Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Keredetailide sobivus, koopaääred, alternatiivid

Üldised remonti puudutavad teemad, mis ei sobi teistesse teemadesse.
Kasutaja avatar
kapa
Honda Paranoic

Keredetailide sobivus, koopaääred, alternatiivid

PostitusPostitas kapa » 05 Juun 2012 12:30

Kellelgi head linki, kohta või mis iganes andmebaasi, kasvõi oma ajurakkudes, autode keredetailide sobivuse kohta?

Ma tean, et see kõlab natuke veidralt, aga näiteks Honda Legendile ei ole aftermarket keredetaile saada ning üks võimalikest variantidest on proovida sobitada mingi muu margi keredetaili. Nagu näiteks tagumiste koopaäärte töödeks.

Olen käinud otsimas ja uurimas, millise mudeli tagakoopaääred sobiksid/oleksid kõige analoogilisemad Legend 91-95 aasta kupee koopaäärtele, et siis vana roostetand välja lõigata ning uus asemele.

Mida siinne rahvas teab soovitada?
...Ka muudest alternatiividest?

Hmm...praegu just mälusopist tuli meelde, et Roveritega oli Hondadel kunagi suhe...peaks Rovereid uurima...
Tehniliselt olid küll samad, aga keredepoolest ikka kuradi erinevad, aga mine sa tea vbl isegi koopaääred võivad sobida :biggrin:
Ajaloost on saanud Legend :)
Honda Civic 1.5 ja 1.6 VTEC | Grand Cherokee | Rover Coupe | Honda Legend 1991 ja NÜÜD 1994 + LR Defender 90
Pilt

Kasutaja avatar
unc
Honda Guru

PostitusPostitas unc » 04 Veebr 2014 21:58

Kas leidsid sobivad? Endal sama mure hetkel, et mis sinna asemele panna. Räägiti et E36 omad pidid sobima.

Kasutaja avatar
Kadak
Honda Guru

PostitusPostitas Kadak » 05 Veebr 2014 12:17

Kõige lihtsam on minna näiteks Tallinnas Almelo OÜsse (Suur-Sõjamäe 20) kohapeale ja hakata proovima. Neil seal laos palju kaari olemas. Mina endale niimoodi leidsin sealt Preludele.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline