Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

CRV 2018

Auto heli- ja videosüsteemidega seotud küsimused, vastused, mured, soovitused ja lahendused ...
sierrais
Stock user

CRV 2018

PostitusPostitas sierrais » 12 Mär 2019 08:31

Tere.
otsin kedagi pädevat kes suudaks 2018crv Multimeedia süsteemile waze peale laadidaja nipet näppet veel seal näppida
siiamaani pole kellegil see õnnestunud
Ka Catwees proovis aga peale 3h helistasid ja ütlesid et nad ei saa hakkama
ehk leidub siin keegi kes selle teemaga kursis?
ise sain teada nii palju et on saadud waze peale neile aga mul pidi mingi uuendatud android olema mis ei lase midagi peale laadida

civic5d
Honda Guru

Re: CRV 2018

PostitusPostitas civic5d » 12 Mär 2019 14:55

Tere.
Kui tegemist on Connect2 süsteemiga siis...
Waze saab kuvada läbi Android Auto. Et, Android Autot installida, peab telefoni regiooni installi hetkeks teise regiooni panema.
Mina tegin nii:
1.Installisin regiooni vahetuse äppi.
2.Regasin telefoni inglismaale
3. Installisin Android Auto.
4. Kustutasin telefonist regiooni vahetuse äppi.
Nüüd ühendad telefoni usb kaabliga ja Android Auto alt kuvatakse Waze, mis ka reaalselt toimib.
Ja asi korras.

Connect1 ei ole Android Autot. Esimeste Connecti tarkvara versioonidega sai seda teha, ehk nn. häkiti sisse jne. Hetkel on enamustel peal tarkvara versioon RC8 mis ei luba Waze rakendust kasutada. Vana tarkvara versiooni peale installida ei saa.

Kasutaja avatar
T_K
Honda Guru

Re: CRV 2018

PostitusPostitas T_K » 13 Mär 2019 21:51

Ma olen enam kui kindel, et sul YM18 ja sinna sa mingit android autot ei saa. Kuna Honda oma asja uuendas ei saa sa seda süsteemi ka enam korralikult ruutida. Ainuke viis on kasutada MirrorLink'i.
Minu teada tuli alles YM19 AndroidAuto võimekus Euroopas.
Ise olen ka selle jama kõik läbi elanud ja proovinud ühte pidi ja teist pidi kuid lõpuks enam ei viitsinud. Kui sul on üle keskmise mobiiltelefon siis saad kasutada MirrorLink'i. Ainuke asine GPS mis selle peal jookseb on Sygic. Aga ka sellel on oma head/vead.

https://www.sygic.com/car-connected-navigation/honda/

Car Connected Navigation - https://eshop.sygic.com/en/car-navigation

Oma mobiili saad Android auto ka lihtsalt internetist installides. Mine ja lae AndroidAuto APK alla ja installi ära.

Aga kui tõesti kellelgi on töötav lahendus siis andku teada. Olen valmis jälle proovima.
"Do not fear failure by challenging, but failure by doing nothing."
Soichiro Honda, Founder