Külastage ka meie ametlikku Facebook lehte!

Accord 2008+ starteri probleem?

Kõik teemad, mis on seatud Accordi remondiga
Härra
Stock user

Accord 2008+ starteri probleem?

PostitusPostitas Härra » 29 Jaan 2019 21:09

Tervist, autoks 2008+ Accord 2.4 bens automaat, hetkel 181000km ees.

Mureks siis, et siin nüüd külmade ilmadega kui süüdet anda, käiab auto jõle uimaselt. Kui siin oli päev, mil viskas -19 pakast, siis hommikul käivitades, hakkas keerama ja poos üldse kinni, teisel katsel käivitus ilusti.

Aku on 72Ah nüüdseks 2a vana Boschi aku. Sai igaksjuhuks täis ka veel eraldi laetud. Töötava mootoriga andis 14,2V, käivitamishetkel praegu jäi mõõtmata ehk täitsa akut veel välistanud pole.

Natuke guugeldamist viitab, et võiks olla starteri pendiks või starteri puksid.

On keegi olnud sama murega kimpus ja mis tookord lahenduseks oli?

RKV
New Honda Lover

Re: Accord 2008+ starteri probleem?

PostitusPostitas RKV » 14 Mär 2019 12:18

Kas plusskraadidega ka? Kui käivitad siis kas peab süüdet peal hoidma kuniks käima veab? Tasub igasugu juhtmed ka ülevaadata, mul oli üks massijuhe näiteks oksüdeerunud.

Kasutaja avatar
matsalka
Honda Lover

PostitusPostitas matsalka » 24 Mär 2019 15:18

Jälgin teemat.
Kas võtmest käivitades peaks piisama vaid korraks süüte andmisest ja seda iga ilmaga? Külmema ilmaga pidin ise ka mõnikord tavapärasest kauem süüdet andma, mis iseenesest on normaalne, aga uuemad masinad üldiselt ei taha enam n.ö käsitsi käivitamist ja piisab vaid impulsi andmisest. Või on Honda siinkohal veel vana kool?
Pilt

Kasutaja avatar
al101
Honda Paranoic

PostitusPostitas al101 » 06 Apr 2019 11:11

Kas sa mõtled seda, et peab võtit hoidma mingi aja käivitusasendis?
Minu 2008 Accord 8-s generatsioon siis, ehk siis 2008+ ka ühtlasi.
2,0 115kw bensiin, ka mina pean sellel veidi käivitama mingi sekundi, enne kui käima läheb.

Kui sa mõtled vanakooli all seda, et ikkagi ise käivitad vajaliku aja võtit käivitusasendis hoides, mitte ei hoolitse selle eest elektroonika, siis jah mulle paistab see Accord selles osas, vanakool.
Mulle tundub, et selle mootor on ka pigem vanakooli stiilis, pealtnäha meenutab mulle 90ndate lõpu Civicu mootorit, kindlasti teatud muutustega.
Samas on see ju hea, mootor on hea, kui väike õlikulu väljaarvata, mida vanal Civicul vähemalt isa oma ei ole, kuid Accordil paraku on.