Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

2004a Accord Kesklukk / Tagumine el.luuk ei tööta

nuclear M.A.N
New Honda Lover

2004a Accord Kesklukk / Tagumine el.luuk ei tööta

PostitusPostitas nuclear M.A.N » 23 Dets 2014 16:32

Mure selline, et võttes puldist maha keskluku, ei lukusta tagumist luuki lahti. Luuki pole võimalik tõsta, ei salongi nupp, ega võtme peal olev nupp ei ava seda (tegemist el. luugiga). Keerates syyte sisse teeb luuk sellist keskluku lukustamise häält. Samuti sõites läbi aukust või konarikul teel teevad seda aegajalt kõik uksed kordamööda üksteise järel. Oskab keegi pakkuda, kust otsast viga otsima hakata? Kas keegi Tartus on ka Honda spets, kes loeb ka honda veakoode peale esinduse?
Või oskab keegi soovitada Tartus remondikohta, kelle juures on honda El. luukidega käidud ja on saadud abi? Suurem osa kohti, kus seni olen käinud, on pigem rohkem saksa autodega kursis ja honda peale kehitatakse õlgu laias plaanis.

Kasutaja avatar
matsalka
Honda Lover

PostitusPostitas matsalka » 23 Dets 2014 17:59

Kui süüde sees, siis kas tagaluugi indikaator armatuuris annab mingisuguseid elumärke? Põleb või vilgub? Kontrolli, kas luugi hinge juures on kõik juhtmed terved.
Pilt

nuclear M.A.N
New Honda Lover

PostitusPostitas nuclear M.A.N » 23 Dets 2014 18:16

Tagaluugi indikaator ei näita et luuk oleks lahti vms. VÕi mida pead täpsemalt silmas. Lisamärkusena olen täheldanud veel, et samaaegselt kui see luugi kino algas, kadus ka see rõngas syyteluku ymber, mis põles kui puldist uksed lahti tegid.

Kasutaja avatar
matsalka
Honda Lover

PostitusPostitas matsalka » 23 Dets 2014 18:24

Pidasin silmas seda, et kas see indikaator üldse endast märku annab mingil juhul. Nt üritades luuki avada vms.
Ok, aga luuki ei saa isegi seestpoolt selle nn hädaabi hoovaga lahti?

Edit: veakoodide suudab tal igasugune odav jublakas ka lugeda (<5€), sealt võib ka kasulikku infot saada.
Pilt

nuclear M.A.N
New Honda Lover

PostitusPostitas nuclear M.A.N » 24 Dets 2014 12:41

hädaabi hoovaga saab lahti. Kui otse vool peale lasta siis nagu toimib.
Oskad öelda kes / kus loeb neid veakoode? Kohad, kus käind olen, on nagu öeldud et nad rohkem saksa masinatele orienteeritud ja nemad ei pääsend enda seadmetega ligi. Keegi Tartus, kelle käest võiks nõugi küsida peale esinduse?

Kasutaja avatar
matsalka
Honda Lover

PostitusPostitas matsalka » 24 Dets 2014 13:48

Tartus ei oska öelda, ma ise Võrus. Koodide lugemiseks sobib suvaline seade näiteks siit: http://www.dx.com/s/elm327
Endal on http://www.dx.com/p/elm327-bt-1-obdii-d ... 12v-308189 ja siiamaani on oma Accordi koodidega ilusti hakkama saanud. Mingisugust põhjalikku diagnostika võimalust ei maksa oodata, samuti ei pruugi sobida kõigi auto markidega.

Toureril on see tagaluuk üldse suht probleemne. Mõnel juhul aitab see, kui jätta luuk üles/lahti ja võtta mõneks minutiks aku klemm maha. Seejärel klemm uuesti peale, süüde sisse ja proovida puldist vms sulgeda.

Teiseks võiks üle vaadata või mudida kõik neli luugi puuteandurit (ing. k. "touch sensor").
Pilt
Pilt

Kas luuk lahtisena püsib ilusti üleval? Kui ei püsi, siis on amordid läbi ja see on ka üks põhjustest miks luuk ei avane (mootor avab ainult alguse osa, edasi lükkavad juba amordid luugi üles).
Pilt

nuclear M.A.N
New Honda Lover

PostitusPostitas nuclear M.A.N » 24 Dets 2014 14:06

Antud pildiga olen tuttav, aga paistab, et see on rohkem el. luugi tõstemehhanismi kohta. Andurid vaatab üle lähiajal, aga siis vist polegi muud, kui esindusse sõit :/
Eks, kui tulemus käes, annan siin ka teada, ehk kellegil abiks kunagi hilisemalt....

Kasutaja avatar
matsalka
Honda Lover

PostitusPostitas matsalka » 26 Dets 2014 10:51

Seda aku klemmi trikki võid ka proovida. Mitmel on sellest piisanud.
Pilt

Exxx
Stock user

Re: kas said korda?mul sama jama - mis viga oli?

PostitusPostitas Exxx » 11 Jaan 2018 21:57

nuclear M.A.N kirjutas:Antud pildiga olen tuttav, aga paistab, et see on rohkem el. luugi tõstemehhanismi kohta. Andurid vaatab üle lähiajal, aga siis vist polegi muud, kui esindusse sõit :/
Eks, kui tulemus käes, annan siin ka teada, ehk kellegil abiks kunagi hilisemalt....

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline