Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Rooli nahatamine.

Üldised remonti puudutavad teemad, mis ei sobi teistesse teemadesse.
Kasutaja avatar
tets
Honda Paranoic

Rooli nahatamine.

PostitusPostitas tets » 19 Apr 2015 21:01

Sain sõita sõbra autoga mis on minu omast törts uuem ning peale seda sain aru, et minu auto roolinahk suht siledaks ja läikivaks kulunud. Internet pakkumisi täis, et kes vahetavad. Probleem siis selles, et arvatavasti tuleb rool vist maha ka võtta, aga vot, ise väga ei julge. Sigullil ja Sierral olen võtnud aga neil pole turvapatja ega miljonit nuppu ka seal. Et sõidan kuskile autoremonditöökotta, kasvõi esindusse, lasen neil rooli maha keerata ja siis astun mr. Bean'i moodi rool kaenlas vastavasse kohta kus sellega tegeletakse? Või saab kuskil täisteenuse, kaua see nahatamine umbes aega võtab? Või keegi siinsest rahvast pakub vastavad teenust, käigukangi nupp ja kott vajaks värskendust, noh neid julgen ise ära võtta? Autoks 2007 CRV.

seroneo
Honda Guru

Re: Rooli nahatamine.

PostitusPostitas seroneo » 04 Sept 2015 10:01

Küll vana teema aga soovitan www.christon.ee Teevad ise kõik ära ja päevaga. Muidugi rooli nahatamis järjekord on 2 nädalat. Hind on mõistlik 100 euri rool ja töö on väga kvaliteetne.

Kasutaja avatar
style
Honda Paranoic

PostitusPostitas style » 08 Aug 2016 21:30

Kas keegi teab kust saab seda õiget nahka rooli jaoks? Ise ei suuda seda siin eestis leida, ja internetist ka ei leia...

Kasutaja avatar
Meelisn
Honda Paranoic

PostitusPostitas Meelisn » 08 Aug 2016 22:36

Kas nahatamisega tegelevad firmad nt. Saleks grupp ja Sadulsepp.ee ei reeda oma tarnijaid? Tundub, et kangapoodides pole saada, kui alcantarat või selle laadset toodet nägin isegi Aliexpressis.
Pilt

Kasutaja avatar
style
Honda Paranoic

PostitusPostitas style » 09 Aug 2016 07:51

Meelisn kirjutas:Kas nahatamisega tegelevad firmad nt. Saleks grupp ja Sadulsepp.ee ei reeda oma tarnijaid? Tundub, et kangapoodides pole saada, kui alcantarat või selle laadset toodet nägin isegi Aliexpressis.

Töökaaslane alles tegi oma rooli Madara tänaval ja sealsed töötajad ütlesid et nad nahka ei müü ja kust ise võtavad ei soovinud rääkida. Kunagi ammu olen küsinud mehelt, kes käis meie esinduses autosi nahatamas. Tema ajas mingit segast juttu ja siis ütles ühe firma nimi. Aga ma nende leheküljel peale niite midagi ei leidnud. Muujale isiklikult ei ole sattunud. Tundub et kardetakse et ma võtan neilt töö ära. Aga kangapoodides ei ole tõesti midagi. Ise olen noortehkist võtnud, aga seal on valed nahad ja kvaliteedi peale iga kord ei sattu.

Rubinio
Honda Paranoic

PostitusPostitas Rubinio » 29 Sept 2016 10:27

Mina sain oma sisustust tehes alcantara naha MANG mööblitehasest( Seal on väga suur nahavalik). Ise Kasutasin lauritzoni toodangut. Võtsin selle tehase omanikuga ühendust. Enne seda käisin Tepingus ja valisin materjali välja, kuid seal öeldi, et see töö läheb suht kalliks ja selle töö saaks ka koduste vahenditega teha (ömmelda ei olnud vaja) Suutsin välja pinnida, et seda nahka saab tellida mang mööblisalongist. MANGis oldi väga sõbralikud ja abivalmis ja sain 3x soodsama hinnaga materjali kätte kui see Tepingus oli. Tepingus oli materjali jooksev meeter 70 eurot, aga mangist ostes täpselt sama materjal 20 euri jooksev meeter! Ei imestaks kui see Teping tellib ise ka oma materjali sealt.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline