Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Diislitele Tuningbox Promotech (+30Hj,+65Nm )

Kõik müügitehingud, mis on seotud igasugu elektroonika ja seadmetega.
intstrt
Honda Guru

Diislitele Tuningbox Promotech (+30Hj,+65Nm )

PostitusPostitas intstrt » 06 Mai 2018 00:17

Tuuningbox Honda diislitele.
+30hj, +65Nm
Asub Tartus
Hind 100.-
55589955

Pilt

Kasutaja avatar
v2ikevenna
Honda Paranoic

Re: Diislitele Tuningbox Promotech (+30Hj,+65Nm )

PostitusPostitas v2ikevenna » 06 Mai 2018 10:48

Mis on selle toote tööpõhimõte? Ehk siis kust need hobused ja väänamised tulevad?

Minu Mitshubishile on eelmisest omanikust ka mingi selline asi juhtmestikule vahele topitud. Siis kui selle avastasin, katsetasin eneseharimise mõttes koos sellega ja ilma selleta - mitte mingit erinevust ei täheldanud ei minekus, erksuses ega kütusekulus. See mis minul on, peaks tööpõhimõtte poolest tegema tsiki-briki mõnede andurite näitudega nii et ECU vunki juurde keeraks, kuid ma ei ole väga süvenenud mis seal täpsemalt toimub. Kuna ma selle junniga miskit tarka teha ei osanud siis jätsin ta lõpuks autole ikkagi külge: nii on vähemalt teadmine, et auto on tuunitud :biggrin:

intstrt
Honda Guru

Re: Diislitele Tuningbox Promotech (+30Hj,+65Nm )

PostitusPostitas intstrt » 06 Mai 2018 13:45

Selliseid bokse on ka erinevaid. Osad mis on tehase poolt paika pandud, osad, mida saab veel ise seadistada ja osad, mida saab suisa tänapäevase nutiseadmega seadistada. Ilmselgelt vahe on siiki tuntav-eks see vast oleneb ka mootorist ja muudest nüansidest. Saavutatakse see siis andurte, kütuserõhu ja turborõhu töö muutmisest. Ilmselgelt lihtsaim seletus on siis see, et see boks muudab nende tööd.
On ju enamustel automarkidel ja mudelitel ühe mootoriga võimalik saada erinevaid võimsusi: volkaril vanasti 1,9 puhul siis 66, 77, 85 ja ka 96kw-iseenesest ju mootor oli sama-erinev vaid aju. Honda ei ole nii paindlik oma võimsustelt aga no sama näide ka siis kasvõi Accord 2008 alates: oli siis võimalik saada nii 110kw kui ka 132 kw diislit juba tehase poolt. Mootor reaalselt üks ja sama-tarkvara siis erinev.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 1 külaline