Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Gaasiseade Civic tourer

Mootori ja veermikuga seotud teemade arutamine.
zendiscus
Stock user

Gaasiseade Civic tourer

PostitusPostitas zendiscus » 03 Veebr 2016 12:37

Tere Lasin paigaldada oma civic tourerile gaasiseadet. Eelmisel civicul oli gaasiseade ka peal. Hakkan aeg-ajalt siin kirjutama oma kogemusest. Eelmine civiciga sõitsin umbes 3 aastat ja ca 50000 gaasiga ja kõik oli OK. Nüüd kaks nädalad toureril on gaas peal!

Kasutaja avatar
Raigo
Honda Paranoic

Re: Gaasiseade Civic tourer

PostitusPostitas Raigo » 03 Veebr 2016 21:54

50 kiloga väga ei tohikski midagi juhtuda . Pigem sinna 150 ja peale . Samas eks oleneb ka palju bensiiniga sõita .
Palju paigaldus ja seade maksma läks ?

Kasutaja avatar
tem11
Honda Paranoic

PostitusPostitas tem11 » 04 Veebr 2016 20:13

Ise olen ka juba üle 100000km oma civicuga gaasiga veerenud. Gaasiseade oli juba uuele autole peale pandud hollandis 23a tagasi ja endiselt sõidab :D Läbisõit hetkel 418000km :) See suht loll jutt et kahjustab mootorit ja mõndade arust üldse peaks auto plahvatama :D Sellessuhtes jah, et gaas ei määri mootorit nii, nagu bensiin, aga ega ju ainult puhta gaasiga ei sõida, kõigepealt ikka bensuga mootor soojaks ja siis alles odavama kütusega veerema.

zendiscus
Stock user

PostitusPostitas zendiscus » 05 Veebr 2016 11:09

Raigo kirjutas:50 kiloga väga ei tohikski midagi juhtuda . Pigem sinna 150 ja peale . Samas eks oleneb ka palju bensiiniga sõita .
Palju paigaldus ja seade maksma läks ?

Kõik koos läinud maksma 1050 euro. Sain ka 4 aastase garantii. Olen väga rahul !

zendiscus
Stock user

PostitusPostitas zendiscus » 02 Mär 2016 10:35

Kuu aega olin sõitnud ja kõik on OK. Gaasikulu linnas on ca 11L/100 km. Kuulõppus sõidan välismaale siis ütlen trassikulu

zendiscus
Stock user

PostitusPostitas zendiscus » 10 Mär 2016 13:57

Käisin Vilnusse. Kogu sõidu pikkuseks sain 1350 KM. Trassil kütusekeluks sain 7,5. Päris kihv tulemus. Gaasiga sõites sääst tuli ca 75 eur. Kõik töötab hästi mingeid probleemi ei ole. Ainukene mureks oli see, et ühel tanklal sain vähem gaasipaaki, kui pidin ca 15l vähem. Aga see oli vana tankla ja LevAutogaasis öeldi, et see oli tingitud vanakompressorist. Nii ta on, kuna peale seda kõik tankimiskorrad oli OK.

Kasutaja avatar
Raigo
Honda Paranoic

PostitusPostitas Raigo » 10 Mär 2016 23:22

Kui gaasile ümber lülitad siis mootori tuld jne põlema ei löö ? Kuidas auto aju jne sellesse suhtub . Gaasi jaoks omad pihustid või kogu süsteem läbi tava pihustite jne. Kapotialusest pilti pole. Palju sisselaske pihustite jne osa teine on. Lihtsalt pole kunagi näinud jne. Sellepärast sellised küsimused.

zendiscus
Stock user

PostitusPostitas zendiscus » 28 Mär 2016 12:44

Ei põle mootori tuli ega midagi muu. Seade on KME firma oma ja pihustid on HANA engineering. Üldse mingeid probleemi ei tunne. Kõik toimib suurepäraselt.

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 28 Mär 2016 15:47

Huvitav, mis esindused ütlevad, kui tahad garantii korras midagi mootorile saada...
-The Power Of Dreams-

http://www.agdeck-auto.ee

Pilt

Kasutaja avatar
tem11
Honda Paranoic

PostitusPostitas tem11 » 13 Apr 2016 20:11

Raigo kirjutas:Kui gaasile ümber lülitad siis mootori tuld jne põlema ei löö ? Kuidas auto aju jne sellesse suhtub . Gaasi jaoks omad pihustid või kogu süsteem läbi tava pihustite jne. Kapotialusest pilti pole. Palju sisselaske pihustite jne osa teine on. Lihtsalt pole kunagi näinud jne. Sellepärast sellised küsimused.

Gaasi pihustid on ikka bensu pihustitest eraldi. Pihustite jaoks puuritakse eraldi augud sisselaskesse. Kui seade on eraldi ajuga, siis ei löö mootori tuld põlema, mina läksin lihtsamat teed ja vahetasin enda 2gen seadme 1gen vastu, sest 2 gen hakkas streikima. Mul aju asemel ainult üks relee, mis juhib voolu vastavalt lüliti asendile kas bensu pihustitele või gaasi klappidele. Minul lööb mingi hetk gaasiga sõites mootori tule põlema, kui aju aru saab, et asi ikka päris õige ei ole :biggrin:
Igal juhul olen vaäga rahul sellega, et gaasiga sõidan. Ma arvan, et mul poleks aastane kilometraaz pooltki nii suur, kui ainult bensuga sõidaks. Minul on gaasi kulu maanteel 6,8 ja kui enamjaolt linnas sõita, siis on 7 või nõksa üle selle.

eku82
Honda Lover

PostitusPostitas eku82 » 20 Apr 2016 10:41

Mina lasin paigaldada gaasiseadme oma 2001a accordile umbes aasta tagasi. Läbisõit paigaldusel oli 230tuhande kanti. Ökonoomsuse koha pealt ei ütle ühtegi halba sõna kuid minul kõigeparemad kogemused gaasiseadmega just pole, Kohe peale paigaldust koju sõites viskas mootoritule põlema ning aegajalt jättis mootor gaasiga vahele, kuna minu accordil obd2 pesa puudub sai blink koodi järgi välja uuritud, et probleem o2 anduriga ning mootorituld viskab ainult gaasiga sõites. Võtsin siis o2 anduri maha ning testisin multimeetriga pinget samalajal anduri otsa kuumutades tundus nagu ok olevat. Võtsin ühendust paigaldajaga, et mootorituli kipub põlema minema ning mootor jätab vahele, millepeale laiutasid paigaldajad käsi ning ütlesid et ma klapid ära reguleeriksin. Reguleerisin siis klapid ning vahetasin ka kindluse mõttes süüteküünlad uuesti. Probleem siiski ei lahenenud. Pöördusin taas paigaldajate juurde ning seekord viskasid nad oma mingi spets kaabli järgi ja ütlesid, et auto mootoriga midagi viga, ühesõnaga kompenseerib ühte silindrit kütuseseguga väga imelikult, suvalisel ajahetkel hakkavad pihustilahtioleku aja numbrid tõmblema ning mootor jätab kuuldavalt mitu pauku vahele, väidetavalt nii gaasiga kui ka bensiiniga. Lahkusin siis paigaldaja juurest niipalju targemana, et ühesõnaga mootor kohvi. Sai siis tehtud kompressiooni test ja oh üllatust silindrite kompressioon kõikides silindrites ühtlane ning probleemi mootoriga ei tohiks olla. Selle peale vahetasin kogu süütesüsteemi: jagaja kaas, rootor, süütepool, juhtmed ostsin veel spets gaasi küünlad. Probleem ei lahenenud... sai konsulteeritud erinevate diagnostikutega mille peale laiutati vaid käsi ning soovitati proovida teist aju. Kuna muud üle ei jäänud siis sõitsin jukerdava mootoriga edasi.
Juhin tähelepanu, et enne paigalust selliseid anomaaliaid ei esinenud ning sai just enne paigaldust läbitud ka ülevaatus. Tänaseks olen asjaga jõudnud niikaugele, et auto enam ülevaatust ei läbi kuna gaasid väääga paigast seega nüüd auto lihtsalt seisab ja kogub roostet :D niipalju siis minu kogemusest. Väga palju raha ning närve asja alla pandud ning enam ei paigaldaks ühelegi autole gaasiseadet. Pigem ostaksin juba tehases paigaldatud gaasiseadmega auto või siis diisli. ;) Minu jutt ei ole kellegi hirmutamiseks või gaasiseadme halvustamiseks lihtsalt kirjutan oma kogemusest.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline