Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Bensiinimootorite sissepritse puhastuslisand

Liqui Moly mootoriõlid, lisandid, autokeemia
Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

Bensiinimootorite sissepritse puhastuslisand

PostitusPostitas HoCi » 11 Nov 2014 14:02

Kas tundub, et teie bensiinimootoriga auto käivitub halvemini kui varem? Summuti häält kuulates auto nagu „köhiks„? Ülevaatusel olid näidud paigast ära ja kütusekulu on suurem, kui varem?

LIQUI MOLY valikus on selle jaoks bensiinimootoritele mõeldud kütuselisand, mille toime on järgmine:

- Eemaldab sette pihustitelt, sisselaskeklappidelt, süüteküünaldelt ja põlemiskambrist ning tõkestab uute setete tekkimist.
- Kaitseb kõiki toite- ja sissepritsesüsteemi detaile ja takistab korrudeerumist.
- Parendab auto käivitumist, mootori kompressiooni ja mootori reageerimist gaasipedaali vajutusele.
- Vähendab heitgaaside hulka ja taastab mootori parima võimaliku võimsuse.

Tänu eespool mainitud toimele kulutavad mootorid vähem kütust ja toodavad vähem heitgaase.
Sobib kõigile bensiinimootoriga autodele ennetava meetmena või juba tekkinud probleemide lahendamiseks.

Lisand kallata kütusepaaki. 300ml on piisav kuni 70L kütuse jaoks. Lisandi toime kestab üle 2000km.

Bensiinimootorite sissepritse puhastuslisand 300ml (art. 5110)

Soovituslik jaehind: 8.2€

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5m4K9I976Jw&feature=youtu.be&list=PL0F79444CB482921F[/youtube]
Manused
tn_5110.jpg
tn_5110.jpg (314.87 KiB) Vaadatud 1078 korda
tn_5110.jpg
tn_5110.jpg (314.87 KiB) Vaadatud 1078 korda
FASTIME.EE - KÕIK VAJALIK KIIREKS SÕIDUKS (kirjuta mulle, kui midagi vaja :) )
Pilt

Kasutaja avatar
HoCi
#Juhatuse liige
Kontakt:

PostitusPostitas HoCi » 11 Nov 2014 14:04

Kusjuures see on üks esimesi Liqui Moly tooteid, mida ma proovisin kunagi aastal 2005-2006 Del Sol'il, millel millegipärast mootor köhis natuke (summutist oli kuulda). Peale selle lisandi kasutamist see köhimine kadus ära. Võib öelda, et sealt alates hakkas ka minu usk Liqui Moly toodetesse ja igasuguste järgmiste toodete katsetamisega on see usk ainult süvenenud :biggrin:
FASTIME.EE - KÕIK VAJALIK KIIREKS SÕIDUKS (kirjuta mulle, kui midagi vaja :) )
Pilt

Kasutaja avatar
kiks
Honda Paranoic

PostitusPostitas kiks » 11 Nov 2014 19:56

olen isegi asutanud :061:
Pilt
civic 1,6 96kw 1990a.
civic 1,6 4wd 91kw 1991a.
accord 2,2 156kw 1999a.
ja muid autosi

Kasutaja avatar
T_K
Honda Lover

Re: Bensiinimootorite sissepritse puhastuslisand

PostitusPostitas T_K » 05 Sept 2018 07:59

Hea kraam. Olen seda ise ka kasutanud. Mis on eriti hea selle toote juures on see, et seda on 300ml ja see on konsentreeritud kasutamiseks 70l kütuse kohta. Tänapäeval on autode paagid seal alla 60l mis annab tegelikult kiiremini suurema tulemuse.
Peab tõdema ausalt, et see on ainuke lisand mida siiani olen kasutanud ja mis märgatavalt mõjub juba uue mootori puhul (~10 000km ls). Muudab erksamaks ja mõusamaks selle mineku. Kiirendus on parem ja ei poomise tunnet. Teised lisandid pole uue auto puhul kohest efekti andnud. Tõenäiliselt pole midagi puhastada olnud jne. Sissepritse pisikeste avade puhul meie igasuguse biobensiiniga tekib see sade kiiresti.
Julgelt soovitan ka ise seda toodet.
- Serve people worldwide with the “joy of expanding their life’s potential” -
Takahiro Hachigo
President and Representative Director

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline