkooke...

Oli imeilus talvehommik. Tuhisesime mццda lumiseid vдlju, mццda Metsaдrvest, Soojдrvedest ja ьhel hetkel ьtles Aleks, et siit keerame vasakule...ok, esialgu oli kхik veel ilus, mхned mahalangenud puud andsid pхka raskusele ьsna hхlpsalt alla...

Lхpuks jхudisme mingile lagendikule, kust pidi algama Aleksi salarada. Algaski... Sьda hakkas taas halba aimama...

Algul kulges sхit KERGELT jддtunud pehme turbase tee peal, mida (vist UAZ-d) olid usinalt enne jддtumist kьndnud... Ьks auto sai lдbi teine vajus sisse. Noh, see mets lхppes lagendikuga, aga enne lagendikku oli teel jддtunud mьlgas, traditsiooniliselt, ьks masin sai ьle, teine vajus sisse... tund vintsimist ja edasi...

Pьhapдev oli juba lхunasse jхudnud...

Siis jхudisme metsateele, kus Aleks oli viimati kхinud suvel ja spets masinaga - olla tцiesti sхidetav olnud... ainult et nььd oli talv ja spetsmasinad polnud meil tepsmitte... Noh nii ta kulges - 50 meetrit sхitu, pool tundi vintsimist, siis jдlle 50 meetrit sхitu ja siis teadagi mis... Kusagil siin tagurdasin hooletult ja sain lahti juba katkise tagatule klaasi teisest poolest... Ok, see rada lхppes ja tuli keerata paremala jдrgmisele teele, see kulges juba ladusamalt, kuni pea-aegu lхpuni kus juba kхrgem maa jдlle paistis (mitte veel suur tee). Umbes siin ьtles mu vintsman, et tema varbad on kьlmumise tagajдrjel kokkusulanud saabastega ja team enam autost vдlja ei lдhe... Lдks kьll. Kusagil suhteliselt tee lхpus jдi Ermi mingisse turbamьlkasse nii хnnetult kinni, et kusagilt polnud хieti vintsida (olin taas Ermi taga). Ьritasime vintsida umbes 10 puust, kuid ьkski polnud soo peal nii kхvasti kinni, et rasket Patrulli vдljasikutada... Mццdus mitu tundi edutut-mхttetut proovimist, mille ainuke tulemus oli ploki ja vintsi trossi purunemine...

Sai VДGA SIIBER...Oli juba uuesti pimedaks lдinud...

Keerasin veidi kхrvale ja ragistasin ennast Ermist mццda, tahtsin juba aitamise sinnapaika jдtta ja ise-ennast koju aidata. Jхudnud viimastest aukudest lдbi nдgin, et Ermi auto polegi teab mis kaugel ja proovime veelkorra eestpoolt. Vдlja tuli...

Noh veel paar sikk-sakki aukude vahel ja olimegi kusagil ainult Aleksile teadaoleva maantee peal... Siit jхudisme lхpuks kхigile tuttava tankodroomi juurde ja siit Tapa teele....

Aleksi auto juurde jхudsime tagasi umbes kell 9 хhtul... seega olime teinud korraliku 24 tunni "ekstreem-safari"....

Mu vaene pхka ei saanud vist terve aasta jooksul kui me taga vхistlesime niipalju rappida kui selle 24 tunni jooksul... Rool oli mingis muus asendis kui enne safarit, pхhja all kolises midagi, summuti vist, aga kindel pole, kusagilt oli tekkinud ka mхlk paremale tagatiivale...jne...

Positiivne on see, et vдlja sai koolitatud hea varu-vintsman...aga vein on siiani avamata riiulis ootel...

Loodan, et kui ise kunagi hдtta peaksin sattuma, siis tuleb ka mulle keegi appi.

Jхudu kхigile aitajatele...

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 06 Mär 2005 12:46

Kaks abielus naist käisid nädalalõpus ilma meesteta baaris.
Tagasitulles ja täitsa täis olles, tuli neile surnuaia koha peal suur häda.
Kartsid küll, aga siiski läksid surnuaeda hädale. Muidugi polnud neil
paberit. Üks nendest võttis aluspüksid ära ja puhkis nendega, pärast viskas
need muidugi ära. Aga teisel hakkas aluspükstest kahju. Ta võttis
esimese ettejuhtuva lillekimbu/pärja hauakünkalt ja pühkis sellega.
Järgmisel päeval helistas esimese naise abielumees teisele: "Me peaksime oma
naisi rohkem kontrollima, viimane kord väljas käies ei käitunud nad vist
korralikult, sest minu naisel polnud tagasi tulles aluspükse
jalas"! "See pole veel midagi" vastas teine, "Minu omal oli fekaalilõikur vahel
kaart"! "ME EI UNUSTA SIND IIAL"! HELSINGI MEESKOOR.

vabandust ropude sõnade eest

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 19 Apr 2005 12:13

Eestlane läheb siis sygisel egiptusesse ja kõik pärivad, et miks ta nii valge on, kust siis ometi mees pärit on?
mees vastab et eestist,
teised siis aga edasi pärima, kas teil seal suve polegi,
eestlane sellepeale et on kyll aga sellel päeval olin ma tööl!

:gigi: pigem vanasõna

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 25 Mai 2005 15:18

http://www.ekspress.ee/viewdoc/225406E3 ... 6D00539989

taksojutt on kyll jummalaõige "professionaalne mölakas"

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 26 Mai 2005 19:19

veidi erinevaid eluviise, mitte alla 18 aastastele

1.võimla loomaporno: panin kitse
2.linnuporno (käskiv kõneviis): pane tihasele pekki!
3.hamstriporno: panin põske
4.astroporno: panen tähele
5.botaanikaporno: panen juurde
6.köögiviljaporno: paneme peeti
7.Jaani dendroporno: panen puusse
8.äiaporno: panen tütre mehele
9.koduarestis tüübi porno: panen uksele lukku
10.koduarestis tüübi viljakas porno: tegin seinale väikese riiuli
12.tubliporno: hästi paneb!
13.tööporno: mehed panid asfalti
14.postiljoniporno: panen kirja
15.kirurgiporno: panen südamele
16.aedniku aastaringiporno: kevadel panen kartuleid, sügisel sõnnikut
17.tehnika võidukäigu porno: ühe nupulevajutusega panin kogu riistvara p***se
18.pedagoogi raugev nümfoporno: täna üle kolme ei pane!
19. aednikuporno: panen idanema
21.kogumisfetishiga tõuaretaja: panen tallele
22.hoolitseva pereisa porno: panin teki peale
23. laiaõlgse semu porno: sõber paneb õla alla
24. Jalgpalli-aineline läti raha porno : panin viie meetri pealt latti
25. päkapiku porno - panen sussi
26. kreisiraadio porno : Pane meeter mustanahaline
27. Leibur paneb ahju
28. akrobaadiporno: panin kõrva taha
29. salalik talupojaporno: paneme vaka alla

Mihkel
Honda Paranoic

PostitusPostitas Mihkel » 26 Mai 2005 19:51

EleCTriC1 kirjutas:veidi erinevaid eluviise, mitte alla 18 aastastele

27. Leibur paneb ahju

meil ühikas peldiku ukse peal ka pikk nimekiri, aga õnneks teised kui siin, mõni üksik kattus :)

Kasutaja avatar
wheels
Honda Paranoic

PostitusPostitas wheels » 02 Juun 2005 17:02

Veidike ingliskeelset nalja:

Three Bikers, a Honda Rider, a BMW Rider and a Harley Rider were sitting in a sauna. Suddenly, there was a continuing beeping sound.
The Honda Rider pressed his forearm and the beeping stopped. The others looked at him questioningly. “That was my pager, “he said, “I have a micro chip under the skin of my arm.”
A few minutes later a phone rang.
The BMW Rider lifted his palm to his ear. When he finished he explained, “That was my mobile phone. I have a micro chip in my hand.”
The Harley Rider felt decidedly low tech. Not to be outdone, he decided he had to do something just as impressive. He stepped out of the sauna and went to the bathroom. He returned with a piece of toilet paper hanging from his butt.
The others raised their eyebrows and stared at him.
The Harley Rider finally declared… “Well, will you look at that, I’m getting a fax!” - from THUNDER ROADS, Jan. 04

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 02 Juun 2005 19:58

mega-irwwwwww :biggrin: :biggrin: ..peale rasket tööpäeva on hea selliseid asju lugeda ja südamest naerda :applaus:
Pilt

Mihkel
Honda Paranoic

PostitusPostitas Mihkel » 06 Juun 2005 21:43

27. Leibur paneb ahju

pangaporno: hoiule panema
floristiporno: vaasi panema

Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Tanel » 07 Juun 2005 09:26

Mihkel9 kirjutas:

1.vīŋŊimla loomaporno: panin kitse
2.linnuporno (kīŋŊskiv kīŋŊneviis): pane tihasele pekki!
3.hamstriporno: panin pīŋŊske
4.astroporno: panen tīŋŊhele
6.kīŋŊīŋŊgiviljaporno: paneme peeti
8.īŋŊiaporno: panen tīŋŊtre mehele
9.koduarestis tīŋŊīŋŊbi porno: panen uksele lukku
10.koduarestis tīŋŊīŋŊbi viljakas porno: tegin seinale vīŋŊikese riiuli
12.tubliporno: hīŋŊsti paneb!
13.tīŋŊīŋŊporno: mehed panid asfalti
15.kirurgiporno: panen sīŋŊdamele
16.aedniku aastaringiporno: kevadel panen kartuleid, sīŋŊgisel sīŋŊnnikut
17.tehnika vīŋŊidukīŋŊigu porno: īŋŊhe nupulevajutusega panin kogu riistvara p***se
18.pedagoogi raugev nīŋŊmfoporno: tīŋŊna īŋŊle kolme ei pane!
21.kogumisfetishiga tīŋŊuaretaja: panen tallele
23. laiaīŋŊlgse semu porno: sīŋŊber paneb īŋŊla alla
24. Jalgpalli-aineline līŋŊti raha porno : panin viie meetri pealt latti
25. pīŋŊkapiku porno - panen sussi
27. Leibur paneb ahju
28. akrobaadiporno: panin kīŋŊrva taha

:biggrin:
-------------------------------------------------------------------------
Kaia ja Leia on minu sõbrad.

cosmic
Honda Guru
Kontakt:

PostitusPostitas cosmic » 07 Juun 2005 11:01

Mihkel9 kirjutas:

1.vпїЅimla loomaporno: panin kitse
2.linnuporno (kпїЅskiv kпїЅneviis): pane tihasele pekki!
3.hamstriporno: panin pпїЅske
4.astroporno: panen tпїЅhele
6.kпїЅпїЅgiviljaporno: paneme peeti
8.пїЅiaporno: panen tпїЅtre mehele
9.koduarestis tпїЅпїЅbi porno: panen uksele lukku
10.koduarestis tпїЅпїЅbi viljakas porno: tegin seinale vпїЅikese riiuli
12.tubliporno: hпїЅsti paneb!
13.tпїЅпїЅporno: mehed panid asfalti
15.kirurgiporno: panen sпїЅdamele
16.aedniku aastaringiporno: kevadel panen kartuleid, sпїЅgisel sпїЅnnikut
17.tehnika vпїЅidukпїЅigu porno: пїЅhe nupulevajutusega panin kogu riistvara p***se
18.pedagoogi raugev nпїЅmfoporno: tпїЅna пїЅle kolme ei pane!
21.kogumisfetishiga tпїЅuaretaja: panen tallele
23. laiaпїЅlgse semu porno: sпїЅber paneb пїЅla alla
24. Jalgpalli-aineline lпїЅti raha porno : panin viie meetri pealt latti
25. pпїЅkapiku porno - panen sussi
27. Leibur paneb ahju
28. akrobaadiporno: panin kпїЅrva taha

Lisa elust enesest:

IT porno - panen uut klaverit (kolleegi lause siis uue arvuti klaviatuuri installeerimise kohta)

Kasutaja avatar
Eikki
Honda Paranoic

PostitusPostitas Eikki » 07 Juun 2005 11:16

IT Porno on siis, kui ühe näpuvajutusega keerati riistvara aafrikasse
Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s.
www.estperformance.com
http://www.facebook.com/estperformance

Mihkel
Honda Paranoic

PostitusPostitas Mihkel » 07 Juun 2005 11:40

Eikki kirjutas:IT Porno on siis, kui ühe näpuvajutusega keerati riistvara aafrikasse

olemas

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 22 Juun 2005 20:39

Koolilaste kirjanditest:

Ta nägi hobusekapjade jälgi ja sõnnikut ning taipas kohe, et sealt oli
punaarmee läbi läinud.

Naine lüpsis jõe kaldal lehma, aga vees peegeldus kõik vastupidi.

Mari tahtis midagi öelda, aga avanev uks sulges ta suu.

Kui udu hajus, nägi vürst enda ees tatari- mongoli iket.

Siis võttis vang noa ja laskis end maha.

Kui Mari tuppa sisenes, pesi Jaan oma kaela kuni vööni.

Tema mustade kulmude alt välkusid valged hambad.

Sellel maalil on lumi väga sügav, mõnes kohas lausa vööni.

Papa Carlo, vaatamata oma üüratule vaesusele, nikerdas päeval ja ööl
väsimatult lapsi teha.

Muidugi oleks Hall Hunt jäänud terveks, kui ta poleks alustanud pimedas
metsas juttu tundmatu tüdrukuga punases mütsis.
-----------------------------------------------------------------------------

Mis teoksil erinevates autofoorumites

Bentley Forums
- - - I used the ash tray today. How do I replace it?

Camaro/Firebird Forums
- - - My girl slept with my brother and my wife. How can I kill 'em?
btw, I have a record and I ain't going back.

Mustang (Chevelle) forums
- - -Some punk kid in a Civic tried to race me.

Monte Carlo forums
- - -Why do I keep getting pulled over, it ain't stolen yo.

Civic forums
- - -Some punk kid in a Mustang tried to race me.

VW Bug forum
- - - The Save the Earth concert was a success (pics)

Yugo Forum
- - - When's the last time yours ran?

Lamborghini forum
- - - Wind noise around 210MPH

Miata forums
- - - Some redneck jackass in a Chevy Tahoe just ran over my car (pics)

Chevy Tahoe forum
- - -Miata stuck in my undercarriage. How do I safely remove it? (pics)

Pontiac Fiero forum
- - - Just bought a new flame retardant suit (pics)

BMW 7-series forum
- - - Where to get service on my Rolex?

Cadillac forum
- - - Problems parallel parking at bingo.

Chevy Suburban Forum
- - - Is the price of gas going down anytime soon?

Buick Forum
- - - Is Medicare or Medicaid right for me?

Delorean forum
- - - Just got back from the future and blew a head gasket. Please help.
I'm from 1985.

Crown Victoria forum
- - - How come people never pass me on the highway?

Honda Accord forum
- - - Mom is giving me the car. Looking for some cheap, used 18 inch rims.

Toyota Echo forum
- - - Do our cars use AAA or AA's?

Ferrari forums
- - - Need suggestions about a business trip to Colombia. Want to get in
and out fast.

Porsche forums
- - - Tire just went flat. Is it best to trade or sell the car myself?

Saturn forums
- - - Roman candle landed on my fender. Melted and need to replace.

Jaguar forum
- - - Is the carbon fiber dash kit group-buy still on?

Mercedes forum
- - - My wife and her stink hole lawyer are trying to ruin me in divorce
court. How do I get them both killed and not get in trouble with my
medical board?

Mini forum
- - - Just flipped the Cooper after seeing The Italian Job. Suing the
movie company. (pics)

Dodge Viper forum
- - - I frightened myself on the way home from work yesterday. How to
get pee stains out of the leather?

McLaren F1 forum
- - -Some punk kid in a F16 tried to race me.

Dodge Minivan forum
- - - Where's the best place to post the soccer schedule so I don't
forget where I'm supposed to be?

Hummer forum
- - - Had a fender bender today. 24 hurt, 10 killed. Do I have to get
the black touch-up paint from the dealer? He's 25 miles away. That's $35
in gas.

Fiat forum
- - -Hello? Am I the only member?

Subaru WRX forum
- - - I hate cops. Got ticketed for drifting in the Walmart parking lot.

Chevy pickup forum
- - - How do I git the dried tobacco juice stains off the side of mah
truck?

SRT Forums
"Will this void my warranty"

RX7 Forums
- - - 13B Groupbuy full, stop PM'ing me.

DSM Forums
- - -Transmission Groupbuy Full stop PM'ing me

Supra Forums
- - -Head to big to fit in car, should have bought a Targa.

Vette Forums
- - -Why did I pay $50k for something with a Cavalier steering wheel?

Ford 2.3 forums
- - -Help! Replaced everything, still doesn't start!

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 22 Juun 2005 21:13

1. püstihull --> vertikaalidioot
2. võimunälg --> poliitapetiit
3. kirikurott --> klerikaalnäriline
4. vallavaene --> munitsipaalasotsiaal
5. avalik naine --> legalleidi
6. ninatark --> nasaalgeenius
7. altkäemaks --> illegaal-manuaalne investeering
8. sõimusõna --> vulgaarverb
9. tühi jutt --> blankmonoloog
10. juhtoinas --> mänedzherjäär
11. piiluja --> visuaalpervert
12. rahvuslind --> natsionaalprostituut
13. talutüdruk --> agraarbeib
14. puupea --> dendrodebiilik
15. sitaratas --> fekaalovaal
16. sõjakavalus --> militaartillikas
17. keelepeksja --> lingvahuligaan
18. sala-armuke --> illegaalne seksuaalsatelliit
19. ilu-eedi --> dekoratiivdändi
20. koosolek --> oraalbakhanaal e. kõneorgia
21. loll --> intellektioponent e. mõistuse suhtes opositsioonis

vanad väljendid kuid tasemel!
:gent:

Kasutaja avatar
EleCTriC1
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas EleCTriC1 » 21 Juul 2005 14:59

jookide ja alkoholi uus klassifikatsioon -
IT versioon, EU nõuetele vastav.

0.1l - demo
0.25l - trial version
0.5l - personal edition
0.7l - professional edition
1.0l - network edition
1.75l - enterprise
3l - for small business
5l - corporate edition
Pudel puskarit või handsat - home edition
"kiirshnaps" - Service pack
Hommikune peaparandus - Recovery tool
Sakusment - plugins
Õlletooted - patch
coca-cola, fanta, 7-UP - trojan viruses

Kasutaja avatar
Eikki
Honda Paranoic

PostitusPostitas Eikki » 13 Sept 2005 11:50

www.estperformance.com

Kasutaja avatar
JanCoy
HCoE läbukõlar
Telefon: 5163497
Kontakt:

PostitusPostitas JanCoy » 13 Sept 2005 12:15

Eikki kirjutas:http://kepimehed.blogspot.com/2005/09/kuidas-ma-striitreisseri-naisele-lutti.html

tuplid mehed - taksoga striitreissile :biggrin:
JANCOY HONDIK PRELUDER 4th 147, Accord Touring 2.4ATM '13, Shuttle 2,3 ATM - 98, VF750 '88
-----------------------------------------------------
Ajalugu: Prelude 1,8 74kw'84, Prelude 2.0 80kw'91, Civic4d 1,5 66kw'95, Civic Coupe 1,5 74kw'95, Accord4d 1.8 100kw'99, Accord 2.0 96 kw'93, VFR750 74kw'89, CivicHB 1,5 66kw'90, Accord Sedan 2.2ATM '93, Prelude 4th 2,0 98kw'93, Accord Coupe V6 '98, Accord Sedan 2.0ATM '05

Kasutaja avatar
Lomp
Honda Guru

PostitusPostitas Lomp » 20 Sept 2005 23:41

Jüri oli Mõisas, aga eemal Anne Veskis Loopis Uuno Evet Kividega. Samal ajal kui Rein Langil oli, läks Jaan omapead Krossi sõitma, sinna põllu peale, kus Ellen Niitis. Eemalt Võsast filmis Peeter, kuidas Tõnu Karguga tuli, Kalevi Kruus käes ja jõi Hillari Kohvi. Tõnis Mäe otsas Noolis Erki Reeta Linnast. Anu läks Jaani Kirsipuud Saagima ja Mart Juuris Jüri Tamme välja, hiljem Meelis Ladus kõik riita. Kui Maarja-Liis oli Ilusaks joodud, julges ka Marju Kuudist välja tulla. Siim Kallas selle peale juurde, kui Rein hõiskas, et Otsasson. Kui Mart tuli uue Laariga, oli Lennartil Meri juba põlvini. Pidu oli täies hoos-Virge Naeris, Tõnu Kilkas ja Anu Sääris edasi-tagasi. Aga Maria tahtis, et teda Rahule jäetaks ja andis Henrile Laksu vastu pead. Heiti Hääletas Mardi poole Sallu, sest Heli oli Läätsed ära kaotanud. Kaie aga Kõrbes unistas, et oleks Peetriga Oja ääres...

WRC
Honda Lover

PostitusPostitas WRC » 21 Sept 2005 00:59

Eikki kirjutas:http://kepimehed.blogspot.com/2005/09/kuidas-ma-striitreisseri-naisele-lutti.html

Kurb, kui inimesed oma sьgava andetuse ьle veel uhked on ja seda eksponeerivad. Tдielik hдlvik. Oleks asi siis natukenegi naljakas olnud :cranky:

Loodan, Eikki, et see pole sinu blogi :biggrin:

Kasutaja avatar
Eikki
Honda Paranoic

PostitusPostitas Eikki » 21 Sept 2005 09:52

WRC kirjutas:

Kurb, kui inimesed oma sügava andetuse üle veel uhked on ja seda eksponeerivad. Täielik hälvik. Oleks asi siis natukenegi naljakas olnud :cranky:

Loodan, Eikki, et see pole sinu blogi :biggrin:

Eip :no:

www.estperformance.com

Kasutaja avatar
kron
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas kron » 23 Sept 2005 15:05

Q: Mis on ьhist Opelil ja tampoonil?
A: Kui putsis pole, siis nццri otsas on ikka

(nothing personal) :)

Kasutaja avatar
fuxman
Honda Guru

enne sõidu alustamist...

PostitusPostitas fuxman » 29 Sept 2005 06:38

Minu masin
Kes sa oled teel, pühitsetud olgu sinu mootor,
sinu kiirendus tulgu, sinu kummid kulugu
nagu asfaldil nõnda ka kruusal,
meie igapäevane käivitus,
anna meile esimesel katsel,
ja anna meile andeks meie kiirendused linnas,
nagu meiegi anname sulle andeks sinu kehva vastupidavuse,
ja ära lase meil oodata,
vaid päästa meid mentide käest,
sest sinu päralt on meie piiramatu küttelimiit ja õlised näpud
Haamer!
Honda Accord CC7.96kw. 95a.
Honda Shuttle 110kw. 00a.

Kasutaja avatar
Robi
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas Robi » 09 Okt 2005 20:47

Oleg Gross ьtleb pojale:
"Tead, poiss, mina sхidan nььd pikaks ajaks дra ja sina pead mu firma juhtimise ьle vхtma."
Lдhevad siis tootmisesse, et isa saaks pojale tцц sisu tutvustada.
"Nдed, poiss, siin on selline masin, ьhest otsast paned lamba sisse ja teisest otsast tuleb sardell vдlja."
"Oh-hoo, aga kas sul sellist masinat ka on, kust paned sardelli sisse ja vдlja tuleb lammas?"
"On kьll, sinu ema." vastab isa.

Kasutaja avatar
MastaP
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MastaP » 03 Nov 2005 11:45

Jдrgmine on tхestisьndinud lugu:

Eesti Bioloogia Instituudi kodulehekьlg on teatavasti www.ebi.ee ja ьldine e-maili aadress ebi@ebi.ee.

Helistanud neile kolleegid Venemaalt ja tahtnud teada nende e-maili aadressi.

Tublid bioloogid hььdnud seepeale telefoni nii, nagu seda vene keel nхuab:

jebi sobatska jebi totska jeje...

:finekiss:
Pilt

Kasutaja avatar
fungus
Honda Paranoic

PostitusPostitas fungus » 03 Nov 2005 12:34

:applaus: :applaus: :applaus: :applaus: :applaus: :applaus:
Kхht kхveras avuti laua taga ja midagi ei saa teha :gigi:

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 04 Dets 2005 23:55

KOERA PÄEVIK, päev nr.180

8:00 - Jesss! Koeratoit! Mu lemmik!
9:30 - Jesss! Autosõit! Mu lemmik!
9:40 - Jesss! Jalutuskäik! Mu lemmik!
10:30 - Jesss! Autosõit! Mu lemmik!
11:30 - Jesss! Koeratoit! Mu lemmik!
12:00 - Jesss! Lapsed! Mu lemmik!
13:00 - Jesss! Aed! Mu lemmik!
16:00 - Jesss! Lapsed! Mu lemmik!
17:00 - Jesss! Koeratoit! Mu lemmik!
17:30 - Jesss! Perenaine! Mu lemmik!

KASSI PÄEVIK

päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate
asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui
mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind
elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli
rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Päev nr.761 - Täna katse tappa mu vangistajaid, sebides neil pidevalt
jalus, peaaegu õnnestus. Peaks seda proovima trepil. Näitamaks oma
vastumeelsust toasistumise vastu, oksendasin taas nende tugitoolile.
Peaks seda katsetama magamistoas..

Päev nr.762 - Vangistasin hiire ja viisin selle elutu keha pererahvale,
et neid hoiatada, milleks ma võimeline olen ja üritada mässu. Kahjuks
kukkus mu katse läbi, huvitav, mida ma valesti tegin?

Päev 763 - Täna toimus majas mingisugune üritus. Mind eraldati
üksindusse kogu ajaks. Ometi õnnestus mul pealt kuulda vestlust, kus
nimetati MINU võimet "allergiat" tekitada. Pean teada saama, mis see on
ja kuidas seda enda kasuks tööle panna.

:biggrin:
Pilt

Sillu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Sillu » 05 Jaan 2006 12:55

1.Iga masin muutub kord opeliks.
2.Opeleid panevad pimedad kokku.
3.Opel on Saksamaa Moskvits.
K:Mis uuendused on uute Opelite lisavarustses ?
V:Kui juht jalakäija alla ajab siis hakkab automaatselt mängima leinamarss.
K:Mis on kirjutatud Opelite remondikäsiraamatu viimasele lehele ?
V:Rongide ja busside sõiduplaan.
K:Miks on Opelitel vajalik tagaklaasisoendus ?
V:Et lükkajatel käed ära ei külmuks.
K:Kas sa tulid täna autoga?
V:Ei ma tulin Opeliga.
K:Mida küsitakse sinu käest kui Rekord 2.3D peatub õues ?
V:Kas lennuk maandus ...

Sillu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Sillu » 06 Veebr 2006 21:10

50 viisi, kuidas mendile pinda käia:
1. Kui sind kinni peetakse, siis Ãŧtle midagi sellist: "Mis on valesti, mu alkoholiringes ei ole Ãŧldse verd?"
2. Teeskle, et sa oled varas.
3. Kui sa Ãŧletasid kiirust, siis Ãŧtle, et sa tahtsid temaga vÃĩidu sÃĩita.
4. PÃļÃļrdu ta poole, kasutades eesnime.
5. KÃŧsi, kust ta oma laheda mÃŧtsi sai?
6. Ütle midagi sellist: "Ja mina mÃĩtlesin, et politseinik peab olema heas fÃŧÃŧsilises vormis."
7. KÃŧsi kas ta kannab selle
pärast relva, et väiksest peale ema ei lubanud pÃŧssidega mängida?
8. Kui tegemist on naisega, siis Ãŧtle kui kole ta tegelikult on, kuid viisakalt.
9. Proovi teda puudutada.
10. Kui sul palutakse väljuda, siis visku automaatselt kapotile ning aseta käed seljale.
11. Kui ta soovib sind läbi otsida, siis vihja sellele, et see on alles teie esimene kohtamine ja sa oled vanamoodne.
12. Kui käiku lähevad käerauad, siis kinnita siiralt, et SM on sulle
vastumeelne.
13. Kui oled oma trahvikviitungile alla kirjutanud, siis Ãŧtle "Oops, see oli vale nimi."
14. Proovi altkäemaksuks sÃĩÃĩrikuid pakkuda ning kui ta nÃĩustub, vabanda ja Ãŧtle et sÃĩid just viimase.
15. Proovi teda ennetada ja kÃŧsi talt lubasid ja ta auto tehnilist passi.
16. Kui ta proovib sulle midagi Ãļelda siis laula: "La La La, I can't hear you!"
17. Kui avaneb vÃĩimalus, siis komista ja kuku talle sÃŧlle.
18. Kui ta sind eemale tÃĩukab, siis sÃŧÃŧdista teda jÃĩhkruses.
19. Enne kui sa kuhugi alla kirjutad noki nina, sest sa kasutad ju tema pliiatsit.
20. Näri närviliselt pliiatsit ja urgitse sellega kÃĩrva.
21. Kui saab siis lammuta pliiats tÃŧkkideks ja hakka vedruga mängima. 22. KÃŧsi kas tal on tÃŧtar. Kui vastus on jaatav, siis maini, et sellepärast tunduski ta nimi tuttav.
23. Tee lolle nägusid ja teeskle, et oled alaarenenud.
24. Kui ta midagi Ãŧtleb, siis korda kÃĩike vaiksel häälel.
25. Räägi pomisedes iseendaga vÃĩi proovi rääkida aktsendiga.
26. KÃŧsi kuidas sÃĩÃĩrikuid valmistatakse.
27. Ütle, et kodus on sul samasugune läikiv ametimärk.
28. Vaidle oma käega poliitiliste probleemide Ãŧle.
29. Kui ta soovib su auto läbi otsida, siis Ãŧtle, et sul ei ole enam alkoholi. Eelmine ment vÃĩttis kÃĩik ära.
30. Proovi talle oma autot maha mÃŧÃŧa.
31. KÃŧsi kas sa saaksid tema autot osta.
32. Kui tuleb sÃĩita jaoskonda, siis kÃŧsi kas ees saaks sÃĩita.
33. Mängi sireeniga.
34. Proovi seda häälega imiteerida.
35. Naerata meelitavalt.
36. Torka teda.
37. Keera pea ära ja vilista.
38. Kui ta vÃĩtab välja oma kumminuia, siis kÃŧsi Ãŧllatunult: "Mida te kÃŧll sellega teha tahate?"
39. Kui te olete naine, siis punastage ja Ãļelge, et see on alles teie esimene kohtumine.
40. Kui istud tagaistmel, siis istu nurka, ime pÃļialt ja vingu.
41. KÃŧsi kas sa saaksid ta relva katsuda.
42. Kui ei lubata, siis Ãŧtle, et sa tahtsid lihtsalt vaadata, kas sinu oma on suurem.
43. Ütle, et sulle meeldivad mundris mehed.
44. KÃŧsi, kas sa saaksid ta riietust karnevaliks laenata.
45. Vaata taevasse ja lehvita.
46. Teeskle, et sa oled homo ja kutsu ta kohtamisele.
47. Kui ta keeldub, nuta.
48. Kui ta nÃĩustub, sÃŧÃŧdista teda seksuaalses ahistamises.
49. Vabanda, et su radaridetektor oli välja lÃŧlitatud.
50. Maini, et ka sina tahtsid politsei-nikuks saada, aga otsustasid,siiski parem keskkooli minna.

Sillu
Honda Paranoic

PostitusPostitas Sillu » 06 Veebr 2006 21:11

Edit: topeltpost.
Viimati muutis Sillu, 21 Apr 2006 16:58, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
malco
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas malco » 20 Mär 2006 14:24

Ema, isa ja poeg lдhevad sanatooriumisse.
Poeg pььab basseinist kuldkala ning viib vanematele nдidata.
Kala paluma: "Laske mind vette tagasi, tдidan otsekohe teie kolm soovi."
Poeg хnnelik ja hььab: "Tahan hamstrit!"
Isa kдratab seepeale: "Pane v...u see hamster!"
Ema karjub meeleheites: "Vхta v...st vдlja see hamster!"
Minevik: Vectra '94 85kW, Del Sol '92 92kW, Del Sol '92 92kW, 300ZX Z32 197kW, MB CE 34AMG 200kW, E36 Compact 75kW, Shuttle 4WD 80kW.
Olevik: Accord CL 01 113kW, Nissan 300ZX Z32 TT ~240kW

Kasutaja avatar
JanCoy
HCoE läbukõlar
Kontakt:

PostitusPostitas JanCoy » 20 Mär 2006 14:54

malco kirjutas:Ema, isa ja poeg lähevad sanatooriumisse.
Poeg püüab basseinist kuldkala ning viib vanematele näidata.
Kala paluma: "Laske mind vette tagasi, täidan otsekohe teie kolm soovi."
Poeg õnnelik ja hüüab: "Tahan hamstrit!"
Isa käratab seepeale: "Pane v...u see hamster!"
Ema karjub meeleheites: "Võta v...st välja see hamster!"

ropult karmid naljad sul Hr. Malco :gigi:
JANCOY HONDIK PRELUDER 4th 147, Accord Touring 2.4ATM '13, Shuttle 2,3 ATM - 98, VF750 '88
Ajalugu: Prelude 1,8 74kw'84, Prelude 2.0 80kw'91, Civic4d 1,5 66kw'95, Civic Coupe 1,5 74kw'95, Accord4d 1.8 100kw'99, Accord 2.0 96 kw'93, VFR750 74kw'89, CivicHB 1,5 66kw'90, Accord Sedan 2.2ATM '93, Prelude 4th 2,0 98kw'93, Accord Coupe V6 '98, Accord Sedan 2.0ATM '05

Kasutaja avatar
Tomz
Honda Paranoic

PostitusPostitas Tomz » 20 Mär 2006 14:57

JanCoy kirjutas:
malco kirjutas:Ema, isa ja poeg lдhevad sanatooriumisse.
Poeg pььab basseinist kuldkala ning viib vanematele nдidata.
Kala paluma: "Laske mind vette tagasi, tдidan otsekohe teie kolm soovi."
Poeg хnnelik ja hььab: "Tahan hamstrit!"
Isa kдratab seepeale: "Pane v...u see hamster!"
Ema karjub meeleheites: "Vхta v...st vдlja see hamster!"

ropult karmid naljad sul Hr. Malco :gigi:

vдga hea :laugh: :laugh:

Mihkel
Honda Paranoic

PostitusPostitas Mihkel » 27 Mär 2006 22:24

Naised ja geograafia:
Naine vanuses 15 kuni 20 -- nagu Aafrika: pooleldi avastamata, pooleldi metsik, ilus ja viljakas
Naine vanuses 21 kuni 30 -- nagu Ameerika: arenenud ja avatud kaubandusele, eriti võimsate ja varakatega.
Naine vanuses 31 kuni 35 -- nagu India: kuum, rahulik ja küpses ilus.
Naine vanuses 36 kuni 40 -- nagu Prantsusmaa: veidi hääbuv, kuid siiski soe ja külalislahke.
Naine vanuses 41 kuni 50 -- nagu Jugoslaavia: lahingud kaotatud, mineviku vead kummitavad, vajab muutusi.
Naine vanuses 51 kuni 60 -- nagu Venemaa: suur ja lai, piire ei kontrollita, karmid olud peletavad eemale.
Naine vanuses 61 kuni 70 -- nagu Mongoolia: kuulsusrikka ja vallutusterohke minevikuga, aga erilise oleviku ja tulevikuta.
Naine vanuses 70+ -- nagu Afganistan: paljud teavad, kus ta asub, kuid keegi ei taha sinna minna.

Mehed ja geograafia:
Mees vanuses 15 kuni 70+ -- nagu Valgevene: teda valitseb lilleke...

Kasutaja avatar
Umka
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas Umka » 27 Mär 2006 22:31

Valgevene kohta ei ole nous :umnik:
Bat'ko RULIB :applaus: :006:
Honda Civic Coupe 1.6 VTEC Turbo 165kw
Honda Civic Coupe 1.5 74kw
BMW E34 2.5 125kw

Kasutaja avatar
JanCoy
HCoE läbukõlar
Kontakt:

PostitusPostitas JanCoy » 13 Apr 2006 12:05

Homopaar suundub magama!
Üks hõikab teisele: "Kes ees, see mees"

Kasutaja avatar
Lang
Honda Paranoic

PostitusPostitas Lang » 21 Apr 2006 16:37

jutukesi mis pisara silma toovad.... naerust :biggrin:

Tegevuspaik: Taeva vīŋŊravate esine
Tegelased: Peetrus, krt, Jummala hīŋŊīŋŊl, salgake skaute, Eriti Vihane Skaut ja mingi eit
Aeg: Veidi pīŋŊrast maailma līŋŊppu, umbes siis kui kīŋŊik valmis

Peetrus: "surnu kirstul 15 meest, hīŋŊk, hīŋŊissa ja hīŋŊissaaa ja puu-del ru... ru.. rubl..."
Saabub krt
Peetrus: "OO! Vahi kuradit!"
krt: "Kus?"
Peetrus hakkab midagi īŋŊtlema kui Jummala hīŋŊīŋŊl sekkub: "Tulge lapsed minu juurde!"
MīŋŊīŋŊda sibab salgake skaute
Peetrus: "Kelle pīŋŊrdikud need on?"
krt: "Need on Einselni pīŋŊrdikud. Kas sa Peetrus pole mīŋŊelnd vahel..."
Jummala hīŋŊīŋŊl: "Tulge lapsed nīŋŊīŋŊd siia veidike teise kohta minu juurde!"
MīŋŊīŋŊda rīŋŊhib salgake puhisevaid skaute
Peetrus ja krt vaatavad kuidas salgake kaugeneb. krt kustutab kannaga koni.
krt: "Lapsed - see on tulevik!"
Peetrus: "Aga Google aktsiad?"
Jummala hīŋŊīŋŊl: "Tulge lapsed nīŋŊīŋŊd hoopis siia veidike minu juurde!"
MīŋŊīŋŊda rīŋŊhib salgake higiseid skaute
krt:"krt, minu arust skaudid haisevad."
Jummala hīŋŊīŋŊl: "Tulge lapsed nīŋŊīŋŊd hoopis siia minu juurde!"
MīŋŊīŋŊda rīŋŊhib salgake vihaseid skaute, Eriti Vihane Skaut tuleb Kuradi ja Peetruse juurde ja kīŋŊsib eriti vihaselt: "Kus Habe on?"
krt vaatab Peetruse poole, Peetrus vaatab abiotsivalt ringi ja vastab līŋŊpuks ebalevalt: "Noh... ma... ma... ei..."
Kaugusest kostab jumalaema hīŋŊīŋŊl: "SīŋŊīŋŊīŋŊmaaaa!"
Eesriie

--------------------------------------------
Kristiine kaubanduskeskuses oli super allahindlus. KīŋŊisime siis ka. Mina hindasin meeste pīŋŊksid 3.50ne peale, Jaan hindas terve kampsunite osakonna īŋŊsna kriitiliselt alla ja onu Kaarel hindas teiselt korruselt alla ja sai kīŋŊvasti pīŋŊrutada. Aga pīŋŊrast pubis īŋŊllele ei teinud me mingit hinnaalandust, kuuenda īŋŊlle juures tegin mīŋŊrkmikusse īŋŊlestīŋŊhenudse ja alustasingi lauluga. JīŋŊrgmine kolmapīŋŊev on Kaubamajas suur hinna alandamine. LīŋŊheme ka sinna kindlasti hinna īŋŊle irvitama. TULE SINAGI! īŋŊ MEIEGA VīŋŊIDAD!

rohkem seda nalja siit: http://jubejuss.blogspot.com

Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Tanel » 19 Juun 2006 15:53

SUVI KÄES!!!!

"Ega suvi pole naljaasi, sest hernes tahab keppi, till tõuseb, redis läheb kõvaks ja kartul tahab panemist"

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist