Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

LOE ENNE UUE POSTITUSE TEGEMIST!!!

Enne kuulutse postitamist tuleb siin olev tekst läbi lugeda
Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member
Postitusi: 8139
Liitunud: 12 Veebr 2003 14:46
Asukoht: Tänassilma küla

LOE ENNE UUE POSTITUSE TEGEMIST!!!

PostitusPostitas Tanel » 10 Sept 2008 23:29

auto24 vms link EI OLE müügikuulutus!

Et oleks hea keskkond, vältimaks arusaamatusi ja omamaks sõbralikku foorumit, on toodud mõned juhised ja reeglid selle alalhoimiseks.

Kuulutuse subjekt peab:
1. sisaldama lühidat ja piisavat infot toote kohta
2. algama kas on tegemist ostusoovi O:, müügisoovi M:, vahetussoovi V:, kinkimissoovi, annan ära AÄ:, enampakkumise soovi EP:

Näiteks: "M: Honda Civic 1,6 kupee, 1999"


Müügikuuluts peaks sisaldama:
1. Toote nimetus, tootja nimetus (tootja maa)
2. Spetsifikatsioon/tehnilised andmed
3. Asukoht
4. Hind (kas kindel või orienteeruv hind)
5. Kontaktandmed
6. Märkused (tervislik seisund jms)
7. Väga soovituslik oleks pilt!


Näiteks:

"Müüa Honda Civic 1,6 VTEC, 92 kW. Toodetud 1999 a USA-s, kaks ust, must, konditsioneer, el. aknad ja peeglid, soojendusega peeglid, Alpine CD/raadio, signalisatsioon, 15'' valuveljed+ 14'' talverehvid plekkvelgedel, koonusfilter, toonklaas, madaldusvedrud. Roostet ei ole. Hooldus ja ajalugu on Catweesis. Tehniliselt väga heas korras ainult, et käigukanginupp logiseb. Autot saab näha Tallinnas. Auto vahetab omaniku 102'105 EEK eest, tingida ei saa.

Kui on huvi siis helista 555 5555, Daaniel Tina"

Pilt

Lisaks loe foorumi üldiseid reegleid SIIT. Sealt leiate ka juhised kuidas siia foorumisse pilte lisada.

KEELATUD on müüa autostereo esipaneeli ja tagumisist osa eraldi. Müüa võib juhul kui nendele asjadele on olemas dokumendid/ostutsekk või kui kaupleja on siis foorumis usaldusväärne isik.

Mittevastavad kuulutused pannakse lukku ja avatakse siis kui kuulutaja saadab Pilt soovina korrastada oma kuulutust

Head kauplemist :061:
Viimati muutis Tanel, 11 Aug 2010 20:26, muudetud 1 kord kokku.
-------------------------------------------------------------------------
Kaia ja Leia on minu sõbrad.

Kasutaja avatar
Tanel
#Honda-Club Member
Postitusi: 8139
Liitunud: 12 Veebr 2003 14:46
Asukoht: Tänassilma küla

PostitusPostitas Tanel » 11 Aug 2009 16:33

ENNE UUE TEEMA TEGEMIST PROOVI KÄITUDA NII:

1. Enne uue teema postitamist kasuta otsingut lehe üleval paremas servas Search. Ehk on juba sellekohane postitus juba kellegi teise poolt tehtud.

2. Juhul kui otsing ei aidanud siis tee uus postitus korrektse pealkirjaga. Pealkirjas proovi edastada postituse sisu võimalikult lühidalt kuid põhjalikult. Ostu/müügi teemas pane pealkirjas alustuseks lühendtäht, kas on tegemist müügi M:, ostu O:, vahetus V: või ära anda ÄA:

3. Keeleks valige eesti keel, seda saate teha rippmenüüst
Pilt
Baltic(Windows-1257). Kui sobib siis kasutame korrektset eesti keelt, st proovime vältida slängilühendeid N: ks = x, ü = y, ts = c, s = z a la "myya yx cikkel".

4. Keelatud on teiste foorumi kasutajate või nende postituste otsene solvamine. Keelatud on kasutata ebatsensuurseid sõnu. Tungival vajadused asendada vähemalt üks täht tärniga-kuid võimalusel selliseid poste mitte teha. Enamjaolt kustutab moderaator teemavälised ja ebasõbralikud postitused esimesel võimalusel. Sõbraliku ja viisakast tögamisest tuleb vahest ikka ette. Humoorikad postitused on alati oodatud kuid seda loomulikult asjakohases teemas.

5. Ära vii postituse teemat kõrvale e ära solgi teemat. Isikule suunatud küsimust saad esitada privaatse sõnumiga "Private Message". Vajadusel tee uus teema.

6. Piltide lisamine:
Zonest linkida ei saa!!!
Üks võimalus on Teil pildid riputada näiteks siia: http://i20.photobucket.com/. Kui pildid olete üles saanud siis valige seal "url" kõrval lahtris olev aadress (sinisena märgitud)
Pilt
ja tehke copy. Foorumis postituse tegemisel valige Img (punane ring ümber)
Pilt.
Teil tekib nüüd teksti juurde selline asi [img].%20Selle%20kandilise%20sulu%20taha%20kleepige%20(paste)%20foto%20aadress.%20Näiteks;%20[img]http://i20.photobucket.com/albums/b238/Tanel/Voras/Photo2.jpg.%20Nüüd%20on%20jäänud%20Teil%20käsk%20lõpetada.%20Seda%20saab%20teha%20vajutades%20uuesti%20ikoonile%20"Img"%20(see%20punane%20ring%20ümber,%20Te%20teate%20ju%20küll).%20Kirjale%20tekib%20lõppu[/img]. Ning lõpuks kinnitage sõnum ikoonil "Submit".
Vältimaks segadust foorumis palume foorumisse postida pilte, mille laius on väikesem kui 800 pikslit. Piltide väiksemaks muutmist on võimalik teha eduliselt programmiga InfranView. InfranView on vabavara. Piltide väiksemaks muutmise näide on toodud viimasel joonisel.
Pilt

7. Linkide lisamine:

WWW lingid tehke ikka aktiivseks. Selleks kasutage URL ikooni. Juhul kui soovite teha korrektset postitust siis oleks viisaks link ära peita. Kindlasti peaks peitma pikemad WWW aadressid, mis tulevad müügiportaalidest nagu www.mobile.de. Teha saab seda selliselt Pilt. Tulemus saab olema selline: VAAT MIS HEA KOHT

8. Viitamine eelnevatele postitustele:

Ära viita tervele eelnevale/viimasele postitusel. Vajaduse korral ainult vajalikule osale. Õpetus on lisatud piltidena
Pilt

Selekteeri vajalik tekst ja kopeeri see

Pilt

Ava teine postitus, kleebi kopeeritud tekst ja lisa enda kommentaar.
Pilt

Kui tekib vajadus teema lukku panna, kustutada või on mõni sarnane probleem siis pöörduge vastava topicu moderaatori poole. Teemad kustutakse väga mõjuva põhjusega, seda haruharva praktiseeritud. Tavaliselt teemad lukustatakse.

MÕNUSAT OLEMIST
-------------------------------------------------------------------------
Kaia ja Leia on minu sõbrad.