Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Cera Tec, Injection Reiniger ja Super Diesel lisandite test

Liqui Moly mootoriõlid, lisandid, autokeemia
Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Postitusi: 11841
Liitunud: 11 Juun 2003 23:44
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Cera Tec, Injection Reiniger ja Super Diesel lisandite test

PostitusPostitas HoCi » 30 Dets 2013 14:07

Paljud teist pole Facebooki ( https://www.facebook.com/liquimolyeesti ) kasutajad nii, et lisaks ka siia ühe jutu pealkirjas olevate lisandite testimise kohta:


"""

Me kõik oleme kuulnud ilusat juttu toodete kohta, et kutsuda klienti toodet ostma. Ilus jutt toote müümiseks tihti aitab aga kas toode ise ka reaalselt teeb seda, mida ta peaks tegema? Liqui Moly andis oma tooted katsetamiseks ühele Saksa tuntuimale mootorite ja mootoriosade testijale APL.

APL (Automobil-Prüftechnik Landau GmbH) on kõrgelt tunnustatud katselabor Saksamaal, kus töötab üle 700 töötaja ja on 145 mootorite testpinki. Igapäevaselt testivad nad erinevate autotootjate mootoreid ja mootorite osasid . Kui LIQUI MOLY palus neil oma tooteid katsetada oli APL üllatunud, sest Liqui Moly on selle ala esimene ettevõte, kes palus vabatahtlikult APL-il enda tooteid testida.

APL testis kolme toodet ja tulemused on järgmised:

CERA TEC on kõrgtehnoloogiline õlilisand, mis sisaldab üliväikseid keraamilisi osakesi, et kaitsta mootorit ja vähendada kulumist. APL testis selle lisandi kulumiskaitse omadusi. Üks hammasratas käitas teist hammasratast pidevalt suureneva koormuse all, kuni rattad jõudsid teatud kulumiseni. Tavaline õli jõudis tasemeni neli ja sama õli Cera Tec lisandiga jõudis tasemeni üheksa . See test tõestas, et Cera Tec lisand tõesti pikendab mootori eluiga, vähendab rikete ohtu ja tänu väiksemale hõõrdumisele vähendab ka kütusekulu.

INJECTION REINIGER/CLEANER on bensiinilisand, et puhastada sissepritse süsteemi ja mootori klappe. Selle lisandi testimiseks töötasid kaks mootorit järjest 60 tundi, üks tavakütusega ja teine tavakütusega + Injection Cleaner lisandiga. Nende 60 tunni jooksul kogunes esimese mootori igale mootoriklapile 0,3 grammi sadestusi . Nende sadestuste kogus klappidel järjest kasvas, mis omakorda raskendab mootori "hingamist". Teine mootor Injection Cleaner lisandiga jäi praktiliselt puhtaks. Selle mootori klappidele kogunes vaid 0,03 grammi sadestusi. Alguses olid APL insenerid üsna skeptilised toote toimimise osas aga nüüd nad kasutavad seda lisandit, et puhastada oma testmootoreid.

SUPER DIESEL on kütuselisand, et puhastada sissepritsesüsteemi ja klappe sarnaselt nagu eespool Injection Cleaner lisand, kuid on spetsiaalselt ette nähtud diiselmootoritele. Selle lisandi testimiseks käis mootor 64 tundi. Esimesel 32 tunnil käis see mootor diiselkütusega mis oli kõrge tsingi sisaldusega, et kiirendada sadestuste tekkimist kütusepihustitele ja klappidele. Kõrge tsingisisaldus diiselkütuses on üks põhiprobleeme, miks tekivad probleemid kütusesüsteemi komponentidega. Järgmised 32 tundi käis mootor sama diiselkütusega aga sinna lisati veel Super Diesel lisandit. Ka siin olid APL insenerid alguses skeptilised aga nad muutsid oma arvamust, kui nad nägid tulemust. "See lisand teeb tõesti kõike, mis ta lubab". Nad otsustasid selle lisandiga teha sama nagu Injection Cleaner lisandiga: kasutada seda, et puhastada oma testmootoreid.

Need tulemused toetavad kõiki teisi sõltumatute testide tulemusi ja autojuhtide tagasisidet, et Liqui Moly tooted tõesti töötavad ja teevad seda, mis nad lubavad ning kõike seda ilma teie autot kahjustamata.

"""
Manused
tn_IMG_6228.jpg
tn_IMG_6228.jpg (177.84 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_IMG_6228.jpg
tn_IMG_6228.jpg (177.84 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_IMG_1059.jpg
tn_IMG_1059.jpg (338.88 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_IMG_1059.jpg
tn_IMG_1059.jpg (338.88 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_IMG_1030.jpg
tn_IMG_1030.jpg (401.87 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_IMG_1030.jpg
tn_IMG_1030.jpg (401.87 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_APL-Produkte.jpg
tn_APL-Produkte.jpg (263.6 KiB) Vaadatud 992 korda
tn_APL-Produkte.jpg
tn_APL-Produkte.jpg (263.6 KiB) Vaadatud 992 korda
FASTIME.EE - KÕIK VAJALIK KIIREKS SÕIDUKS (kirjuta mulle, kui midagi vaja :) )
Pilt

Kasutaja avatar
T_K
Honda Guru
Postitusi: 106
Liitunud: 08 Apr 2014 19:24

Re: Cera Tec, Injection Reiniger ja Super Diesel lisandite test

PostitusPostitas T_K » 05 Sept 2018 08:04

Ceratec kasutamise kogemus on näidanud seda, et koheselt on mootori töötemperatuur madalam. Sest hõõrdumine on väiksem. Olgu siis läbisõiduks 1300km-300000km.
Sobib kõigi õlidega imeliselt ja vastupidavus sõltub juba mootori kulumise astmest. Mida rohkem mikrotäkkeid vaja katta seda kiiremini mõju kaob.
"Do not fear failure by challenging, but failure by doing nothing."
Soichiro Honda, Founder