Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Accordi hind.

Küsimused erinevate autode ostmise juures
aadi
New Honda Lover

Accordi hind.

PostitusPostitas aadi » 02 Dets 2015 11:56

Siin saab nüüd mõtiskleda ,analüüsida ja seapörna pealt ennustada ,mis hakkab juhtuma Eestis müügil olevate Honda Accordidega.Ühest küljest on ju rusikareegel,et kui uus mudel välja tuleb,vanemate hinnad langevad. 2016 Accord on tulekul,aga mitte siin.Sellisel juhul,kuna turul olevate kasutatud autode arv on piiratud kas hind jääb püsima samale tasemele nagu praegu ,langeb uue tulekuga muus maailmas või hakkab mõne aja möödudes hoopis töusma.....
Peatähtis et seest käima läheb ja istudes sõita saab.

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

Re: Accordi hind.

PostitusPostitas HoCi » 03 Dets 2015 09:29

Olen isegi jälginud neid hindu. Minuarust ülehinnatud, kahjuks...aga alati on ostjal võimalik midagi muud osta. Kuigi ei tahaks muu margi peale minna, siis vägisi praegu sunnitakse, kui tahan ntx midagi uuemat asemele võtta praegusele Accordile :(
FASTIME.EE - KÕIK VAJALIK KIIREKS SÕIDUKS (kirjuta mulle, kui midagi vaja :) )
Pilt

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 03 Dets 2015 18:09

Accordid on kallid jah. Aga oli ta ju ka uuena kallis auto. Mis siin siis imestada, seda enam, et uut peale ei tule nüüd päris pikalt. Auto on ka hea, kuid hind on krõbe. Samas, Honda on alati oma hinda hoida suutnud.
Automüüjana ennustan, et praegu Accordi hind jääb ca aastaks samale tasemele, kus ta täna on. Siis ehk langeb pisut ja jääb jälle hoidma.
-The Power Of Dreams-

http://www.agdeck-auto.ee

Pilt

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 03 Dets 2015 18:29

Päris huvitav on vaadata sellist asja võrdlusena :D :

Kui auto ostsid esindusest uuena, siis hinnad olid enamvähem samad, 2006-2008 ja 2008-ja edasi Accordidel. Aga praegu järelturul:

2007-2008a Bensiin 2.0 accord järelturul oli 2013 aastal umbes 7-9k euri vahel. ~9k oli kõige kallima otsa isend. Läbisõit siis u. 80 000-150 000km.
(auto oli siis 5-6 aastat vana)

Kui praegu 5-6 aastat vana accordi vaadata enamvähem samade kriteeriumite järgi:

2009-2010 2.0 Accord 11,5-13k euri vahel.

Kusjuures need vanemad 2007-2008 accordid ikka on suht samasse auku hindadega: 6,7-8,2k :biggrin:
Pilt

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 03 Dets 2015 20:28

Väga suur roll sellel kallil hinnal ongi just selles, et uut mudelit peale ei tule. Ja sellest on nii kuradi kahju.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 03 Dets 2015 20:34

Kahju jah aga no mis teha, siis tuleb silmaringi laiendada. Ehk ongi vahelduseks hea, et aru saada, kui hea ikka Honda on :D Oleme siin ju korduvalt näinud klubilisi, kes on mingisuguse muu margi võtnud vahepeal aga ikka kaarega Honda juurde jõudnud tagasi.
Pilt

Kasutaja avatar
macbeth
Honda Paranoic

PostitusPostitas macbeth » 03 Dets 2015 21:35

HoCi kirjutas:Kahju jah aga no mis teha, siis tuleb silmaringi laiendada. Ehk ongi vahelduseks hea, et aru saada, kui hea ikka Honda on :D Oleme siin ju korduvalt näinud klubilisi, kes on mingisuguse muu margi võtnud vahepeal aga ikka kaarega Honda juurde jõudnud tagasi.

Aga on ka palju teisi, kes leiavad selles teises margis ainuõige ja ei naase tagasi. Accordide hinnad on jah ülehinnatud. Uut pole ja konkurendid on ammu uued välja lasknud. Pean ka Hondast väga lugu ja ei tahaks marki vahetada, kuid vaadates, mis euroopa turul Honda teeb, või õigemini EI tee, siis läeb meel kurvaks ja samas tekitab viha, et "Mis toimub?" Hondal pole hetkel ühtegi UUT esinduslikku sedaani/universaali/kupeed, millega konkurentidelt ostjaid endale meelitada. Ainult väikeautod civic, Jazz ja linnamaasturid Crv, Hrv...MASENDAV :frown: Mitsubishi on euroopas väljasuremas mudelite poolest, kas Honda samuti?? :spy:
Honda Accord sedaan 92a. 2,2 110kw (Kuusakoskis)
Honda Legend Coupe 91a. 3,2 151kw (Hetkel mul)
Honda Civic is 00a. 1,4 66kw (Kuusakoskis)
Honda Accord Tourer 07a. 2,0 114kw (Hetkel mul)

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 03 Dets 2015 22:52

Niipalju, kui mina tean, siis väidetakse, et Accordile pole turgu Euroopas, nõudlust pole. Samas on see osalt ka arusaadav. Viimases lõpus oli Accordil ikka väga raske midagi panna vastu Superbile, Passatile, Mondeole jt seltskonnale Euroopast. Jah, Accord oli seest kvaliteetne, vaikne, mugav, esinduslik jne. Aga ta oli ka kallis ja kitsa salongiga. Kahe-kolmekesi väga hea, 4-5 oli juba suht jama sõita.
Mudelivalik tekitab tõepoolest küsimusi. Siiski, tulevik tundub vähemalt täna helgem, kui varem... aga selle helgema tulevikuni läheb veel paar aastat aega.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
Jackpuuk
#Honda-Club Member
Asukoht: Pärnu, enamik aega garaazis, kahjuks mitte Honda pärast.

PostitusPostitas Jackpuuk » 04 Dets 2015 18:27

Markko, sinu poolt loetletud on tegelikult ka number suuremad autod tänapäeval, pigem sinna 5-se bemmi ja E klassi mersu mõõtu, Superb trügib 7 seeria ja S klassi mõõtudesse. Ja enamik inimesi sõidab autos üksi või kahekesi (statistika :gent:). 5 inimest autos st. 3 inimest tagaistmel, suvel on see hullumaja, kui auto vähemalt 2 meetrit lai pole. Ega talvelgi pole see suurem asi :no:. Sõltumata mõõtudest on enamik autosid disainitud tegelikult neljakohalisteks, tahaistmele sobib kuni 3 last või siis 2 täiskasvanut. CRX-iga saame hetkel kolmeliikmelise perega kenasti hakkama, küll aga ei mahu 9 aastase poja varbad enam varsti esiistmete alla, jalanumber kasvab kiiremini kui poiss ise :gigi:.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni
Honda CRX II gen (möirgab jälle täiel rinnal)
Honda Accord Aerodeck perevagun.
09.08.2013 sai minust abielumees (jätkuvalt abielus)
Kui sul tõesti asja on, siis helista 53 093 664

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 06 Dets 2015 19:33

No mõõdud mõõtudeks, kuid siiski on Superb Accordi konkurent (vähemalt oli, kuni Accord tootmises oli), nagu on seda ka Passat, Mondeo jt selle klassi autod. See pannakse paika ikkagi ju ennekõike hinna järgi ja mõlemad on nad keskklassi autod. A6, 5-seeria jt on aga suur-keskklass (ja ka OLULISELT kallimad). Igatahes, Honda väitis, et Euroopas pole Accordile turgu ja nõudlust, niiet lõpetati tootmine. Mingeid vihjeid on antud, et EHK tuleb 2018a sedaanina Accord tagasi, kuid see on alles vihjetasandil. Mõtteid mõlgutatakse, aga seni peab Accordihuviline leppima kas mõne konkurendiga või ostma Civic 4D :gigi: .
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
Peeter82
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Peeter82 » 06 Dets 2015 20:17

Honda lükked jah ajavad ka mind marru.. Uus jazz tuli meil just seetõttu, et hrv-d lihtsalt ei suvatseta 4wd-na siia ju tarnida :spy: Mis ma võtan tast kui ta esivedune ainult on mis sest, et mujal saab ka 4 vedusena ilusti..
Civic HB 4WD DOHC '89 Ainuke AMETLIKULT ise 4 veoliseks ehitatud luukpära siinpool Koiva jõge :biggrin:
+ Projekt "Petsi ja Mihkli kiirestisõitmise pill" Civic HB taaskord ise 4wd-ks ehitatud '91 a.k.a. Porgand
+ Civic Shuttle 4WD '93
+ Jazz '15
+ CBR 900 RR '93 kah veel igaks kahesajaks juhuks...:biggrin:

Kasutaja avatar
tets
Honda Paranoic

PostitusPostitas tets » 06 Dets 2015 20:49

Peeter82 kirjutas:Honda lükked jah ajavad ka mind marru.. Uus jazz tuli meil just seetõttu, et hrv-d lihtsalt ei suvatseta 4wd-na siia ju tarnida :spy: Mis ma võtan tast kui ta esivedune ainult on mis sest, et mujal saab ka 4 vedusena ilusti..

Ma siin vaatasin ühte uhket välismaa Honda lehekülge kohe, et miks meil nii on...
Niipalju kui mina aru sain siis nelikveolisel on suurem mootor - 1,8 lausa, meite maale tarnitaval on 1,5 liitrine. Noh ja see diisel... Honda ju teebki selle diisli kuidagi pool vägisi Euroopa jaoks valmis, et linnuke kirja saada. Mugavused nagu automaatkast, nelikvedu tulevad hiljem järgi, kui üldse.

Noh ja teemasse ka, Accordi hind. Eelmist mudelit (2003-2007) müüdi põhimõtteliselt kolme varustusvariandina, kui tahtsid xenoneid või veel hullem, navit, mis Eestis tegelt üldse ei töötanud, siis pidid sa valima kohe järgmise, või ülejärgmise varustuspaketi. Sellist asja nagu Saksa autodel, et valid varustuse lehe pealt välja ühe asja ja paned linnukese ette ei olnud. Uuemat mudelit pole lähemalt uurinud, selle kohta ei tea. Mingit sellist juttu kuulsin ka, et Honda ei viitsinud/jõudnud/suutnud/misiganes uut mootorit Accordile teha, mis Euroopa öko-pluti-muti nõuetele vastaks. Kuigi veel paar aastat tagasi esindusemehed väitsid, et too 1,6 liitrine diisel tuleb ka Accordile. Muidu mulle Accord meeldis, kaks tükki neid olnud, nii bensukas kui ka diisel.

Ja üleüldse, Eesti inimene ostab ju ikka Saksa auto, sest.... põhjendusi on mitmeid, üks jaburam kui teine. Ikka diisel Passat ja korras, ja kui raha veel rohkem on siis juba Audi ja edasi.

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 07 Dets 2015 15:44

Jep USA HR-V saab praeguse Civicu 1.8 104kw mootori. Lisaks ka nelikvedu (iselülituv, nagu CR-V´l) kah. See, kas meie turu autod saavad nelikveo, ei ole üldse kindel. Kindel pidi olema, et kui tuleb paari aasta pärast facelift, siis tulevat 1.6 diisel-automaat (sama 9-käiguline, mis CR-V peal on). Sama koosluse pidi ka uus Civic saama. Mis nende kahe hinnad siis teevad, võib ainult oletada.

Diisel-hall-metallik-VAG on Eesti inimese põhivalik siiski kahjuks jah...
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
Jackpuuk
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Jackpuuk » 07 Dets 2015 16:19

See on ju tegelikult absurd, et vähemalt Põhja-Euroopasse nelikvedu ei pakuta ja siis kurdetakse vähese nõudluse üle jne. :cranky:
Esiveoline CR-V tehti autoajakirjanike poolt testis nii maha, et valus hakkab. Nelikveolise kohta oli kordades vähem vigisemist.

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 08 Dets 2015 18:25

Eks ta ole. Väidetavalt müüakse 80% HR-V konkurentidest esiveolisena ja lisaks sellele, et hoida hinda all, ei pakuta ka nelivedu. Kuigi, see võimalus peaks ikkagi olemas olema.

Mis puutub faceliftiga esiveolisesse CR-V´sse, siis sõita on täitsa hea. Pidamine libedal, just kohaltsaamine, on natuke tüütu, aga see on iga üheveolisega nii. Lögasel teel on nelikveoline auto aga kordi parem, kui esiveoline.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
Jackpuuk
#Honda-Club Member

PostitusPostitas Jackpuuk » 08 Dets 2015 20:51

Nojahh, testis väideti, et võrreldes nelikveolisega pole enam mingit mõistlikku roolitunnetust ega pidamist, ka elektroonika ei toimivat (ehk siis nelikveolisena projekteeritud auto säästuvariant on saastavariant).

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 08 Dets 2015 20:56

Väga Accordi jutt käib :P
Pilt

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 09 Dets 2015 08:30

Sellega on ikka nii, et ots lahti tehakse, läheb läbuks ära. :biggrin:
Aga ei, kahju on küll, et Accord on kadunud tootmisest... ja kahju on ka, et nende hinnad praegu ei kuku. Aga see ka kahe otsaga asi ilmselgelt.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 09 Dets 2015 09:22

Ostmise mõttes halb jah aga müümise mõttes hea.
Pilt

Kasutaja avatar
refused
Honda Paranoic
Telefon: 53041032
Kontakt:

PostitusPostitas refused » 09 Dets 2015 10:01

HoCi kirjutas:Ostmise mõttes halb jah aga müümise mõttes hea.

Ja seda räägib mees, kel auto24.ee kõige kallim hinnaga 2006-2008.a Accord müügis on :biggrin:
http://www.nb.ee Sülearvutid maaletooja hinnaga!

Küsi pakkumist mart@notebooks.ee!

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 09 Dets 2015 10:24

No näita kui palju on neid 2008 dislasid müügis, mis pole "miljonilise" läbisõiduga :D Eks panin huvipärast müüki :)
Pilt

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 09 Dets 2015 12:16

HoCi kirjutas:Ostmise mõttes halb jah aga müümise mõttes hea.

Justnimelt.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
Meelisn
Honda Paranoic

PostitusPostitas Meelisn » 25 Mär 2016 23:32

Accord ei müü, aga Avensis müüb. Lihtsalt väike mõttelend.
Pilt

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 26 Mär 2016 11:03

Mina olen aru saanud, et Accord müüb endiselt hästi järelturul (ja hoiab paremini honda Avensisest). Avensise miinuseks olen kuulnud, et loetakse kallimaid varuosi.
Pilt

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 26 Mär 2016 11:47

Accord müüb sama hästi, kui Avensis. Lihtsalt jääb teine mulje, kuna turg on Avensiseid täis. Accorde on müügis vähem. Hind püsib ka Accordil paremini, lisaks on ka baasvarustus parem. Palju on müügis täiesti planke Avensiseid. See tuleb sellest, et uuena odavat ja planku autot ostsid firmad, kes nüüd neid siis müüvad. Accord oli uuena kallis, firmad naljalt ei ostnud neid ametiautodeks, sestap on neid ka vähem müügis.

Sõita on Accord näiteks palju parem, kui Avensis. Salongimaterjalid on paremad, auto on vaiksem, mugavam ja IMO ka palju-palju ilusam. Ja seda ütlen ma kui tavakodanik, mitte Honda-müüja. Kui Accordi saaks nelikveolisena, ei kõhkleks hetke ka selle ostul.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 26 Mär 2016 11:56

Väike kõrvalepõige...

Mul hea võrdlus ka sõbralt, kes sõidab 2014a täislaks Avensisega (tööauto). Palusin tal ükskord enda Accordiga ( kuni 2008a. 2.2 disla) Tartusse sõita ja tuli väga huvitav tagasiside pärast. Ütles, et minu Accordiga oli mõnusam sõita ja väidetavalt on mul auto vaiksem, kui tema 2014 Avensis. See tagasiside paitas küll südant :D
Pilt

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 26 Mär 2016 12:17

No näed siis. :D
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
Meelisn
Honda Paranoic

PostitusPostitas Meelisn » 27 Mär 2016 01:43

Lihtsalt Honda väide, et Euroopas Accordi suurused autod ei müü on laus rumalus, seda tahtsin öelda. Avensis on sama klassi auto ja neid müüakse siiamaani suure eduga, Honda peab oma müügistrateegiat muutma, sest Accord on sama taseme auto nagu Avensis, aga ei müü?
Pilt

Kasutaja avatar
tets
Honda Paranoic

PostitusPostitas tets » 27 Mär 2016 08:29

Nagu ennist mainiti, Avensist sai uuest peast odavamalt, kui Accordi. Lisaks on Toyota lihtsalt populaarne. Samamoodi pole Mitsubishil ega ka Nissanil korralikku sedaani pakkuda. Ainult linnaplönnid ja maasturilaadsed tooted. Mitsubishi lõpetab nüüd Pajero ka ära. Suurtest maasturitest jääbki siis Landcruiser ainult? Korralik mudelirivi on minumeelest jaapanlastest vast Toyotal, Mazdal ja Subarul (mõningate mööndustega).

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 27 Mär 2016 12:22

Täielikku valikut pakubki vaid Toyota täna japsidest. Täieliku valiku all ma mõtlen siis superminist (Aygo) kuni suurte tarbesõidukiteni (Toyota ProAce jms). Honda aga kahjuks on täna kõige kesisema valikuga Euroopas: Jazz, HR-V, Civic ja CR-V. Ja ongi kogu muusika. Ja sellest on siiralt kahju, sest usun, et Hondal müüks ülihästi ka suur sedaan, suurem-tõsisem maastur (Pilot USA-s nt) ning ka mõni 6-7 kohaline mahtuniversaal. Viimast küsivad kliendid päris päris palju.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
tets
Honda Paranoic

PostitusPostitas tets » 27 Mär 2016 14:08

Aga miks see nii on, et kõiki mudeleid Euroopas ei müüda? Keskkonnanõuded, tasuvus, liiga suur konkurents?
Valik on iseenesest suur, superminidest kastikani.

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 27 Mär 2016 14:50

Keskkonnanõuded ennekõike. Lisaks on ka Euroopa ja USA turu autoddel erinevad nõuded, kasvõi näiteks tulede osas, seega mingil määral kindlasti ka tasuvus on küsitav, eriti teades Honda hinnapoliitikat. Konkurentsi nüüd vaevalt, et kardetakse.
-The Power Of Dreams-

Pilt

Kasutaja avatar
tets
Honda Paranoic

PostitusPostitas tets » 27 Mär 2016 15:10

Need keskkonnanõuded on üldse kummalised. Euroopa putkestab nendega naba paigast. Usa ja Jaapan natuke ka. Venemaa, Hiina, India, terve Aafrika ja Lõuna Ameerika annavad aga lõdvalt minna nii et must väljas.

Kasutaja avatar
macbeth
Honda Paranoic

PostitusPostitas macbeth » 27 Mär 2016 16:00

Ei imestaks üldse, kui Hondast saab ühel päeval legend, nagu tal mudelinimetuski olemas, sest valikut praktiliselt polegi(võta või jäta juhtum). Selline allakäik algas juba suht ammu teiste japside mudelitel: Galant, eclipse, evo, sigma, primera, almera, maxima, legacy jne, jne. Sellest on krdi kahju. VAG on nii suureks ja tugevaks saanud euroopas, et järjest hõrendatakse konkurentide ridasid. Imestama paneb pigem, et Mazda 6 veel eksisteerib. (Toits) Toyota on rsk tugev tegija, kuigi ma ei arva neist avensistest midagi. Nissani luxbränd Infinity keskuse loomisest ei mäleta keegi enam midagi. Lexus on ainuke, kes hoiab tõusva päikese maa lippu kõrgel, konkureerides saksa kolmikuga.
Ah, mis siin ikka halada, elame näeme, kuid loodame Hondale parimat.
Pealkiri oli accordi hind. Minu arvates on ka kõrge, kuid kohati parem ongi, nii praagib välja igasugu jorsse, kes muidu seda autot ealeski ei ostaks, kuid odav hind meelitab ligi, nagi kärbsed sita peale.
Honda Accord sedaan 92a. 2,2 110kw (Kuusakoskis)
Honda Legend Coupe 91a. 3,2 151kw (Hetkel mul)
Honda Civic is 00a. 1,4 66kw (Kuusakoskis)
Honda Accord Tourer 07a. 2,0 114kw (Hetkel mul)

Kasutaja avatar
ahto85
Honda Lover

PostitusPostitas ahto85 » 29 Mär 2016 13:50

Küsisin täna Catweesist, kas on üldse lootust, et Accordeid taas Euroopas müüma hakatakse ja sealt öeldi mulle, jah kindlasti.
Japsid pidid seda hirmsasti salajas hoidma, et kus, millal ja missugune mudel täpsemalt. Uus mudel ei kanna enam Euroopas Accordi nime
vaid nüüd siis Honda Spirior. Saadaval ainult sedaan ja ka kupee aga universaali mitte. Millal see mudel Euroopasse täpsemalt jõuab, ei teatud,
ilmselt kuskil 2017a teise poolde. Selline jutt räägiti siis mulle Catweesist. Ja kui juba uus mudel tuleb siis küll see Accordi hind ka kukkuma hakkab.
Peaks siis olema midagi sellist: https://www.youtube.com/watch?v=pMp9DRL537Y
Honda Accord sedaan 2009a 2,4 148kw

Kasutaja avatar
MarkkoN
Honda Paranoic
Kontakt:

PostitusPostitas MarkkoN » 02 Apr 2016 08:21

Seda on jah juba räägitud päris kaua, et kui, siis 2018 tuleb uus Accord Euroopasse. Aga elame-näeme. Seni aga IMO Honda paneb endale korraliku turundusliku paugu Euroopas...
-The Power Of Dreams-

Pilt

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline