Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

honda legend KA8 (91-95) juppide leidmine

Kõik teemad, mis on seatud Legendi remondiga
tyler5
New Honda Lover

honda legend KA8 (91-95) juppide leidmine

PostitusPostitas tyler5 » 26 Nov 2011 15:25

Tere,

Plaanis omale uuesti KA8 soetada, olin sellise isendi omanik mõned aastad tagasi ja tean, kui hea autoga tegemist on. Nüüd on hea võimalus ka hea auto soetada, mitte nagu tol korral, kui ostsin auto pmst pimesi. Igatahes - milline on olukord KA8 juppide saadavusega meie jaekaubandusketis?
Kas tavalised kuluvosad mida igal autol perioodiliselt vahetatakse, on näiteks JAPpartsis saadaval?
või ainult esindus? võibolla on veel mõni koht, mida Teie, Honda huvilised, teate, mida soovitaksite, kust Legendile varuosasid saaks osta?
Tean, et üks variant on USA sõpradega sealsest Legendi foorumist ühendust võtta ja siis nende kaudu lasta USAst saata juppe, sealt saab absoluutselt kõike, kuid see võtaks aega samas ja noh inimesele peab ka veel maksma lisaks kes viitsib minu eest seal poodides käia ja mulle selle paki siia saata jne..

What im asking is, kuhu pöörduda, et oma Legendile võimalikult odavalt kvaliteetseid varuosasid saada? kas siis A või B varuosad, otsin mõlemaid ja olen tänulik igasuguse info eest.

Samuti otsin kohta, kust võiks leida KOODID originaalvaruosadele.
Leidsin ühe saidi, kust saaks koodide alusel tellida A-varuosasid, kuid ei tea, kust neid koode võtta.
Igasugune info oleks rohkem, kui teretulnud sest eelistan siiski A-varuosasid kuna plaan seekord auto pikemaks ajaks oma kätte jätta, vähemalt 5+ aastat, st. ehitan autot enda jaoks ja et kestaks.

Suur Aitäh ette

Kasutaja avatar
timo137
#Honda-Club Member
Kontakt:

Re: honda legend KA8 (91-95) juppide leidmine

PostitusPostitas timo137 » 26 Nov 2011 20:11

tyler5 kirjutas:Samuti otsin kohta, kust võiks leida KOODID originaalvaruosadele.

http://www.hondaoriginalparts.com/honda ... el_C10.php
Pilt

Kasutaja avatar
Lauri_s
#Juhatuse esimees

PostitusPostitas Lauri_s » 26 Nov 2011 21:23

Meil siin foorumis kirjas ka "kasulikud teemad" seal olemas http://www.japancars.ru/cat/honda/index.php
www.hondatuning.ee <- Erinevat head kraami leiad siit.
www.indome.ee <- Tark kodu 500€ eest? Vaata järgi!

tyler5
New Honda Lover

PostitusPostitas tyler5 » 27 Nov 2011 17:17

aitäh Teile mõlemale vastuse eest :)
viimane link on kahjuks minu jaoks kasutu kuna ei valda vene keelt mitte mingilgi määral

küsimus - mida arvata olukorrast, kui omanik, kes on minust kaugel (Tallinn-Tartu) ütleb, et mootoriks on tiks sees ja talle olevat öeldud, et tegu tõukutitega (mõtleb siis hüdrotõukureid, ma usun :)). nii palju, kui minu limiteeritud tehniline taip autode koha pealt teab, siis hüdrotõukurid põhjustavad plagisemist (ja mitte tiksu) just siis, kui auto mootor on külm ja seejärel kaob see heli ära. kui aga mootor ka soojast peast "tiksub", siis mida sellest arvata?
tegu siis 3.2 V6 Legendi mootoriga, et teadjamatele infot anda.
omanik ütleb,et peale õlivahetust läks asi paremaks ja vahepeal kadus probleem (tiks) üldse ära, aga aegajalt nagu naaseb. ja et enne õlivahetust oli ka, et tiksub ja tiksub ja siis kaob ära mõneks ajaks (ma eeldan siis, et mõneks ajaks ehk siis nädalaks või nii) ja siis korraga naaseb.
peale õlivahetust oli mõnda aega täiesti vaikne, kuid siis hakkas jälle pihta.
mida arvata v.a. seda, et auto tuleb Vehosse põhjalikku diagnosti viia?

Aitäh Teile igasuguse nõu ja arvamuse eest,

endine Legendi KA8 omanik ja nüüd Legendi KA8 ostja :)

Kasutaja avatar
risto626
Honda Guru

PostitusPostitas risto626 » 28 Nov 2011 01:47

no minu kogemus hüdrotõukuritega (küll Mazda) oli selline, et oli konkreetselt just tiksumise hääl ja mul ntx just kuumast peast (õli vedelam). Külmast peast oli vaikne. Palju mõjutas ka õli. Mõne margiga (ntx. Valvoline Maxlife) hakkas ruttu ja kõvasti tiksuma, samas teisega (ntx BP Visco 3000) sai päris pikalt sõita, enne kui tiksumine häirivaks muutus. Peale õlivahetust oli mul ka alguses mõnevõrra vaiksem, kuna õli oli puhas ja värske, veidi enne välba lõppu tekkis vahetevahel tunne, et sõidaks õmblusmasina seljas ringi.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean, siis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.

tyler5
New Honda Lover

PostitusPostitas tyler5 » 01 Dets 2011 12:48

tänud vastuse eest :)

rääkides hüdrotõukuritest, kui elementidest endist.
kui fataalsed nad mootoritele on, kui nad enam pole nii töökorras, kui nad peaks olema (st. teevad juba kuuldavalt häält jne)? kui kaua võib seda probleemi eirata ja millal on viimane aeg need välja vahetada (mis saab Legendi puhul väga kallis lõbu olema) ?

aitäh edaspidise teabe eest

Kasutaja avatar
risto626
Honda Guru

PostitusPostitas risto626 » 02 Dets 2011 05:17

üldiselt niipalju kui ise kuulnud olen, on see rohkem kosmeetiline probleem- s.t kui närvid vastu peavad, anna minna. :gent:
mazdal tiksusid nad juba ostes, sõidetud sai 70 000 ja seis oli täpselt sama kui müüdud sai.
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean, siis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.

Kasutaja avatar
laqkaraza
#Honda-Club Member
Telefon: +3725043028
Kontakt:

PostitusPostitas laqkaraza » 02 Dets 2011 14:26

Legendi puhul juppide saadavus on ok.

Taketis enamvähem kõik vajaminevad jubinad (sillad, pidurid, jms) alati kohapeal ja suht sama hinnaga, mis on tavaline Accord vms auto.

Mootori probleeme üldjuhul ei ole aga teada turul mõned autol millel pole saadud probleeme lahendatud. Enamlevinud probleem on plokikaantega (kuigi harva) ning rikutud automaatkastitega (sageli kasutaja oskamatu kasutamine ning ebastaabilne hooldus).

Probleemseks ja kulukaks muutub elu siis, kui vaja läheb keredetaile. Avariid teha ei soovita.

Kui venekeelne info ei meeldi, siis võid alati vaadata ka ingliskeelsete saitide poole - infot autode kohta on piisavalt igalpool.

google aitab alati.
Pilt

tyler5
New Honda Lover

PostitusPostitas tyler5 » 02 Dets 2011 15:38

aitäh jällegi info eest :)

vaatan, et Sul lausa Legendid varuosadeks müüa. See ju igati tervitatav tegu, kui ma endale Legendi muretsen. Kui midagi vaja peaks minema, siis Sina oled esimene, kellega ühendust võtan ;)

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist