Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Honda Accord 2011 2.4 pidurid ?

Kõik teemad, mis on seatud Accordi remondiga
Wertex
Stock user

Honda Accord 2011 2.4 pidurid ?

PostitusPostitas Wertex » 25 Veebr 2016 23:00

Tere,

Autoks 2011 Honda Accord sedaan 2,4 automaat.

Mureks tagumise vasaku juhipoolne piduri peale jäämine. Ainult ühele poole pidur jääb aeg ajalt peale - kogu aeg mitte.
Käsipidurit regulaarselt ei kasuta.
Pidurid on korraliselt puhastatud ja üle vaadatud ka esinduse poolt. Nemad anomaaliat ei avastanud.
Jääb kinni erinevatel aegadel.

Pidurid on 2 nädalat tagasi lahti võetud uuesti puhastatud, asjad liiguvad ilusti seal küljes korraliselt seda on kontrollitud.
Sai teostatud ka piduriõli vahetus ca 300 km tagasi, 2 nädalat toimisid pidurid ilusti, täna peale 2h soojas pesulat olemist, ning 5 km sõitmist uuesti pidur peal, kasutati ka käsipidurit seal ei oska nüüd hinnata kas selle viga võib käsipiduris olla.

Kas keegi on sellise olukorraga kokku puutunud ja oskab midagi soovitada.

Hetkel on ostetud uued klotsid ja alustada nende vahetusega.

Kasutaja avatar
Jackpuuk
#Honda-Club Member
Asukoht: Pärnu, enamik aega garaazis, kahjuks mitte Honda pärast.

Re: Honda Accord 2011 2.4 pidurid ?

PostitusPostitas Jackpuuk » 27 Veebr 2016 17:53

Eks viga ongi käsipiduri mittekasutamises, trossid lähevad rooste ja kui korra peale tõmmata, siis jäävadki peale. Automaatkastiga autode tüüpviga.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni
Honda CRX II gen (möirgab jälle täiel rinnal)
Honda Accord Aerodeck perevagun.
09.08.2013 sai minust abielumees (jätkuvalt abielus)
Kui sul tõesti asja on, siis helista 53 093 664

Kasutaja avatar
al101
Honda Paranoic

PostitusPostitas al101 » 20 Okt 2017 22:08

Mul sama mure, täna avastasin.
Kuid kas sa lõpuks avastasid, mis sinu omal viga on?
Kas oli viga käsipiduris, selle trossis või lausa mehanismis pidurisadula sees ?

Täpselt ei tea, millal peale jäi, aga varem pole kärsahaisu tundnud, ainult täna ja siis hakkasin uurima ning kasutasin täna korra käsipidurit ka.
Muidu kasutan käsipidurit üldjuhul igasõit kaks korda, garaazist välja ajades ja sisse ajades, garaaziuste avamise ja sulgemise ajaks siis, seega vähese kasutamise viga ei tohiks olla.

Auto mitu tundi seisnud, proovisin ratast keerata, ikka tuntav takistus olemas.
Mul ka juhipoolne tagumine, hakkab tekkima küsimas, kas mingi tüüpviga?

Nüüd uurisin asja.
Algul arvasin, et käsipiduri viga, sest kui puutükiga haamriga koputasin käsipiduri hooba pidurisadula küljes, siis läheb pidur maha.
proovisin ka jalapiduriga, siis jääb ka pidur peale ja huvitaval kombel käsipidurihoova koputamine aitab, kuigi siis ei liigu ta niipalju tagasi, kui enne.
Enne liikus ka mõned grammid tagasi, jalapiduri puhul kui koputan liigub vaid grammi tagasi, kuid siis pidur jälle liigub.
Kas keegi tunneb seda süsteemi täpsemalt? Kas see käsipiduri hoova süsteem seal sadula sees on kuidagi seotud ka jalapiduriga, et võib seda takistada?
Avastasin, et kui taon haamriga üldiselt vastu sadulat, siis ka see aitab kas sama palju või siis enam-vähem sama palju, täpselt ei saa aru.
Peab ikka päeval võtma lahti ja liugurid klotsid üle vaatama.

Accord 2008 uuem generatsioon manuaal, 2,0 115kw sedaan

Kasutaja avatar
Jackpuuk
#Honda-Club Member
Asukoht: Pärnu, enamik aega garaazis, kahjuks mitte Honda pärast.

PostitusPostitas Jackpuuk » 25 Okt 2017 22:51

Ma selle aasta Accordi kohta ei oska öelda täpselt, aga kui kässari tross läheb pidurisadula külge (nagu ma sinu jutust järeldan), siis on jalgpidur ja kässar otseselt seotud. Ehk siis mõlemad kasutavad samu klotse, st ketta sees eraldi kässari klotse pole. Mis aga tähendab omakorda, et ainuke asi mis saab pidurit peale jätta on pidurikolb. Seda liigutavad nii jalg- kui seisupidur, seisupidur aga liigutab seda märksa rohkem kui jalgpidur, sellest ka erinevus koputamisega mahatulekul. Kui klotsid või pdurisadul kinni oleks, siis pidur koputamisega maha ei tuleks. Üks võimalus on veel, selle kässari hoova külge kinnitub vedru, mis on ümber selle hoova võlli, see võib kah katki olla, aga minu silmad pole sellist asja kunagi näinud. Ühesõnaga, piduriklotsid on niipalju kulunud, et kolb on liikunud uude asendisse aga selle koha pealt on kolb roostes. See tuleb kahest asjast, stabiilselt rahuliku varbaga pidurdamisest (siis kuluvad pmst ainult esimesed klotsid ja tagumised liiguvad vähe) ja õigeaegselt vahetamata pidurivedelikust. Pidurivedelik nimelt on tegelikult räme niiskusekorjaja (eriti meie kliimas). Ma ei viitsi pikemalt toksida, kui tahad ise hakata lahti harutama, siis kõlla (seal on mõned nüansid puhastamise ja kokkupaneku juures, neid teadmata lõhud pidurisadula ära. Numbri leiad signatuurist.
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni
Honda CRX II gen (möirgab jälle täiel rinnal)
Honda Accord Aerodeck perevagun.
09.08.2013 sai minust abielumees (jätkuvalt abielus)
Kui sul tõesti asja on, siis helista 53 093 664

Kasutaja avatar
Rauntzz
Honda Paranoic

PostitusPostitas Rauntzz » 26 Okt 2017 08:40

Endal oli 2005 omal selle sama nö käsipiduri kella pärast pidur peal. ( muidugi mul oli näha, et tihendid ise olid ka eelnevalt kellegipoolt vahetatud ja ei olnd kõige paremini, see võis ka olla selle põhjustaja.)
Keskelt oli eelnev omanik peale keerand käsipidurit ja siis kell enam tagasi lõppu ei hüppand kui käsipidur maha võtta. ( eks ta aegajalt jäi lihtsalt aina rohkem ja rohkem peale)
Ja eks teda vähe kasutati ja ussitas lihtsalt kinni, sai prooviks küll maha keeratud keskelt,õlitatud seda kellasüsteemi ja siis ca 10minti lihtsalt mutrivõtmega kogukella raadiuses keeratud edasitagasi, see varjant kestis ca 1 kuu ja siis lõin käega kuna tõmbas uuesti kinni.
Peale seda panin uue supporti ja sellega lugu lõppes.
Honda Accord CE7 1.8 85kw 1996! Müüdud
Honda Accord CE9 2.2 110kw 1996! Kuusakoski
Honda Civic EJ9 1.4 66kw 1998! Kuusakoski, läks katki..
Honda Accord CL9 2.4 140kw 2005!

Hansa-Flex Hüdraulika OÜ
http://www.hansa-flex.ee
Tähe 127A, Tartu

Kasutaja avatar
al101
Honda Paranoic

PostitusPostitas al101 » 01 Nov 2017 00:40

Tegelikult loogiliselt võttes jalapiduriga liigub ikka kolb rohkem, kuna suurem jõud ju.
Aga, ma võtsin sadula maha ja üks klots tundus veidi raskelt liikuvat, käiasin ja viilisind mõlemad klotsid üle ja puhastasin ning peale seda kadus probleem ära.
Ma ei tea, kas juhus või oligi selles asi.
Kohati tundub, et teine pool läheb nüüd õige grammi rohkem leigeks, aga pole kindel ,eks pean igaks juhuks teise poole ka ära tegema.
Ma panin veidi üle 1,5a tagasi uued kettad ja klotsid.
Vedru minu meelest näha küll kuskil ei olnud, ma küll väga täpselt ei uurinud, aga see pidurisadula silindri sees ei saa olla ?

Kasutaja avatar
Optimus
Honda Guru

PostitusPostitas Optimus » 01 Nov 2017 08:30

Vaevalt ainult klotside lihvimisest su mure püsivalt lahenes.Tagumised pidurid/käsipidur neil mure koht.Endal läbitud tee.
Vahetasin kõik tihendid ära isegi uue kolbi panin aga see lahendas mure 1-2 kuuks.
Läksid uued suportid ja nüüd üle aasta muret pole olnud.

Pidur ise väga lihtsa ehitusega:
http://japancars.ru/index.php?route=cat ... lk=B__1910
Accord 2.4 140Kw.

Kasutaja avatar
al101
Honda Paranoic

PostitusPostitas al101 » 02 Nov 2017 00:02

Vot ei tea, hetkel jälgin seda igatahes.
Käsipidurit ma muidu kasutan igal sõidul üldjuhul.
Mure igal juhul kadus peale klotside lihvimist ja seal puhastamist.
Narr küll, kui nii uuel autol pean juba uue pidurisadula ostma, ega ma selle Accordi puhul hakkan üha enam vaatama, et selle eellase vastupidavusest jääb vist palju puudu.
Samas on turuhind järelturul ülemõistuse kallis.
Esialgu ei ole pidur rohkem kärssama läinud, hetkeseisuga 26 detsember 2017

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline